Covid-19 مستند: Telangana به اجرای 40 قطار در روز به مدت یک هفته از امروز به کشتی…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

راه آهن اجرا خواهد شد 40 قطار ویژه فرم Telangana به مقاصد مختلف به کشتی کارگران مهاجر به مربوطه بومی مکان در طول Covid-19 مستند. تصمیم گرفته شده بنا به درخواست Telangana دولت است.

وزیر K چاندراسکار رائو (KCR) در دوشنبه شب دستور مقامات برای سازماندهی سفر مهاجر کارگر به نمایندگی از دولت.

قطار را از ایستگاه های مختلف در حیدرآباد جدا از واراناگل, خممم, Damaracharla و جاهای دیگر در دولت است. آنها را به بیهار Odisha, Jharkhand, West Bengal, و کشورهای دیگر, انتشار رسمی گفت.

“وزیر صحبت کرد و به جنوب آهن مرکزی مدیر کل Gajanan Mallya و درخواست او را به ترتیب برای 40 قطار ویژه از سه شنبه” آزادی گفت.

در جلسه روز دوشنبه KCR مورد بحث در طول این مشکلات مواجه توسط کارگران مهاجر و رو به رشد خود را بی صبری بیش از این تمدید مستند. هزاران نفر از کارگران مهاجر از کشورهای مختلف شده اند در تلاش برای ترک خود محل بومی با وجود مستند محدودیت.

پس از راه آهن مقامات اداره یک قطار ویژه از Lingampallin در حومه حیدرآباد به Hatia در Jharkhand برای 1,200 کارگران مهاجر در هفته گذشته خواسته شده است در ریختن از دیگر کارگران مهاجر برای ترتیبات مشابه.

این Telangana دولت منصوب ارشد IAS افسر Sandeep Sultania و ارشد IPS افسر Jitendra به ویژه افسران برای نظارت بر سفر از کارگران مهاجر به خود بومی متحده است.

“کارگران مهاجر که در حال حاضر ثبت نام خود را با ایستگاه پلیس محلی به ترک مکان های مادری خود را مجاز به سفر با قطار ویژه. جزئیات سفر داده خواهد شد و در ایستگاه های پلیس,” از انتشار رسمی گفت.

KCR به دادگاه تجدید نظر به کارگران مهاجر به احساس اضطراب به عنوان دولت تا به حال ساخته شده ترتیبات برای سفر خود را به را به زبان مقصد. او دستور افسران پلیس نگران به اطلاع کارگران مهاجر در مورد جزئیات سفر و هماهنگ با آنها.

در ضمن Telangana کابینه را ملاقات روز سه شنبه به یک تماس در گسترش مستند تا مارس 17 که توسط مرکز و یا حتی فراتر از آن. این امر همچنین بحث در تسهیلات داده شده توسط این مرکز به بخش های مختلف در رنگ سبز و نارنجی مناطق.

وزارت بهداشت گفته اند KCR که بسیاری از Covid-19 موارد مثبت و مرگ و میر بیشتر در حیدرآباد و آن همسایه در سه منطقه از Ranga Reddy, Medchal و Vikarabad و از این رو وجود دارد که نیاز به بیشتر سفت و پیاده سازی مستند در این مناطق.

تا کنون تعداد کل Covid-19 موارد مثبت در Telangana است 1,085 که 585 نفر مرخص شده, 29 درگذشت و 471 تحت درمان هستند. از کل موارد 717 (66.08 درصد) متعلق به این چهار منطقه و در میان کسانی که مرده 82.21 درصد متعلق به این چهار منطقه. برای 10 روز گذشته بیشترین تعداد موارد گزارش شده از این مناطق تنها, مقامات گفت.

مقامات درخواست وزیر برای ارائه هر گونه تسهیلات در این مناطق. “ادامه مستند به آن است که اگر نیاز بود بیشتر به شدت” گفتند.

آنها گفتند: این موارد در دیگر مناطق کاهش یافته و تعداد مهار مناطق نیز کاهش می یابد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>