Covid-19 مستند: ویژه پرواز repatriates انگلستان از اتباع امریتسار

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

حدود 270 پادشاهی متحده (انگلستان) اتباع چپ برای کشور خود را در یک ویژه هواپیمایی قطر پرواز از سری گورو Ram Dass Jee فرودگاه بین المللی در امریتسار در روز یکشنبه.

پرواز برنامه ریزی شده خود را به پرواز در 2:15 AM از امریتسار.

اینجا کلیک کنید برای کامل Covid-19 روز رسانی

صحبت به آنی Davinder Singh, داوطلب, انگلیسی, بالا کمیسیون گفت: “حدود 11,000 انگلستان اتباع بوده است عودت تا کنون در سراسر جهان از آن 5500 هستند از پنجاب. در روزهای آینده و همچنین اتباع انگلستان فرستاده می شوند. ما می خواهم برای تشکر از دولت هند و مقامات خطوط هوایی.”

قبل از پرواز در زمان خاموش انگلستان اتباع اینجا ابراز قدردانی خود را به شهروندان و دولت هند برای کمک به آنها در حالی که آنها گرفتار شده بودند در اینجا با توجه به کروناویروس ناشی مستند.

“ما به اینجا آمد در مارس 9 برای 2 هفته اما پرواز ما لغو شد با توجه به مستند. ما قادر به حرکت در خارج از خانه ما به مدت شش هفته. مردم باید اطاعت مستند هنجارهای گفت:” Gurbaksh Kaur, ملی بریتانیا.

یکی دیگر از انگلستان ملی, Rajinder سینگ گفت: آنی “ما اینجا آمده در 29 فوریه برای دو هفته اما بعد از آن ما گرفتار شده بودند در اینجا در میان مستند. ما با مشکلات بسیاری مواجه است اما مردم پنجاب پشتیبانی ما و عزیزان ما در طول این بحران است.”

یکی دیگر از ویژه پرواز airlifted 271 انگلستان از اتباع امریتسار دیروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>