COVID-19 مستند: Rahul نوشته های تصویری از مهاجران در راه رفتن به خانه و سرزنش مرکز برای ‘هیچ طرح احتمالی’

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: مارس 28 سال 2020 9:35:38 pm

RAHUL gandhi, covid 19 coronavirus, masks coronavirus, covid 19 masks ventilators, export of mask, who, indian express کنگره رهبر راهول گاندی ارسال شده تصویری از مهاجر مهاجرت در توییتر. (اکسپرس فایل عکس)

برای برجسته کردن وضعیت اسفبار کارگران مهاجر با توجه به 21 روز در سراسر کشور مستند کنگره رهبر راهول گاندی شنبه ارسال شده یک ویدیو در توییتر نشان از خروج دسته جمعی از کارگران و سرزنش مرکز فاقد یک طرح احتمالی برای کمک به روزانه دستمزد حقوق بگیران.

ضربه در مرکز گاندی در توییتر نوشت: “از کار و مواجهه با آینده نامشخص میلیون ها نفر از برادران و خواهران در سراسر هند در حال تلاش برای پیدا کردن راه خود را بازگشت به خانه. این شرم آور است که ما اجازه هر شهروند هند به درمان این راه و که دولت تا به حال هیچ طرح های احتمالی در محل برای این خروج” Rahul را صدای جیر جیر گفت.

کنگره MP تصویری می آید حتی به عنوان کارگران مهاجر همچنان به راه رفتن در مسافت های طولانی و بعضی حتی 400 کیلومتر به بازگشت به خانه پس از نارندرا نخست وزیر اعلام کرد در سراسر کشور مستند به مدت 3 هفته از شروع, مارس 24.

رئیس وزرای کشورهای مختلف مانند اوتار پرادش و بنگال غربی در تلاش برای کنترل وضعیت, اعلام ویژه اتوبوس برای مهاجران. اوتار پرادش سانتی متر یوگی Adityanath اعتراض به ساکنان مشغول به کار در کشورهای دیگر به باقی می ماند جایی که آنها هستند. در ضمن Mamata بانرجی نوشت: رئیس وزرای 18 متحده برای اطمینان از مواد غذایی و سرپناه برای مهاجرین از بنگال.

گاندی جیر آمد ساعت پس از وزارت امور تغییر قوانین برای کمک به تحت امور خارجه امداد رسانی صندوق (SDRF) تسهیل در دسترس بودن پول برای مواد غذایی و اسکان موقت برای کارگران مهاجر در طول مستند دوره است.

“به هر جهت از نارندرا نخست وزیر دولت متعهد است همه حمایت از کارگران مهاجر در طول مستند دوره” صفحه اصلی وزیر آمیت شاه گفت.

شاخص تورم مصرف کننده (M) رئیس Sitaram Yechury نیز ارسال شده تصویری از مهاجران ترک دهلی نو در میان مستند و گفت: این مرکز دارای “هیچ نگرانی برای فقیر و آسیب پذیر”.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>