Covid-19 مستند: کارگران مهاجر در بازگشت به مکان های مادری صورت مانع در دهلی نو-تا…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

کارگران مهاجر رهبری با پای پیاده به سمت مکان های مادری خود در بخش های مختلف از اوتار پرادش آمار یک مانع در غازیپو در نزدیکی دهلی نو-تا مرز اواخر شنبه شب.

انگشت کوچک یکی از مهاجران گفت: “ما آمده اند از Gurugram و ما در حال رفتن به هردوی در بالا. من نمی دانم که چگونه ما رسیدن به خانه به عنوان پلیس است که به ما اجازه نمی دهد به جلو حرکت می کند”.

اینجا کلیک کنید برای کامل Covid-19 پوشش

یکی دیگر از کارگران Ram ببو گفت: “من راه رفتن را از Bernhardt نگر و ما شده اند توسط پلیس متوقف اینجا. صاحبخانه من بطور شفاهی مورد آزار قرار گرفته و از ما خواست برای اجاره آن را به عنوان انتظار برای دو ماه. ما هیچ پول برای دریافت جیره بنابراین ما احساس کردیم که بهتر بود برای ترک کنند.”

یک زن در این گروه گفت: “آنها درخواست ما را برای رفتن به عقب. آنها خواستار عبور باید چه کار کنیم؟”

روز جمعه اتحادیه دبیر خانه آجی Bhalla نوشت: رئیس وزرای امور همه کشورها و سرزمین های اتحادیه (UTs) کارگردانی آنها را به اطمینان حاصل شود که هیچ جنبش کارگران مهاجر در جاده ها و خطوط راه آهن و تسهیل حرکت خود را از طریق اتوبوس های خاص و یا Shramik قطار ویژه.

در نامه دبیر کل گفته بود که کارگران مهاجر باید مناسب توصیه می شود و به نزدیکی پناهگاه و ارائه شده با آب و غذا تا اين زمان آنها تسهیل شده به هیئت مدیره Sharmik ویژه قطار یا اتوبوس به مکان های مادری خود.

او گفته بود که جنبش کارگران مهاجر راه رفتن بر روی جاده ها و خطوط راه آهن و رفت و آمد در کامیون است که هنوز هم متوجه شدن در نقاط مختلف این کشور در حال حاضر مسئولیت همه کشورها و سرزمین های اتحادیه به اطمینان حاصل شود که جنبش رشته کارگران مهاجر که در حال حاضر خود را برای رفتن به خانه متحده تسهیل می شود.

“متحده/UTs باید به طور گسترده ای انتشار ترتیبات سفر در اتوبوس های خاص/Shramik’ قطار ویژه در میان کارگران مهاجر و متقاعد کردن/وکیل آنها است که آنها نمی باید راه رفتن زمانی که آنها می توانند سفر در اتوبوس/قطار او گفت:” در این نامه است.

Bhalla گفت که با همکاری متحده/UTs راه آهن وزارت در حال اجرا است بیش از 100 Shramik قطار ویژه در هر روز است و “آماده به ترتیب قطار اضافی به عنوان در هر مورد نیاز خود را”.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>