Covid-19 مستند بازدید چای, آناناس تولید کنندگان در بیهار; کشاورزان کمپرسی تولید

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

این Covid-19 مستند است نه تنها ضربه معمولی گندم کشاورزان در بیهار اما چای و آناناس تولید کنندگان بیش از حد. این کسب و کار بوده است نهفته به همان اندازه سخت با کشاورزان در کیشانگنج منطقه مجبور به تخلیه تولید خود را به دلیل عدم پردازش و خریداران آینده نگر منجر به سنگین زیان های پولی در چند هفته گذشته.

چای تولید کنندگان’ association در کیشانگنج تخمین زده زیان ارزش تومان 20 کرور به دلیل عدم برداشت برگ سبز در زمان (از مارس پایان دادن به هفته اول مارس) به عنوان باغ و کارخانه ها باقی مانده بسته برای کار پس از مستند.

طبق گزارش تولید کنندگان ریخته یک مقدار زیادی از برگ های سبز در چين اول از 22 مارس تا آوریل 7 به هیچ خریداران وجود دارد برای تولید.

راج Karan دفتری یک باغ چای مالک و رئیس جمهور Ashok بیهار چای کشت و زرع توسعه جامعه کیشانگنج گفت: “حدود 5000 کوچک و حاشیه ای کشاورزان در حال رشد چای (یک محصول پول نقد) در زمینه های خود را ضربه شده است با توجه به عدم برداشت برگ سبز.”

“بعد از مستند ما واحد های پردازش و کارخانه ها را به توقف آمد. اجازه داده بود به سر کار در ماه آوریل برای اولین بار در هفته. اما در آن زمان یک چرخه برداشت برگ بود و مقدار زیادی از برگ های سبز آسیب دیده بودند باعث شد کشاورزان به تخلیه آنها. حدود یک کرور کیلوگرم برگ سبز به ارزش 20 تومان کرور روپیه آسیب دیده بود در چند هفته گذشته در منطقه” دفتری گفت.

جامعه در حال حاضر با نزدیک شدن چای هیئت مدیره برای جبران خسارت پس از بررسی لازم ، “دولت باید با ارائه برخی از کمک به کوچک و حاشیه ای تولید کنندگان چای به عنوان آنها در حال ثبت نام نکرده اید با چای هیئت مدیره داشتن زمینه کوچک که در آن چای افزایش یافته است,” او گفت:.

در کیشانگنج کل تولید چای تخمین زده می شود 75 لاخ کیلوگرم در سال در حالی که برگ سبز تولید است نه کرور کیلوگرم در سال است. وجود 10 واحد پردازش در این منطقه با حداکثر تولید کنندگان چای غلیظ در Pothia, Thakurganj و کیشانگنج بلوک.

مبارزه برای کشاورزان آناناس

از سوی دیگر گرفتاری های آناناس کشاورزان رقت بار تر است. Dulal سینگ یک آناناس رشد مستقر در Pothia جلوگیری از Kisganganj گفت: هزاران نفر از تکه های میوه بود جان در چند هفته گذشته به دلیل وجود دارد هیچ راه تولید می تواند فرستاده شده به نزدیکترین بازار در شمال بنگال.

“ما به فروش محصولات ما به تمام فروشندگان در بنگال و ارسال آن به کشورهای مختلف از جمله هند ، اما با توجه به مستند هیچ خریداران وجود دارد و حمل و نقل دشوار است. میوه ما در حال نابودی هر روز به دلیل گرمای تابستان در حال افزایش است که خسارت میوه, سریع,” او گفت:. سینگ گفت: میوه های گرمسیری قطعه در حال دروغ گفتن unplucked در زمینه.

“ما سرمایه گذاری Rs 1-3 لاخ در این زمینه برای تولید. اما ما حتی گرفتن Rs 2 برای یکی از میوه این روزها هنگامی که آن را معمولا بازخوانی یک قیمت خوب. ما رانده شده اند تقریبا 10-15 سال از لحاظ تجارت و زیان است که در کرور” گفت: محمد رفیق دیگری آناناس رشد. او گفت: این عملکرد در هر هکتار است که حدود 12000 قطعه از میوه های گرمسیری.

در همین حال وزیر کشاورزی N Saravana کومار گفت که دولت گرفته بود تا این موضوع اجازه می دهد حمل و نقل سریع از آناناس به شمال بنگال با غرب بنگال دولت مرکزی و دولت است.

“ما در حال هماهنگی با غرب بنگال دولت و مرکز به اطمینان حاصل شود که خریداران قادر به خرید تولید از مزارع در کیشانگنج و مناطق دیگر. ما در حال ساخت ترتیبات برای اطمینان حاصل شود که آناناس تولید می رسد بازار در شمال بنگال توسط جاده و DMs شده است کارگردانی را به نگه داشتن زبانه ها بر روی آن” وزیر گفت.

در ضرر و زیان در چای بخش وزیر گفت که چای می آید تجاری محصول دسته و هیچ مقررات برای هر گونه جبران خسارت. “ما اجازه داده اند باغ های چای به سر کار و عملیات در حال رفتن, در حال حاضر,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>