Covid-19 مستند برخی از ناخواسته دستاوردهای: کاهش نرخ جرم و جنایت و میر در جاده های خودکشی

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط ویشنو Varma رالف الکس Arakal , تورا Agarwala Rahul V Pisharody , Debraj Deb | بنگلور, گواتی, حیدرآباد, کوچی | به روز شده: مارس 30 سال 2020 4:20:16 pm

Covid-19 lockdown has some unintended gains: Fall in crime rate, fatalities on roads, suicides کالیکوت: پرسنل پلیس سوال مسافران به صورت پله از خانه های خود در سراسر کشور مستند به جلوگیری از شیوع کروناویروس در کالیکوت, مارس 23 سال 2020 است. (PTI عکس/فایل)

Coronavirus (Covid-19):از آن بوده است 37 روز پس از مرکز قرار داده و در محل دقیق ملی مستند به عنوان بخشی از تلاش ها برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس. به عنوان روز پنج بیش از 33 ، 000 نفر در بیمارستان بستری شده است با عفونت حسابداری برای بیش از 1000 مرگ و میر. این بیماری همه گیر است و تحت تاثیر تمام راه های زندگی مجبور بزرگترین مستند در تاریخ با میلیاردها نفر از مردم را توصیه به ماندن در خانه. اما یک پیامد ناخواسته مستند شده است کاهش تعداد مرگ و میر گزارش داد در سراسر هند به عنوان یک نتیجه از جنایات کمتر و کاهش چشمگیر در تلفات جاده. در حالی که کشور گسترده داده ها در دسترس نیست حساب از افسران پلیس و اورژانس بیمارستان کارگران در برخی از کشورهای خاص نشان می دهد روند.

در کرالا یک افسر پلیس تایید کرد که شده است وجود دارد یک سقوط قابل توجهی در تعداد قتل و خودکشی و میر و تصادفات جاده ای در کشور بین 25 مارس و آوریل 14 دوره از فاز اول مستند به عنوان مخالف به همان آخرین دوره سال است.

“ما شاهد 40 درصد کاهش در موارد قتل در دوره بین ماه های مارس 25 و 14 آوریل این سال به عنوان مخالف به همان آخرین دوره سال است. به طور مشابه, شده است وجود دارد 70 درصد سقوط در موارد تجاوز به عنف و 100% سقوط در موارد خشونت علیه زنان و کودکان است. به طور طبیعی از آنجا که کمتر از وسایل نقلیه در جاده ها در حال حاضر حوادث باید پایین آمدن بیش از حد” گفت: Karunakaran, معاون سرپرست در وزارت امور خارجه جنایت سوابق اداره در تریواندروم.

با توجه به وجود هشت قتل در دولت در این دوره در این سال به عنوان مخالف به 13 سال گذشته است. تعداد موارد از دست رفته در مدت مشابه امسال 132 نسبت به 851 سال گذشته است. خودکشی پایین آمده اند از 445 در سال 2019 به 192 این سال است. و میر در همان 21 روز دوره در سال گذشته 1052 نسبت به 630 این سال است.

کرالا, که حساب برای سهم بزرگی از تصادفات جاده ای به دلیل تراکم بالای جمعیت و ازدحام بیش از حد از جاده نیز شاهد کاهش تعداد تصادفات و تلفات ناشی از این مستند. به گفته پلیس اطلاعات تنها 105 حوادث گزارش شده در دوره 21 روز از این مستند به عنوان مخالف به سال 1787 حوادث در سال 2019. در مجموع 13 نفر جان خود را از دست داده اند در این سال نسبت به 185 نفر در سال گذشته است.

coronavirus kerala, kerala lockdown, kerala police drone footage, kerala covid 19 cases, kerala govt novel coronavirus, coronavirus india, coronavirus news, latest news کرالا DGP Lokanath و توسعه behera عامل هواپیماهای بدون سرنشین در تریواندروم به نگه داشتن چشم در مستند متخلفان.

“در تمام جنبه های جرم و جنایت موارد در کرالا را نسبتا کاهش یافته است در طول مستند دوره است. من فکر می کنم, خانواده, اوراق قرضه ممکن است رشد کرده اند تنگ تر در این دوره که ممکن است به همین دلیل ما شاهد یک شیب در مورد خودکشی. دولت نیز تلاش برای کاهش استرس از طریق آن سلامت روانی کمک,” افسر گفت.

بخوانید | عقاب در آسمان: اپراتورهای هواپیماهای بدون سرنشین و کرالا پلیس یک ترکیب برنده برای به اجرا درآوردن مستند

در MAJ بیمارستان مهمی خصوصی بهداشت و درمان موسسه در کوچی شیب در تصادفات جاده ای است که تأمل در آن پذیرش روزانه در تلفات بخش است. تروما موارد را به طور قابل توجهی کاهش می یابد به عنوان به خوبی. حتی اگر آن را یک Covid تعیین شده بیمارستان تعداد زیادی از مردم به دنبال درمان روزانه برای بیماری های مختلف و بیماری پایین آمده اند نیز گفت:. “قبلا ما استفاده می شود به کودکان بستری شده به عنوان یک نتیجه از صدمات داخلی حوادث است. اما در حال حاضر بسیاری از فرزندان در داخل خانه هستند. مرگ و میر در جاده ها کاهش می یابد چرا که مردم کمتر در جاده ها هستند این روزها” گفت: Pheno مدیر.

بیمارستان سرپایی بخش شاهد یک کاهش در تعداد کسانی که به دنبال درمان بیش از حد. تنها کسانی که با بیماری شدید است که نیاز به پزشک راهنمایی شما پس از رسیدن به بیمارستان است. “ما یک عفونت غربالگری درمانگاه که در آن ما را بررسی کنید کسانی که با تب سرد و علائم دیگر. ما بررسی خود را در سفر تاریخچه برای دیدن اگر آن را Covid-مرتبط است. اگر نه ما مراجعه آنها به پزشکان ما” گفت: Pheno.

بیمارستان ها در مترو شهرستانها مانند بنگلور نیز گزارش کاهش تروما موارد است. Dr Jagadish Hiremath مدیر عامل ACE Suhas بیمارستان در بنگلور گفت: “پس ما در واقع در Jigani منطقه صنعتی ما استفاده می شود برای دریافت حداقل 10 جزئی حوادث صنعتی در یک هفته. ما نیز مورد استفاده قرار گیرد برای به دست آوردن آن مجروح در حوادث و تصادفات جاده ای. اما از اواسط ماه مارس وجود ندارد پذیرش با شکایت شده است.”

India lockdown, bengaluru lockdown, bengaluru streets lockdown,coronavirus lockdown pictures, coronavirus India, coronavirus India updates, coronavirus latest updates, coronaviurs updates, coronavirus news, indian express news کارگران راه آهن بازگشت به خانه پس از نظافت روزانه کار در یک ایستگاه راه آهن در بنگلور. (اکسپرس عکس/رالف الکس Arakal)

“مشاوران ما قطع وقت خود را در بیمارستان و فقط دو ساعت در روز است. ما در حال اجرا تنها اضطراری و OBG بخش است.” بیمارستان مصدوم بخش های قبلی مورد استفاده قرار گیرد برای دیدن تعدادی از موارد حاد معده ناشی از مصرف مشروبات الکلی. اما با مشروب مغازه های بسته از جمله مواردی هستند که گزارش شده بیش از حد.

دور در تریپورا عمیق کومار Debbarma دولت گره افسر Covid-19 گفت: indianexpress.com که مردم در حال پیوستن به درخواست تجدید نظر از نارندرا نخست وزیر برای به تعویق انداختن همه غیر ضروری عمل جراحی و قرار ملاقات های پزشکی تا خطر Covid-19 جاروب دور. حضور در سرپایی (OP) بخش از بیمارستان در حال نازک شدن بیش از حد. “در GB Panth بیمارستان که در آن تعدادی از مردم از آمدن به OP متنوع بین 1200 و 1500 در روز به طور متوسط تنها 600-650 می چرخد تا به حال,” او گفت:.

در برخی از ایالت ها مانند آسام پلیس بر این باورند که مستند است شبیه یک ” حکومت نظامی مانند وضعیت به خصوص در طول شب ساعت, در نتیجه جلوگیری از جنایتکاران درگیر شدن در جنایات آنها به طور معمول خواهد بود. “هیچ کس جرات نداره به گام (به خصوص در شب)” گفت: یک افسر ارشد پلیس از Dhubri منطقه در غرب بخشی از دولت است. “منطقه ما تا به حال یک نرخ جرم و جنایت بالا اما پست مستند این کاهش یافته است. البته یک زن و شوهر از جرائم گزارش شده است,” او اضافه شده است.

گواتی: مردم ایستاده در صف تأمین اجتماعی فاصله به خرید سبزیجات از یک فروشنده و حمل آنها را در یک ون در سراسر کشور مستند در پی بیماری همه گیر کوروناویروس در گواتی در 29 آوریل سال 2020 است. (PTI عکس/فایل)

تصویر مشابه در Nagaon منطقه بیش از حد. “جنایات مربوط به گروه های بزرگ مانند بزرگراه سرقت پول را ربودند مربوط به مواد مخدر جنایات و قتل همه پایین آمده است. تصادفات جاده ای را کاهش 7% -10% در منطقه” گفت: SP Abhijit Gurav.

در کشور همسایه مانیپور K Meghachandra پلیس مسئول ایمفال غرب منطقه را تایید کرد به indianexpress.com که پلیس ایستگاه را پوشش می دهد که بخش هایی از دولت سرمایه ثبت کرده است هیچ دپو قتل حمله و یا حوادث پس این مستند آغاز شد. این است که در مقابل به طور متوسط حداقل دو مورد که پلیس ایستگاه فایل های هر روز. “سمت روشن از مستند است که این شهر بسیار آرام تر. جنایات تقریبا صفر است و محیط زیست نیز بهبود گفت:” K Meghachandra.

مقامات پلیس در Telangana هستند و تاب آه از امداد رسانی به عنوان آنها متوجه تقریبا 60 درصد کاهش در نرخ جرم و جنایت در این دولت در طول این مستند دوره است. داده های رسمی نشان داد 16,942 موارد ثبت شده در کشور بین ماه های مارس 22 مارس 22 در سال 2019. اما در این سال تنها 6,923 موارد ثبت شده در همان دوره است. به طور مشابه, در این سال در مجموع 159 کشنده و 296 غیر کشنده تصادفات جاده ای گزارش شده در دوره یک ماهه. اما در سال گذشته تصادف در جاده آمار ماند بسیار بالاتر: 550 کشنده و 1,199 غیر کشنده حوادث است.

As lockdown puts cap on liquor sales, withdrawal issues could become new headache for government حیدرآباد: پرسنل پلیس با پوشیدن ماسک محافظ در پی coronavirus همه گیر نگهبانی در نزدیکی Charminar در طول نماز جمعه در سراسر کشور در میان مستند در حیدرآباد, مارس 27 سال 2020 است. (PTI عکس/فایل)

Rachakonda کمیسر پلیس ماهش Bhagwat گفت: indianexpress.com “اکثر موارد ثبت شده این روزها مربوط به مستند نقض ساخت جعلی sanitisers یا جعل و تزویر از مواد غذایی و فروش مشروب.”

خودکشی و تلفات آهنگ قطار گرفته اند ضربه بیش از حد. “ما رکورد حدود 40 خودکشی در خطوط راه آهن در سراسر Telangana هر ماه. اما در حال حاضر که قطار مسافری خدمات عملیاتی نشده و تنها شش مرگ و میر ثبت شده در آهنگ قطار در مه” گفت: یک مقام رسمی از Satya Harishchandra بنیاد است که تضمین می کند هولوکاست از محراب.

janta curfew, janta curfew 2020, janta curfew today, janta curfew latest news, janta curfew today, janta curfew today news, janta curfew live news, janta curfew latest news in hindi, janta curfew on 22 march, janta curfew coronavirus, janta curfew in india, india janta curfew, janta curfew in india, janta curfew coronavirus in india, janta curfew meaning, janta curfew reason behind, janta curfew latest news, janta curfew news, janta curfew live updates West Bengal: قطار تسلیم داخل Sealdah ایستگاه در طول حکومت نظامی ساعت. (اکسپرس عکس: Partha پل)

در همان زمان یک مقام مسئول حیدرآباد شرکت اقتدار صدور گواهی مرگ گفت: مردم شده است پیدا کردن آن را دشوار است به لحاظ جسمی رویکرد دفتر و رفتن را از طریق یک فرایند خسته کننده زمانی که محدودیت های شدید در حرکت عمومی در طول مستند.

بین ماه های مارس 25 مارس 27 اقتدار صادر 132 گواهی مرگ که آپلود آنلاین. در مقابل ژانویه و فوریه دیدم 3395 و 2138 گواهی مرگ در حال آپلود آنلاین. “هنگامی که مرگ گزارش شده است در یک بیمارستان و یا خانه از آن خواهد شد به صورت دستی ثبت شده در بخش اداری و گواهی فوت صادر شده است پس از 10 روز. داده ها وارد شده است حاضر تنها پس از خویشاوندان متوفی رویکردهای شهرداری دایره ، در طول این مستند بسیاری از مردم را نداشته اند قادر به رفتن را از طریق این فرایند خسته کننده” یک مقام گفت.

یکی از بخش های به طور طبیعی آمار در سخت ترین قابل لمس سقوط در میزان مرگ و میر خدمات مراسم تشییع جنازه. در بنگلور جورج وینسنت از سنت پیتر تشییع جنازه Undertaker تایید مشکل است. “قبل از Covid-19 شیوع ما استفاده می شود برای مدیریت حداقل هشت مجالس ترحیم به طور متوسط در هر روز است که در حال حاضر کاهش می یابد و به حداکثر سه در یک روز” او گفت:.

یک مراسم تشییع جنازه برای یک COVID-19 قربانی در Tangmarg. (اکسپرس عکس)

به مسائل بدتر خود 45-عضو هیات کاهش یافته را به 20 عنوان چند تا از آنها را ترک شغل خود ابراز نگرانی در مورد ایمنی کار خود را در یک زمان مثل این. “حتی اگر ما یک مجموعه سیستم در محل از جمله تایید پلیس گواهی و گواهی فوت از بیمارستان برای تعیین علت مرگ ما کارگران نگران هستند که آیا ما خواسته خواهد شد که مسئولیت رسیدگی به هر coronavirus مربوط به مرگ ما بدون دانستن حقیقت است.”

در Guwahati Jayanta Barua که مدیریت شهر را Navagraha کوره های جسد سوزی گفت: مرگ و میر به علت تصادفات جاده اند طبعا پایین آمده است. “قبل از ما می توانید حداقل 10 حادثه مربوط به مرگ و میر در یک ماه. در حال حاضر ما به سختی هر گونه.”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>