Covid-19 مستند: Haryana جلوتر مرز محدودیت دهلی لوازم آمار

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

فریدآباد مستقر نزدیک به 5000 پرسنل پلیس به مهر و موم آن پنج مرز با دهلی نو روز چهارشنبه با قرار دادن در جای خود بی رویه ممنوعیت هر کسی که از سرمایه های ملی در چه منجر به یک شیب قابل توجهی در عرضه محصولات تازه و ضربه زدن به جنبش مردم درگیر در خدمات ضروری است.

این ممنوعیت به معنای ماندن تا آخر هفته با توجه به سفارش صادر شده توسط فریدآباد معاون کمیسیون Yashpal Yadav اواخر سه شنبه شب و هیچ فرد – اعم از پزشکان و پرستاران و بانکداری, کارکنان خواهد بود اجازه ورود به فریدآباد شروع 12 ظهر روز چهارشنبه. آب بندی است که در پاسخ به Covid-19 عفونت است که مقامات می گویند قرارداد شد توسط بیماران در دهلی نو.

با توجه به Azadpur بازار, معامله گران, حجم ورود در بازار در روز چهارشنبه کاهش یک سوم متوسط روزانه ورود بیش از گذشته هفته است.

شیوع کروناویروس: پوشش کامل

بازار حدود 80 درصد از سبزی و میوه تامین در شهرستان, با کشاورزان, ورود از بالا و هاریانا راجستان – بسیاری از آنها نیاز به عبور از فریدآباد یا Gurugram. پلیس دهلی ساخته شده ترتیبات برای بیش از 600 نفر از پرسنل خود را از فریدآباد به اقامت در هتل ها در دهلی نو در حالی که دهلی دولت شروع به ساخت مشابه مقررات مدنی و کارکنان بهداشتی درمانی. آب بندی نیز به احتمال زیاد به ضربه صنایع در Gurugram که برنامه ریزی شده برای از سرگیری مدت کوتاهی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>