نوشته شده توسط Harish Damodaran , Parthasarathi Biswas | New Delhi, پونا | منتشر شده در تاریخ: مارس 5, 2020 6:45:24 pm

coronavirus, coronavirus latest updates, COVID-19, coronavirus lockdown, coronavirus effect dairy sector, excess milk supply in dairies, indian express با بسیاری از خصوصی لبنیات, بستنی, شرکت ها و حتی khoa/chenna سازندگان عرضه به sweetmeat فروشندگان کاهش یا قطع خرید بیش از حد شیر جریان به تعاونی. (فایل عکس به صورت نمایندگی)

قبل از این مستند در سراسر کشور برای جلوگیری از coronavirus Dodla لبنی با مسئولیت محدود با فروش حدود 13.5 لاخ لیتر در روز (LLPD) از کیسه مایع و شیر و کشک و کره و شیر در حالی که برنامه ریزی برای آن گام تا 15 LLPD در اوج آوریل-ژوئن تابستان مصرف دوره است.

در حیدرآباد شرکت های مستقر در این بود که مبارزه با آن به طور متوسط تهیه شیر در تنها 9 LLPD. برای دیدار با شکاف آن منابع 2-2.5 LLPD شیر از دیگر خصوصی و همچنین تعاونی لبنیات به غیر از خرید پودر شیر خامه گرفته (SMP) و روغن/سفید کره برای بازسازی.

اما پست مستند معادله کاملا تغییر کرده — Dodla لبنیات فروش ها امروز به پایین فقط 8.5 LLPD زیر حتی در تهیه آن از 9 LLPD. “تا 15 روز پیش ما پرداخت شد 330-340 تومان در هر کیلوگرم برای SMP. کسانی که نرخ در حال حاضر کاهش یافته و به Rs 220-230 اما ما دیگر نیاز به هر شخص ثالث, شیر, SMP یا چربی است. Coronavirus کمک کرده بازگرداندن تعادل و آنچه خود ما کشاورزان در حال تهیه است بیش از اندازه کافی برای مراقبت از تقاضا” می گوید: D Sunil ردی مدیر عامل این شرکت که ثبت Rs 169 کرور فروش در 2018-19.

ردی صفات 60 درصد از 5 LLPD سقوط در فروش خود را به بسته شدن HORECA (هتل ها و رستوران ها و کیترینگ) کسب و کار. تعادل 40 درصد است که در حساب از کاهش خرید مصرف کنندگان از جمله کارگران مهاجر در شهرستانها مانند بنگلور که رفته اند بازگشت به روستاهای خود در بیهار و کشورهای دیگر.

بالا داستان — کسری بودجه تبدیل به مازاد — منحصر به فرد است به یکی از فراورده های لبنی.

در کولاپور منطقه تعاونی تولید شیر, اتحادیه اروپا که بازارهای کیسه شیر تحت ‘Gokul’, برند, بود, قبل از این مستند فروش 11-11.5 LLPD و گرداندن مراکز فساد فقط در مورد همان مقدار. امروز آن است که قادر به سختی فروش 8-8.5 LLPD.

این منطقه پونا تعاونی تولید شیر’ اتحادیه تهیه 2.3 LLPD هم به سختی همسان فروش خود را از ‘Katraj’ نام تجاری شیر مایع تا 10-12 روز پیش. فروش آن در حال حاضر آغشته به کمی بیش از یک LLPD. از داشتن هر گونه مازاد شیر برای سایر محصولات — SMP, روغن, بستنی یا shrikhand — هر دو گاوداری در حال حاضر در حال دست و پنجه نرم کردن با بیش از حد منابع.

Gokul لبنی در روز پنج شنبه مجبور شد برای کاهش آن تهیه قیمت پرداخت شده به کشاورزان از Rs 31 تومان به 29 برای شیر حاوی 3.5 درصد و 8.5 درصد SNF (جامدات-نه-چربی).

“این نه تنها HORECA تقاضا است که سقوط کرده است. بدون ازدواج و توابع دیگر در حال وقوع است. کالج ها و حتی خوابگاهها از مربیگری مراکز مانند Narayana و روپیه Chaitanya بسته هستند. فوریه تا مارس است که به طور کلی در هنگام خرید و فروش کشک, طعم شیر و دیگر محصولات به این نهادی بخش ساقه. این زمان آن متفاوت است و هیچ کس دیگر از خانواده ها در حال خرید” توضیح می دهد که E Nageswara Rao مدیر عامل Vallhabha محصولات شیر Pvt. Ltd. در گنٹور بر اساس لبنی شیر فروش کاهش یافته است از 2.5 LLPD به 1.5-1.6 LLPD در 20 روز گذشته است.

به طور قابل توجهی حداقل تا اواسط ماه مارس وجود دارد صحبت از هند شیر خروجی سقوط برای اولین بار در 2019-20 و لبنیات داخلی داشتن کمی سهام SMP و برای دیدار با تقاضا در طول تابستان هنگامی که تولید حیوانات تمایل به سقوط. آن بود که پیش بینی شده است که این کشور را به حتی واردات تا یک لاخ تن از SMP.

اما coronavirus و حاصل lockdown منجر به قیمت سفید کره (82 درصد محتوای چربی) نیز توفنده از Rs 290-310 به 250-260 تومان در هر کیلوگرم است. “حتی در این نرخ هیچ جنبش و یا خرید در حال وقوع است” اشاره R Rajasekaran مدیر عامل علیرضا لبنی مواد غذایی Pvt. Ltd است که 1.5 LLPD شیر مایع گیاهی در دیندیگول, Tamil Nadu. شرکت او مانند بسیاری از کوچک و متوسط لبنیات تامین 50 درصد یا بیشتر از آن شیر به هتل ها و teashops. که بازار عملا از بین رفت.

با بسیاری از خصوصی لبنیات, بستنی, شرکت ها و حتی khoa/chenna سازندگان عرضه به sweetmeat فروشندگان کاهش یا قطع خرید بیش از حد شیر جریان به تعاونی.

گجرات تعاونی شیر بازاریابی فدراسیون دیده است و تهیه آن پرش تقریبا 15 درصد به 255-260 LLPD از 225-230 LLPD در این زمان در سال گذشته است. “ما در حال استخدام 3-4 خارج از گیاهان برای تبدیل مازاد شیر را به پودر. ما به طور معمول انجام این کار (شغل-کار تبدیل) در طول خیط و پیت کردن ماه های زمستان اما هرگز در مه” اذعان می کند RS Sodhi مدیر عامل هند بزرگترین لبنی نگرانی بهتر شناخته شده به عنوان ‘Amul’.

Karnataka, شیر, فدراسیون (‘ناندنی’) است که در حال حاضر جمع آوری برخی از 7 LLPD اضافی که BS Yediyurappa رهبری دولت تصمیم گرفته است برای توزیع رایگان به ساکنان فقیر از محله های فقیرنشین شهری در سراسر کشور تا تاریخ 14 آوریل.

این ماهاراشترا دولت نیز آغاز شده تهیه تا 10 LLPD از مازاد شیر در 25 تومان/لیتر برای تبدیل به SMP و چربی است. این طرح به صورت عملیاتی برای چهار ماه از آوریل انتظار می رود به هزینه 400 تومان کرور.

“با کاهش قیمت و هیچ کس خود را به شیر و بسیاری از کشاورزان را متوقف کرده اند به ترکیب خوراک گاو به گاو خود را. آنها می ترسند از افزایش تولید هستند و بنابراین فقط آنها را تغذیه نی” یادداشت Pradeep G Pai مدیر عامل Srikrishna شیر Pvt. Ltd در Uttara کانادا در کارناتاکا.

هیچ کس را دیدم این آینده — حداقل تا 25 مارس.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im