این ماهاراشترا دولت تجدید نظر سفارش خود را به روز یکشنبه کاهش بسیاری از محدودیت های صنعتی و فعالیت های تجاری حتی در مناطق شهری بیشتر اختصاص داده شده به عنوان Covid-19 مناطق قرمز. این تصمیم یک روز قبل از مرحله سوم از سراسر کشور مستند می آید را به اثر قابل توجهی که در آن تسهیلات داده شده توسط این مرکز برای احیای اقتصاد است.

این ماهاراشترا دولت اجازه مغازه ها و مراکز خرید و فروش غیر ضروری کالا برای باز کردن حتی در 14 ولسوالی های شناسایی شده به عنوان مناطق قرمز; محدودیت های اعمال شده اما همچنان در مهار مناطق. این هموار راه را برای عملیات تقریبا در تمام فعالیت های تجاری از جمله افتتاح مشروب مغازه ها از دوشنبه.

این تصمیم گرفته شده برای احیای اقتصاد دولتی که گرفته شده یک ضربه عظیم با توجه به کروناویروس مستند. ماهاراشترا شاهد از دست دادن درآمد درآمد از بیش از 41,000 تومان کرور روپیه (حدود 17-18 درصد رسید سالانه) در مارس و آوریل.

مقامات اما احساس می کنم که این آرامش ممکن است منجر به largescale نقض مستند هنجارها در شهرستانها عمده مانند بمبئی خان و پونا که حساب برای 90 درصد از Covid-19 موارد و ممکن است منجر به افزایش در گسترش این بیماری است.

“این تصمیم عوض شد ظرف 24 ساعت چشم دوخته اند در از دست دادن درآمد. اما ممکن است آن را دشوار برای مقامات در حال حاضر به محدود کردن تراکم در این شهرستانها. سنجش این وزیر Uddhav Thackeray کارگردانی کرده است مقامات برای اطمینان از اجرای دقیق این مستند در این مناطق است. آن رفتن به سختی در مناطق شهری گفت:” یک مقام ارشد دولت.

بمبئی شهری منطقه (MMR) پونا و پیمپری- – چینچواد باید 88.9 درصد موارد (11,538 از 12,974) و 86.1 درصد از مرگ و میر (473 548) در دولت که در روز یکشنبه. بمبئی به تنهایی 1,577 مهار مناطق که 533 باید زنبور عسل مشخص شده به عنوان قرمز 633 آبی و 359 نارنجی.

ماهاراشترا بدترین تحت تاثیر دولت در این کشور ثبت کرده است 12,974 Covid-19 موارد و 548 موارد است. از آنها 8,800 موارد و 343 مرگ و میر گزارش شده در بمبئی به تنهایی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im