Covid-19 آخرین: 42 موارد جدید مجموعه رکورد برای یک روز سنبله در کرالا

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

کرالا گزارش سنبله بزرگ با 42 جدید کروناویروس موارد در روز جمعه به بالاترین سطح در یک روز پس از شیوع بیماری در ماه ژانویه گذشته تا حد زیادی به دلیل ادامه بازگشت از کسانی که در خارج از خاورمیانه کشور و بازگشت ساکنان رشته در سایر نقاط کشور است.

“بیشتر مردم انتظار می رود در روزهای آینده. ما نمی توانیم بگوییم هیچ به مردم ما است. وضعیت واقعا بحرانی وجود ندارد اما نیاز به وحشت یا نه. آنچه ما نیاز داریم این است که بیشتر شب زنده داری و نظارت است. ما همه چیز ممکن است برای جلوگیری از عفونت های ثانویه گفت:” کرالا وزیر Pinarayi Vijayan اضافه کرد که بیش از 90 ، 000 نفر رسیده اند و در دولت توسط راه آهن و جاده و هوا در دو هفته گذشته.

از مجموع 732 coronavirus موارد ثبت شده در کشور تا کنون 216 فعال هستند – افزایش از 16 فعال موارد حدود دو هفته پیش. تعداد زیادی از مردم در زیر مشاهده نیز بالا رفته به 85,000 از 5000 نفر در یک مرحله.

از 42 مورد جدید ثبت شده در پنج شنبه, 21 در حال بیمارانی که در اینجا وارد از کشورهای دیگر و 17 خارجی هستند عودت به سانتی متر گفت. شمال کرالا مناطق Kannur و شرنور باید حداکثر فعال موارد– 36 هر.

دولت ثبت کرده است پنج مرگ و میر به بیماری تا کنون; آخرین مصدوم بود یک زن بود که در بازگشت از بمبئی دو روز پیش.

فشار برای جلوگیری از گسترش این بیماری است که تنها برای رفتن تا پس از بیشتر مردم می رسند در پروازهای داخلی که در حال حاضر در مه 25. CM گفت: دولت اصرار بر 14 روز در قرنطینه اجباری برای ساکنان ورود در پروازهای داخلی.

اتحادیه حمل و نقل هوایی عمران وزیر Hardeep سینگ پوری به تازگی گفته است که وجود دارد بدون نیاز به قرار دادن مسافران داخلی در قرنطینه.

“ما نمی توانیم شانس. آن (قرنطینه) است به معنای برای مسافران کسب و کار و دیگران آمده است که به صورت مختصر بازدیدکننده داشته است. اما افرادی که در حال آمدن به اینجا به ماندن خواهد که به تحت 14 روز خانه قرنطینه مانند کسانی که با قطار,” او گفت:.

HT راهنمای Coronavirus COVID-19

Vijayan گفت: دولت را سخت علیه کسانی که دست انداختن قرنطینه هنجارها و اشاره کرد که 100 نفر ثبت نام کرده بودند در برابر چنین متخلفان در دو روز گذشته. او همچنین اشاره کرد که بسیاری از سالمندان و کودکان بودند جسارت خارج از خانه پس از افزایش آرامش است.

“این یک روند سالم. دولت آن را روشن ساخته است که افرادی که عبور سن بالای 65 سال و کودکان زیر 10 سال سن می آیند و تنها در شرایط اضطراری. اما این مسخره اغلب,” او گفت:, و اضافه کرد که معکوس قرنطینه است که باید در چنین شرایطی است.

معکوس قرنطینه اشاره به عمل جداسازی یک مجموعه ای از افراد از جمله کسانی که با زمینه های پزشکی, شرایط افراد 65 سال و بالاتر و ایمنی بدن به خطر بیافتد به طوری که آنها در حال محافظت در برابر عفونت. دولت شروع به آزمایش با آن در برخی از مناطق.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>