Covid-19: Kolkata, هوره رقم در منطقه قرمز; بنگال مرگ و میر لمس 10

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دولت بنگال در روز پنج شنبه گفت: سه متهم با توجه به Covid-19 شده بود تایید آن توسط کمیته حسابرسی متشکل از پنج پزشک در نظر گرفتن تلفات در کشور به 10 در حالی که 24 مورد جدید تشخیص داده شد پس از چهارشنبه.

دبیر کل راجیو سینها گفت کلکته و هوره که در “منطقه قرمز’ اختصاص داده شده توسط اتحادیه وزارت بهداشت. “مناطق قرمز نشان می دهد که تعداد موارد (در منطقه) است که دو برابر در چهار روز. بسیاری از ولسوالی ها در منطقه نارنجی,” او اضافه شده است.

سینها وجود دارد گفت: 144 فعال Covid-19 موارد در بنگال در روز پنج شنبه در حالی که 3,811 مردم تا به حال تست شده برای عفونت تا تاریخ. “چهار رقم 3,470,” او گفت:.

“من نمی فهمم که چرا رسانه ها این است که گرایش به سمت مرکز و مقایسه داده ها در پارامترهای مختلف. مطمئن باشید هیچ لغزش در بخشی از دولت. دولت و مرکز کار با هم” سینها گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در Nabanna دولت دبیرخانه هنگامی که از او پرسیده شد که آیا درب-به-درب سروی در حال انجام زیر دستورالعمل های اتحادیه وزارت بهداشت. او صحبت کردن در حضور وزیر Mamata بانرجی.

آشفته مکرر شکایت در دسترس نبودن برنج و سایر اقلام در نمایشگاه قیمت مغازه ها که باعث کتاب و بلوک های جاده در مربوطات ولسوالی های نوری در پنجشنبه کشیده مدنی لوازم اداره و منتقل Manoj Agarwal آن ، او اعلام کرد این در کنفرانس مطبوعاتی.

“وجود اختلال در عرضه در حدود 10 درصد اماکن در دولت است. ما را تعیین وزیر جدید. جیره صاحبان فروشگاه ها آماده بودند برای این بحران است. همچنین بسیاری از آنها باید فضای کافی به سهام تا یک ماه سهمیه از سهمیه به صورت داوطلب خدمت سربازی ذینفع در آن منطقه است. من خواسته اند که دولت برای استفاده از محل جامعه محلی باشگاه به پرداخت جیره. به عنوان اعلام کرد ما به پنج کیلوگرم برنج به همه کسانی که نیازمند هستند همراه با پالس. مردم را دریافت جیره غذایی به مدت شش ماه رایگان از هزینه گفت:” بانرجی.

“به من اجازه دهید آن را روشن است که این دولت عرضه جیره و نه کسی ملک شخصی” CM گفت: در یک محجبه تهدید به Trinamool کنگره کارگران در برخی از مناطق که متهم شده اند با استفاده از توزیع مواد غذایی به دست آوردن مسافت پیموده شده به صورت محلی حزب واحد است.

نوری همچنین اعلام کرد که اقدام به درخواست از فروشگاه شیرین صاحبان دولت شد تمدید زمان بهره برداری از 8 صبح تا 4 بعد از ظهر. قبلا مغازه ها اجازه داده شد برای باز کردن در 12 pm.

روز پنج شنبه دولت نیز اجازه ثبت نام آنلاین از اموال به طوری که مردم مجبور به مراجعه به ادارات ثبت. دبیر کل گفت: مردم با دریافت 20 درصد تخفیف در هزینه ثبت نام با حداکثر سقف تخفیف ثابت در 20 ، 000 تومان.

پرسید که چگونه دولت تعیین مرگ و ارقام سینها گفت: “ما لیست تمام مرگ و میر است و این در حال ارسال به کمیته حسابرسی از پزشکان. ما آگاه هستند که چگونه بسیاری از مرگ و میر این کمیته حسابرسی بررسی شده است تا کنون و چگونه بسیاری از این مشخص شده به عنوان غیر Covid-19 مرتبط است.”

Dr Sukumar Mukherjee, عضو جهانی کمیته مشورتی توسط دولت گفت: رسانه ها در بانرجی حضور که کمیته حسابرسی از پزشکان بررسی مرگ و میر است دستورالعمل زیر را از ICMR و چه کسی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>