Covid-19: کرالا نگران به عنوان موارد جدید پاپ در مناطق سبز آماده برای بازگشت از شرح

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط ویشنو Varma | کوچی | به روز شده: مارس 29 سال 2020 4:19:57 pm

Covid-19: Kerala worried as new cases pop up in green zones, prepares for return of expats کوچی: پرسنل پلیس انجام یک راهپیمایی به اجرای COVID-19 مستند به شدت در کوچی جمعه, مارس 20 سال 2020 است. (PTI عکس/فایل)

یک رشته از عفونت های جدید در دو رقم در مناطق که اعلام شده بود Covid-19-رایگان افزایش نگرانی در میان مقامات بهداشتی در کرالا در زمانی که دولت منجر شده است از این جبهه در مبارزه با این بیماری همه گیر.

بین 12 آوریل و مارس 20, دولت ثبت شده تنها 34 مورد جدید از coronavirus در نشانه آن است که منحنی از عفونت های جدید آغاز شد و به ایجاد ثبات در. در آن روز تعدادی از بیماران که از بهبود عفونت در هر روز به طور مداوم بالاتر از موارد جدید. اما بین مارس 21 مارس 27 دولت دیدم 74 موارد جدید اضافه شده به آن شمارش گرفتن با تعجب پزشکان و مقامات بهداشتی در جنگ-اتاق که نگه داشتن یک ساعت مچی در این وضعیت است.

در واقع Kottayam منطقه مرکزی در کرالا که تا به حال گذشته از آن coronavirus بیماران مرخص شدن در هفته اول آوریل به خود اختصاص 17 از این موارد است. همسایه پر از تپه منطقه ایدوککی که همچنین Covid-رایگان هفته دوم آوریل, گزارش 14 مورد. هر دو مناطق تحت رسم ‘منطقه سبز’ شده است با بهره گیری از میوه های مستند تسهیلات زمانی که آنها جاروب با موارد جدید عفونت است.

چه به ویژه نگران کننده است که دولت در بخش بهداشت و درمان ناموفق بوده است در پین با اشاره به منبع عفونت در حداقل 10 بيمار تعمیق ترس از سکوت انتقال ویروس در جامعه است. یک دانش آموز از Panachikkad یک headload کارگر در کتیم دو پرستار نقطه از تریواندروم و یک تاجر در Vaikkom شهر در میان کسانی که در آن منبع عفونت نشده است ثابت نشده است. علاوه بر این دولت نبوده است قادر به شناسایی منبع عفونت در چهار ماهه دختر از منجری یا 68 ساله در تریواندروم هر دو از آنها در برابر ویروس. اما وقتی پرسیده شد که در مورد همان وزیر Pinarayi Vijayan در نشست خبری روزانه رد کرده و جامعه انتقال’ اضافه کرد که دولت نشده وارد این مرحله نشده است.

‘ویروس را درک نمی کند مرزهای’

دکتر ابراهیم Varghese, رئيس جمهور از کرالا فصل هندی انجمن پزشکی (IMA) گفت: دولت تصمیم دولت برای طبقه بندی مناطق مانند کتیم و ایدوککی به عنوان مناطق سبز بر اساس تعدادی از عفونت ها و ارائه آنها را فوری مستند تسهیلات نیست و معقول یکی است. “این ویروس به وضوح درک نمی کند مرزهای. هنگامی که شما طبقه بندی منطقه به عنوان یک منطقه سبز شما به مردم وجود دارد از اعتماد به نفس کاذب. آنها فکر می کنم آنها بی خطر هستند و عجله کردن بر روی جاده ها است. چنین نگرش نمی تواند سرگرم گفت:” دکتر Varghese.

“آن را مانند یک پشه. اگر ما به پایان رسید تا ترک و شکاف در گوشه و پشه را به استفاده از این راه گریز را وارد کنید. این ویروس عمل می کند به طور مشابه. می تواند وجود داشته باشد هر گونه سستی در بخشی از ما. ما شده اند قادر به کاهش میزان مرگ و میر به دلیل اجتماعی فاصله و دقیق مستند. در غیر این صورت تعدادی از موارد را از طریق پشت بام رفته.”

Behind containment in Kerala: robust healthcare system, effective strategies کارشناسان می گویند کرالا نمی تواند راضی با درجه ای از پیشرفت آن است به دست آورد. (منبع:: کرالا دولت PRD)

با گزارش موارد جدید این هفته, دولت, طبقه بندی هر دو کتیم و ایدوککی به عنوان مناطق قرمز که در آن مردم می توانند گام تنها برای خدمات ضروری است. چهار دیگران – Kasaragod, Malappuram Kannur و کالیکوت – نیز در منطقه قرمز. هشت ولسوالی دیگر در منطقه نارنجی که در آن برخی تسهیلات ارائه شده به صورت عمومی است.

بخوانید | در کرالا منطقه یک کم راه حل های فن آوری بالا ارائه می دهد که میزان موفقیت در نگه داشتن زبانه از بیماران

کرالا شعبه از اين توافق با کرالا دولت مشاجره که ملی مستند باید برداشته شود در یک بار ارسال آوریل 3 اما آرام و مرحله به مرحله. محدودیت باید همچنان در منطقه قرمز مناطق و فردی نقاط که در آن خوشه ها از موارد مظنون هستند. در همان زمان به سهولت اقتصادی فشار تسهیلات در از سرگیری انواع خاصی از کسب و کار را می توان در جاهای دیگر. اما, همه, اجتماعی, سیاسی, مذهبی, فرهنگی و تجمعات باید ممنوع شود. بین منطقه ای و بین دولت حمل و نقل عمومی متوقف می شود به عنوان به خوبی.

بدون علامت موارد در حال افزایش است

متحده مانند ماهاراشترا و گجرات تشخیص رمان coronavirus در بیماران بدون علامت با فرکانس بیشتر ساخته شده است که مقامات بهداشت در کرالا نشستن و توجه داشته باشید بیش از حد. هر چند این مقام بهداشتی روزانه بولتن در کرالا نمی طبقه بندی فعال موارد بر اساس علائم و یا عدم آن را از یک منبع تایید کرد که بسیاری از عفونت ها در هفته های اخیر شناسایی شده اند در بیماران بدون علامت. زمانی که این بیماران نمی تواند تایید یک منبع عفونت مانند سفر در تاریخ و یا تماس با یک Covid مثبت فرد آن را تبدیل به پیچیده تر و وخیم. ترس از ویروس وارد نمایی مرحله عمیق تر که در آن نقطه. اما هر دو رئیس جمهوری و وزیر بهداشت KK Shailaja بارها و بارها رد چنین پدیده.

بخوانید | وزیر بهداشت K K Shailaja: ‘متهم شد ایجاد وحشت… زمان ثابت کرده کرالا در مسیر درست’

کارشناسان می گویند کرالا نمی تواند راضی با درجه ای از پیشرفت آن است به دست آورد. آن را به سطح شیب دار تا تست از نمونه ها انجام مخاطب گسترده ردیابی و همچنان به اجرای دقیق مستند اقدامات در مناطق آسیب پذیر.

“مرحله بعدی انتقال را آغاز کرده است در کرالا که در آن افرادی که از کشورهای دیگر و خارجی-وارداتی موارد تست مثبت است. جامعه گسترش است در حال حاضر, اما آن اتفاق می افتد. قبل از آن ما قادر به ردیابی منبع عفونت در 98 درصد از موارد است. اما در حال حاضر این کاهش به 80 درصد است. بنابراین شکاف. ما باید بیشتر مراقب باشید” گفت: Dr Padmanabha Shenoy, یک immunologist و روماتولوژیست مستقر در Kochi.

او افزود: “در یک ویدئو در ژانویه 31, من گفته بود که افراد بدون علامت در حال رفتن به چالش در کنترل این بیماری است. به همین دلیل ما در حال درخواست برای افزایش تست نرخ نمونه. هنگامی که مردم شروع به ورود از کشورهای دیگر و کشور ما به عنوان حرکت به سوی یک جامعه گسترش ما باید برای افزایش تست. تنها زمانی که ما تست یک بخش بزرگی از جمعیت خواهد شد و ما قادر به ارزیابی مشکلات مواجه هستیم.”

kerala nurse coronavirus, kerala coronavirus cases, coronavirus covid 19, kerala health minister kk shailaja, india news, indian express پزشکان و دیگر کارکنان بهداشتی به انتظارنشسته بودند تا به وداع با یکی از قدیمی ترین زوج به مبارزه با عقب COVID-19 در کتیم کالج پزشکی کرالا.

متحده در سراسر هند ابراز موانع در ramping تا تست به طور خاص با توجه به کمبود PCR تست کیت. کرالا متفاوت است یا نه. در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر کرالا تست رای در میلیون بود و به مراتب جلوتر از دیگران است. اما به زودی آن پیشی گیرد متحده مانند ماهاراشترا گجرات دهلی نو و آندرا پرادش که متعاقبا گزارش یک جهش در تعداد زیادی از موارد در ارتباط با Nizamuddin جمع آوری است. این هفته سانتی متر Vijayan گفت: دولت کافی سهام تست کیت تهیه شده در قسمت طریق MPLAD بودجه از کنگره نمایندگان مجلس شاشی Tharoor و Hibi عدن و برنامه ای برای افزایش تست. در مارس 26, به عنوان مخالف به زیر 600 نمونه های این آزمون در هر روز داده شده به آن ارسال بیش از 3000 نمونه به عنوان بخشی از آزمایش تصادفی. موجود و نتایج این نمونه ها نشان داد 2,682 نمونه منفی و فقط سه تا تست مثبت است.

کرالا دولت نیز امیدوار به دریافت تایید رسمی از شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) برای بومی تست کیت توسعه یافته توسط یک تیم از دانشمندان و پزشکان در Sree Chitra Tirunal موسسه علوم پزشکی و فن آوری (SCTIMST) در تریواندروم. آزمون تشخیصی کیت نشان داد 100 درصد دقت در طول محاکمه در NiV, Alappuzha و همسان با نتایج تست های انجام شده با استفاده از روش RT-PCR. آن را می تواند تشخیص دو منطقه از ژن است که اطمینان حاصل شود که آزمون نمی زنند حتی اگر یک منطقه از ویروسی ژن دچار جهش آن در طول زمان گسترش یافته است. مراحل تست را می توان در کمتر از دو ساعت و هزینه های متحمل شده برای تست خواهد شد کمتر از 1000 تومان.

کوه یخ پدیده

Dr Abey Sushan منطقه برنامه مدیر با آنهم در Pathanamthitta منطقه گفت: تمام شواهد نشان می دهد که این بیماری همه گیر کوروناویروس نمایش ‘کوه یخ مشخصه که در آن پزشکان و پزشکان می توانید ببینید نوک کوه یخ است که نشان دهنده علامت و موارد تشخیص داده شده. اما بزرگ مستغرق مخفی در بخشی از کوه یخ contitutes که بدون علامت به رسمیت شناخته نشده بخشی از این بیماری در میان جمعیت.

“این است که در واقع ماهیت این بیماری همه گیر. وجود خواهد داشت یک درصد زیادی از افرادی که بدون علامت و در حال آزمایش است. خواهد شد وجود چنین افرادی در جامعه…بنابراین ما باید برای پیدا کردن همه کسانی که به احتمال زیاد به تست مثبت و منزوی کردن آنها است. اما با این حال بسیار ما سعی می کنیم برای منزوی کردن وجود خواهد داشت برخی از آنتروپی. برخی از مردم به احتمال زیاد به سقوط از نظارت خالص چون مردم زیادی حرکت می کند. این بین منطقه ای و یا بین دولت مسافران از جمله رانندگان کالا حامل. آنها در معرض خطر” او گفت:.

Explained: As COVID-19 fight rages, how short is the world of nurses? در یک بیمارستان در کرالا است. (PTI عکس/فایل)

“استراتژی ما در Pathanamthitta است که برای شناسایی بسیاری از این افراد رانندگی به این منطقه با کالاهای اساسی و سپس پیدا کردن افرادی که ممکن است تا به حال تعامل اجتماعی با آنها.”

تا کنون کرالا نشده وارد نمایی مرحله از این بیماری همه گیر که در آن در مورد شماره دو برابر خواهد شد و در 3-4 روز گفت: Dr Sushan. اما این یک احتمال که دولت نیاز به آماده شدن.

“هنگامی که ما به این مرحله خواهیم دید که قریب به اتفاق از سیستم بهداشت و درمان در مناطق که در آن ماشین آلات به اندازه کافی آماده شده است. در Pathanamthitta, ما فکر می کنم اوج خواهد آمد در اواسط ماه ژوئن تا اواسط ماه جولای و ما امیدواریم که از آن خواهد شد بیش سپتامبر,” او گفت:.

حتی در ژاپن که در آن اجتماعی فاصله هنجار است و نه تازه به دست آورد و در روند coronavirus وارد expoential فاز. هند در مقایسه با کشوری است که در آن تعاملات اجتماعی بین مردم بسیار بالاتر است.

“ایده این است برای آماده سازی سیستم بهداشت و درمان برای چنین یک فاز. ما با تمرکز بر آموزش مردم و حصول اطمینان از کنترل عفونت شیوه های هستند که پایبند به. به طوری که زمانی که نمایی دوره در مجموعه ما می تواند به عنوان آماده به عنوان ما می توانیم بود,” او گفت:.

به درون جریان مهاجران

حتی به عنوان آن را همچنان به جلوگیری از عفونت های جدید در دولت, دولت را در سخت ترین چالش این است که هنوز به آمده است. نزدیک به سه لاخ چاق مهاجران اکثریت آنها از میانه ثبت نام کرده اند خود را در یک وب سایت دولت به خانه می آیند زمانی که پرواز بین المللی عملیات به هند از سر گرفته خواهد شد. که حدود 13 درصد از برآورد 22 لاخ چاق مهاجران مستقر در سراسر جهان است.

کارشناس توضیح می دهد | آنچه که آینده از مهاجرت از کرالا?

برای شدت-تیره و تار سلامت ماشین آلات که کار کرده است round-the-clock برای مقابله با Covid-19 یک جریان عظیمی از مردم به دولت در یک زمان مثل این است که بیشتر فشار بر منابع است. اما وزیر شده است روشن در مورد دولت وظیفه در دست است. “این است که خانه خود را. این است که در آن خانواده های خود هستند. آنها حق دارند به خانه آمده است. و هنگامی که ما آماده خواهد شد به ترتیب امکانات برای آنها گفت:” در یک نشست خبری این هفته است.

coronavirus kerala, kerala lockdown, kerala police drone footage, kerala covid 19 cases, kerala govt novel coronavirus, coronavirus india, coronavirus news, latest news DGP Lokanath و توسعه behera عامل هواپیماهای بدون سرنشین در ایالت تریواندروم به نگه داشتن چشم در مستند متخلفان.

هر چند این مرکز نیست با توجه به سیگنال سبز هنوز کرالا در حال حاضر شروع به آماده کردن مقدمات و امکانات به قرنطینه اکثریت قریب به اتفاق آنها را زمانی که آنها می رسند. دستورالعمل تصویب شد به تمام منطقه جمع به پیدا کردن امکانات است. این خدمات عبارتند از دولتی و خصوصی و بیمارستان و خوابگاهها و مدارس و هتل ها و لژ, تفریحی, آیورودا عقب نشینی مراکز سالن و استادیوم. برای کسانی که مایل به پرداخت هزینه برای امکانات بهتر از جمله گزینه های در دسترس خواهد بود بیش از حد.

اما دولت می تواند استطاعت به خانه هر کسی که می رسد از خارج از کشور ؟ که عمده استخوان مشاجره. پزشکان در اين استدلال می کنند که خارجی عودت نباید منتشر شد به خانه قرنطینه به عنوان است که می تواند به خطر اندازد نظارت اقدامات و فویل موفقیت دولت زمانی تا تاریخ.

Dr Varghese گفت: “اجازه می دهد آنها را برای رفتن به خانه است خودکشی چرا که آنها ممکن است در اطراف بازدید مردم است. خود را قرنطینه به نهادی برای یک دوره 28 روز است. همچنین هر کس که می آید باید بررسی شود نه فقط علامتی هستند . حتی اگر آنها بدون علامت آنها می توانند خارج از نوبت به تست مثبت بعد.”

در Ernakulam district مقامات در رابطه با وزارت بهداشت دولت پرده برداری از یک “پیاده روی در نمونه کیوسک’ (WISK) مدل در اوایل ماه آوریل از طریق آن سلامت کارگران می تواند گرد و خاک و یا نمونه خون از یک برنامه به طور بالقوه مثبت فرد در عرض دو دقیقه.

دکتر فضل Gafoor رئیس جمهور مسلمان در آموزش و پرورش جامعه (مس) و عضو Covid-19 نیروی کار تشکیل شده توسط دولت گفت: دولت نیز مواجه لجستیکی معضل در آوردن این مهاجران صفحه اصلی.

“حتی زمانی که شما آنها را به خانه در پروازهای امن فاصله به تمرین. وجود دارد به حداقل 3-ft فاصله. فقط دو نفر از شش کرسی را می توان اشغال شده است. بنابراین در 200 نفره هواپیما شما می توانید تنها در حدود 70-80 نفر در یک زمان. بنابراین وجود دارد این سوال که چگونه بسیاری از پروازهای ما را به عمل آورد هزاران نفر از این افراد در خانه است. آن را ماه” او گفت:.

هزینه بلیط هوا به طور طبیعی به عنوان به شرکت های هواپیمایی خواهد شد نه تنها به فروش کرسی کمتر اما در عمل خالی پروازها از این کشور به کشورهای حوزه خلیج فارس به آنها را به بازگشت او اضافه شده است.

دولت در آن قسمت نشان داده است که آن را باید به توافق اولویت به کسانی که به دلایل قانونی به خانه آمده است. این شامل زنان باردار ، افراد معلول و سالمندان و افرادی که نیاز به درمان پزشکی و دانشجویان و کسانی که در بازدید از ویزا و در نهایت کسانی که شغل خود را از دست و محل اقامت. گسترده غربالگری انجام خواهد شد در فرودگاه بنابراین به اولویت بندی در میان مسافران.

Dr Gafoor وجود دارد گفت: تفاوت کلیدی در نگرش کشورهای حوزه خلیج فارس که در آن 2 میلیون Malayalis زندگی و کار و که از کرالا.

“نگرش است که در صورت شیوع افرادی که قرارداد این بیماری درمان خواهد شد. اما برخی از مردم می میرند. پس از آن رسیدگی می شود که در راه است. همین دلیل است که ما می شنویم برخی از شکایات مردم وجود دارد که تست مثبت بودن گفت به در خانه باقی می ماند. اما نگرش ما (در کرالا) این است که ما نمی خواهیم یک نفر به مرگ است.”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>