Covid-19: کرالا مربوط به خلیج فارس عودت پنهان کردن تاریخچه پزشکی

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

کرالا است که فرح برای افزایش بیماری کروناویروس (Covid-19) موارد مثبت به دلیل هجوم رشته مهاجران از کشورهای آسیایی که در حال تخلیه توسط دولت مرکزی و کسانی که گیر کرده در کشورهای دیگر نیز بازگشت به خانه در میان کاهش مستند محدودیت هایی که تحمیل شده بود در پایان ماه مارس برای جلوگیری از گسترش بیماری کروناویروس (Covid-19) شیوع.

دولت گزارش کرده است 97 Covid-19 موارد مثبت در پنج روز گذشته, گرفتن مجموع تعداد به 630 از جمله چهار مرگ و میر. از اواخر سال شده است وجود دارد افزایش زمانی که آن را به نظر می رسد که کرالا در آستانه مسطح منحنی به عنوان تعدادی از فعال Covid-19 موارد مثبت افزایش یافته است به 130 از 16 پس از هجوم خلیج فارس بازگشت.

پلیس رزرو سه نفر در کلم تحت مدیریت بحران, قانون سال 2005 در روز سه شنبه به اتهام پنهان کردن وضعیت سلامت خود را پس از بازگشت آنها به تریواندروم از ابوظبی دو روز پیش. سه نفر مورد آزمایش قرار Covid-19 مثبت به محض ورود خود را و تا به حال داستان علائم SARS-CoV-2 که باعث بیماری و حتی قبل از سوار شدن به پرواز از ابوظبی.

در حال حاضر دولت مقامات بهداشت خواسته اند همه آنها همکاری مسافران به انجام آزمون به صورت اورژانس.

بسیاری از شکایات ظاهر شده اند که اغلب مردم خود را سرکوب تب ظاهر قرص پاراستامول قبل از سوار شدن پروازها به فرار حرارتی اسکنر.

این سه نفر تا به حال گزارش آزمایش Covid-19 مثبت در طول anti-body آزمون در ابوظبی و به آنها اجازه داده شد به هیئت مدیره پرواز در آخرین لحظه.

دولت وزیر Pinarayi Vijayan تا به حال نامیده می شوند رفتار خود را با عنوان “اکثر غیر مسئولانه”.

“این یک مسئله جدی است. ما آن را تا این با دولت مرکزی و نمایندگی های مربوطه. ما درخواست شده است به صورت کامل تست های قبل از مهاجران مجاز به بازگشت به خانه” CM گفته بود در روز دوشنبه.

یک زن 34 ساله که بهبود حال آزمایش Covid-19 دوباره مثبت در روز دوشنبه. او تخلیه از کویت در مارس 13, به عنوان او باردار است. به گفته پزشکان او را مورد نشان داد که شانس Covid-19 عود بالا هستند در میان بهبود بیماران که ایمنی ضعیف است.

“او آمد از کویت با یک درمان گواهی. او خواسته شد تا دوباره برای دوباره تست و آزمایش مثبت در روز دوشنبه. هر چند این اولین از نوع خود در مورد کرالا این گزارش شده در سایر نقاط کشور گفت:” شرنور منطقه افسر پزشکی K Sakeena. او گفت: ویژه هیئت پزشکی راه اندازی شده است برای درمان حامله پرستار.

کرالا است به احتمال زیاد به گزارش مطلب Covid-19 موارد مثبت به 38 پروازهای بین المللی و 24 قطار می رود برای رسیدن در این دولت بیش از دو هفته آینده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>