Covid-19 نیست کشتن نقدی. مردم احتکار بیشتر از آن

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

مردم به نظر می رسد سوخت نقدی در میان شیوع کروناویروس با توجه به یک مطالعه که به debunk این تصور که همه گیر شد شتاب مرگ پول کاغذی با توجه به تجارت الکترونیکی و یا ترس از عفونت است.

شواهد در سراسر اقتصادهای پیشرفته نشان می دهد تعیین کننده حرکت به دور از پول نقد با مستندات افزایش خرید و فروش آنلاین و فروشگاه تنها با پذیرش پرداخت کارت. اما اطلاعات ذکر شده توسط سابق بانک مرکزی انگلیس سیاست ساز چارلز Goodhart و co-نویسنده جاناتان Ashworth نشان می دهد یک افزایش مشخص از اسکناس در گردش در ایالات متحده, کانادا, ایتالیا, اسپانیا, آلمان, فرانسه, استرالیا, برزیل و روسیه است.

دنبال آخرین به روز رسانی در coronavirus اینجا

در حالی که برخی از تحلیلگران استدلال می کنند که رفتن به طور کامل cashless کمک خواهد کرد که اقتصاد جهانی تبدیل شدن به کارآمد تر به یک پایان ناگهانی خواهد صدمه دیده مردم با هیچ دسترسی به سیستم بانکی. آن را نیز یک چالش مطرح برای کسب و کارهای کوچک است که پیدا کردن هزینه رفتن به طور کامل دیجیتال بیش از حد گران است.

“در حالی که اقتصادی آتن و افزایش استفاده از خرده فروشی آنلاین در حال حاضر کاهش پول نقد سنتی به عنوان یک تابع از متوسط ارز است که به نظر میرسد این است که بیش از جبران وحشت رانده احتکار اسکناس” Goodhart و Ashworth نوشت: در مقاله ای که برای مرکز تحقیقات سیاست اقتصادی.

“پول نقد در گردش خون واقع شده است در حال رشد به شدت از آنها نوشت.

یافته های شیشه با دیدگاه های بیان شده توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور اقتصادی گری کوهن که استدلال می کرد که به تازگی این ویروس بالا بردن سرعت ناپدید شدن پول نقد.

اینجا کلیک کنید برای تکمیل پوشش coronavirus

آن را آسان ببینید که چرا چنین پیش بینی می تواند جذاب است. استفاده از پول کاغذی شده است و این کاهش در برخی از کشورها در سال با توجه به گسترش کارت های اعتباری و تحولات تکنولوژیکی که منجر به ظهور تلفن همراه-تلفن کیف پول. گزارش یک پژوهش توسط HSBC Holdings Plc در ماه آوریل گفت که این تغییر به دور از نقد یک “شتاب در حال حاضر در حال انجام روند.”

میشل بولاک, دستیار فرماندار در استرالیا بانک مرکزی گفت: در یک سخنرانی در ماه گذشته است که در حالی که پول نقد باقی مانده مهم Covid-19 ممکن است “نهایی disrupter” از سیستم پرداخت. برداشت ATM در استرالیا بودند پایین 30% در ماه آوریل در مقایسه با ماه قبل او گفت:.

اما اطلاعات ذکر شده توسط بانک های بین المللی پشتیبانی از یافته های Goodhart و Ashworth, نشان می دهد که افزایش دیجیتال معامله در طول همه گیر نیست لزوما در هزینه از چیزهای قدیمی.

“پیشگیرانه منابع نقدی افزایش یافته است در برخی از اقتصادهای – حتی به عنوان استفاده از آن در معاملات روزانه کاهش یافته است ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>