Covid-19: هند-منبع انگلستان نماینده مجلس Virendra Sharma مرخص می گوید: “دوره نقاهت…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

ارشد کار MP Virendra Sharma که در هفته گذشته آزمایش مثبت برای coronavirus شد و به بیمارستان منتقل شد که وضعیت او رو به وخامت گذاشته و گفت: او در حال حاضر از بيمارستان مرخص شده است و “دوره نقاهت در خانه خوب”.

نقطه از Jalandhar منطقه Sharma, 72, در میان نزدیک به 30 نمایندگان مجلس که رفته اند به خود انزوا با علائم و یا آزمایش مثبت است. سران مبتلا عبارتند از: نخست وزیر بوریس جانسون وزیر بهداشت مت هنکاک و اسکاتلند, منشی, آلیستر جک.

Sharma, MP از Ealing سوتهلل گفت: “در Hillingdon بیمارستان من تست مثبت برای coronavirus و تا به حال برخی از مشکل در تنفس و پس از آن بود بستری برای یک هفته. من مراقبت استثنایی بود و من می خواهم به پرداخت یک ادای احترام به همه کارکنان در بیمارستان و در سراسر بیمه خدمات درمانی”.

اینجا کلیک کنید برای تکمیل پوشش coronavirus

“در حال حاضر من در بازگشت دوباره به خانه خود جدا و پس از تمام بیمه خدمات درمانی دولت و مشاوره. من می خواهم به اصرار هر کس دیگری برای انجام همان…شگفت انگیز از مردان و زنان از بیمه خدمات درمانی در کار تقریبا غیر ممکن است شرایط کمی بیش از حد کیت و بیش از حد کمی حمایت سزاوار ما کمک کند”.

و اشاره کرد که بسیاری از انگلیسی ها از جمله کسانی که از هند منشاء رشته در خارج از کشور شارما گفت و کارکنان خود شده اند در ارتباط با وزارت امور خارجه. شده است وجود دارد “برخی از تحولات مثبت” در این, اما این موضوع هنوز حل و فصل شده است برای همه, او اضافه شده است.

همچنین بخوانید: £75 میلیون صندوق به ترابری انگلیسی رشته در هند و جاهای دیگر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>