Covid-19: در کرالا رقبای شاخص تورم مصرف کننده(M) و RSS اجرا جامعه آشپزخانه در کنسرت

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

برای سه دهه تلخ و خونین رقابت بین شاخص تورم مصرف کننده(M)کارگران و RSS اعضا در کرالا Kannur منطقه ادعا کرده 200 زندگی می کند.

هیچ عشق از دست رفته در هر دو طرف تا coronavirus همه گیر آورده مقاوم رقبا با هم به اجرا در جامعه آشپزخانه در منطقه ساحلی شهر تهلسری است که همچنین به وزیر Pinarayi Vijayan CPI (M) امور Kodiyeri Balakrishnan و وزیر دولت در امور خارجی V Muraleedharan و بسیاری از رهبران دیگر.

جدید-یافت bonhomie است evinced منافع زیادی را در محافل سیاسی. در حالی که برش سبزیجات برای sambhar و یا پخت و پز برنج کارگران Sewa Bharati اجتماعی, بال از RSS و دموکراتیک جوانان فدراسیون هند, شاخص تورم مصرف کننده(M) youth wing, مالش شانه. کارگران جوانی لیگ جوانان کنگره نیز وجود دارد. در بعضی از جیب تهلسری هر دو آر اس اس و شاخص تورم مصرف کننده (M) به شدت گارد روستاهای خود را وابسته به آنها و مخالفان سیاسی هستند ناخواسته در اینجا.

دنبال coronavirus آخرین به روز رسانی در اینجا.

“این است که هیچ زمان برای سیاست است. ما سانتی متر داده است باز تماس به شرکت همگان در جامعه است. تنها نگرانی ما این است برای تغذیه معده خالی. ما نمی رفتن رنگ پرچم در اینجا” گفت: تهلسری MLA A N Shamseer.

Sub-جمع آوری آصف K یوسف است که هماهنگ کننده همه چیز در عظیم تلاش برای طناب در گروه ایدئولوژی های مختلف در مبارزه با کروناویروس.

“تغذیه ضعیف است یک جنبش ملی. نخست وزیر مودی گفت: کمک به دیگران است و بهترین کاری برای انجام در تلاش نیوز” گفت: BJP رهبر M P Sumesh.

در ضمن کرالا پلیس در روز شنبه بازداشت سه بیشتر کارگران حاکم شاخص تورم مصرف کننده(M) به اتهام vandalising خانه یک دختر بود که در قرنطینه در Thannithod در Pathanamthitta منطقه. پیشتر پلیس دستگیر شده بود سه نفر در حالی که سه نفر دیگر absconding.

آنها با حمله به خانه وی از سوی مامورین که پدرش تجاوز قرنطینه هنجارها و آمد مکرر. این حادثه که اتفاق افتاده در روز سه شنبه تا به حال خجالت دولت و وزیر Vijayan قول داده بود سخت علیه مجرمین است.

پلیس گفت: دختر که مطالعات در Coimbatore در تامیل نادو به خانه بازگشته بود به تازگی و در قرنطینه به دستور مقامات وزارت بهداشت. پدر او یک کابل تلویزیون اپراتور جدا کرده و او را در اتاق او استفاده می شود برای رفتن به جمع آوری مواد غذایی است که خشم بسیاری از مردم در این منطقه است. در ابتدا آنها با ارسال پیام در WhatsApp, تهدید, آنها, اما زمانی که او در زمینه شکایت خود را به خانه مورد حمله قرار گرفت, پلیس گفت:.

پس از حمله به دختر شکایت با سانتی متر و در پی پلیس برای حفاظت از خانواده اش. “لازم نیست که اتفاق افتاده در دولت مانند کرالا. مجرم هرگز سزاوار هر گونه همدردی” CM گفته بود. بعد Pathanamthitta منطقه کمیته شاخص تورم مصرف کننده (M) بود به حالت تعلیق همه از حزب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>