Covid-19 در اروپا: پزشکان سپر خود را با کیسه زباله

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

در برخی از اسپانیایی بیمارستان پزشکان و پرستاران توسل به مداخله کیسه زباله به سلاح های خود را برای محافظت از خود را در حالی که آنها کار را به صرفه جویی در یک بهمن از بیماران برای مبارزه با نفس است. آنها را اجرا کرده ام از یکبار مصرف کت.

پلاستیک, عینکی, آنها می پوشند از جمله کیفیت پایین است که پزشکان به سختی می توانید از طریق آنها را به طوری که آنها پیدا کردن حبوبات و رگ از coronavirus بیماران توسط لمس گفت: سامانتا گونزالس 52 ساله, پرستار, که با این نسخهها کار در اتاق اورژانس در Txagorritxu بیمارستان در باسک شهر ویتوریا.

“این اولین بار نیست جهانی دیگر—این یک جنگ” گفت: گونزالس.

اصلی بیمارستان در برگامو در شمال ایتالیا است که در تلاش برای نگه دارید تا با هجوم بیماران به پرسنل سقوط بیمار خود را. مقامات به دنبال انتقال حداقل جدی ویروس بیماران به محلی خانه های بازنشستگی مجهز به اکسیژن دستگاه پس از حرکت افراد مسن به هتل.

“فقط در كليه بخش سه از 13 همکاران کاهش یافته است بیمار یکی از آنها به طور جدی گفت:” جوزپه Remuzzi سابق رئیس گروه پزشکی در Papa Giovanni XXIII بیمارستان در برگامو که اتحاد پیوست و تلاش برای جلوگیری از شیوع بیماری است. “این ترسناک, وضعیت وحشتناک.”

با ایتالیا پیشی گرفتن چین به عنوان کشنده ترین مرکز همه گیر و اسپانیا ضبط آن grimmest روز هنوز برای مرگ و میر مراقبت های بهداشتی در دو کشور است که کمانش در راه دیده نمی شود در زمان صلح.

چگونه آنها در حال تلاش برای مقابله با بحران است و در حال حاضر یک نگرانی در درس عبرتی برای سایر کشورهای اروپایی به عنوان رفتند صفوف پزشکان و پرستاران تبدیل به تخلیه توسط سرایت و تلاش برای پیدا کردن فضا و تنفس ایدز برای بیماران نگاه به طور فزاینده ای بیهوده است. پیدا کردن فضا برای مرده نیز سخت تر است. ایتالیا به ارمغان آورده است در ارتش.

بیمارستان ها در ایتالیا و در حال حاضر اسپانیا غرق شده اند با مقیاس پذیرش اما مهم تر از سرعت است. کارکنان را تماشا تعداد موارد شناخته شده ضرب پنج برابر و یا بیشتر در هفته و در حال تقلا برای اختصاص بخش قبلا مورد استفاده قرار گیرد برای مراقبت از سالمندان و یا پوست به افراد مبتلا به کروناویروس.

در سراسر اروپا از انگلستان به یونان, بیمارستان در حال محدود کردن مصرف خود را, لغو غیر فوری روش ها و قرار ملاقات ها و در برخی موارد نگه داشتن کمک های اولیه خدمات تنها به جدی ترین موارد اضطراری. دولت را تعطیل, مدارس, کافه ها و رستوران ها در تلاش برای نگه داشتن مردم از هم جدا و توقف سریع سرایت فشار سیستم مراقبت های بهداشتی.

مقامات ایتالیایی اعلام کرده بود انتظار نمی رود که با آن سرعت ویروس از چین وارد شده و نه سرعت که در آن گسترش می یابد گفت: جیووانی Toni از بیماری های عفونی بخش در رم و برتر سلامت موسسه ملی سلامت باشند. آخرین پاندمی آنفلوانزا در سال 2009 او گفت:.

“مانند دیگر کشورهای اروپایی ایتالیا کاملا آماده برای کوروناویروس” گفت: Toni. آن را تنها در برخی از دو هفته است که ایتالیا را پیدا خواهد کرد که آیا دولت در سراسر کشور مستند و اجتماعی فاصله قوانین باید به حال تاثیر گفت: Toni.

“این مستند تنها به تاخیر انداختن گسترش این بیماری همه گیر ما انتظار داریم که وجود خواهد داشت شیوع بیماری های جدید در آینده” گفت: Toni. “اما در عین حال ما باید به تجهیز بیمارستان ها با بیشتر تخت های مراقبت ويژه حتی در لومباردی که یکی از بهترین و مجهز مناطق در اروپا است.”

استان برگامو که دیدم اول آن ویروس مورد در اواخر فوریه در حال حاضر دارای بیش از 3000 مورد ساخت آن را بیشتر به شدت ضربه در استان لومباردی بیشتر تحت تاثیر ایتالیایی منطقه است. برخی از بیماران در حال انتقال به مناطق دیگر ایتالیایی و جدید مراکز درمانی برای ویروس موارد تنظیم شده در شهرستانها از جمله میلان و رم.

“ما استفاده کرده ایم تا تمام تخت های مراقبت ويژه ما می خواهم برای ذخیره بلایای طبیعی در حال حاضر ما به حد” گفت: Remuzzi مدیر ماریو نگری موسسه تحقیقات. “بیماران در آمده و پس از یک سکته مغزی یا خونریزی و آن را تنها پس از آن ما پیدا کردن آنها مثبت است. virus.”

که یکی از بزرگترین چالش های پیش روی کارکنان بیمارستان. پزشکان می گویند که ترس از تبدیل شدن به آلوده به دلیل بیمارانی که به بیمارستان برای بیماری های دیگر هستند و تنها بعد از کشف به توان و حذف. در ایتالیا 8% از Covid-19 موارد پزشکی کارکنان.

با آلوده پزشکان محدود به خانه های خود را برای چهار هفته برگامو بیمارستان دارای آموزش 1500 نفر در هفت روز به تنفسی کمک از جمله oculists و متخصصین پوست. پرسنل داده می شود روزانه به روز شده دستورالعمل در مورد چگونه به لباس خود را در دنده محافظ از جمله ماسک که باید جایگزین هر چهار ساعت و گارد چلپ چلوپ عینک.

مشکل اول این است که پیدا کردن هواکش به اندازه کافی برای آنها را به استقرار گفت: لورنزو Leogrande که سران ایتالیایی جامعه مهندسین بالینی.

“حتی اگر شما یک غول ایجاد ساختار جدید برای بیماران در حال حاضر مشکل این است که وجود دارد می تواند یک ماه صبر کنید برای هواکش که دستور داده شده است می رسند” گفت: Leogrande که مسئول تجهیزات تکنولوژیکی در رم Policlinico آگوستینو Gemelli بیمارستان. این هواکش آمده از آلمان, چین, ژاپن, هلند و آمریکا و هیچ تضمینی وجود ندارد کسانی که کشور به آنها نیاز دارید نیست, او گفت:.

در اسپانیا و مقامات رفته اند در چند روز از معرفی مردم را به شستن دست های خود را اغلب برای اعلام وضعیت اضطراری و منع شهروندان از ترک خانه های خود را مگر اینکه آنها واقعا نیاز به.

این کشور اصلی بیمارستان های دولتی به طور فزاینده ای به دنبال مانند بیمارستان به طور کامل متمرکز بر درمان coronavirus بیماران. در کلینیک بیمارستان در بارسلونا جدید گروه تبدیل شده است برای درمان coronavirus هر روز. در Txagorritxu بیمارستان در بیتوریا خوابگاه تبدیل شده اند و برای اتاق های بیماران و کارکنان در مدیریت دفاتر.

“این چیزی که منفجر ما” گفت: پلایو Pedrero یک دکتر و سر از کار پیشگیری از خطر در پزشکان اتحادیه AMYTS در مادرید. “هیچ کس آماده بود برای این. آنها نمی خرید لوازم آنها نمی آماده سازی بیمارستان ها به دریافت و درمان این بیماران است. نه فقط در مادرید یا اسپانیا اما در سراسر اروپا است.”

کمتر از یک ماه پیش در اتاق اورژانس در Txagorritxu بود دریافت به طور متوسط حدود 15 نفر مبتلا به ذات الریه در هر شب.

در آن زمان که پروتکل بود که تنها بیمارانی که تا به حال شده است در خارج از کشور به کشورهایی مانند ایتالیا و چین باید آزمایش می شود. بنابراین کسانی که مبتلا به کروناویروس در ابتدا بستری با بیماران دیگر. این بیماری در میان کارگران بیش از حد به نقطه ای که Txagorritxu شد اسپانیا اول تمرکز سرایت.

“هنگامی که ما شروع به پوشیدن علائم خارج به ما گفته شد برای جلوگیری از به خاطر مردم خواهد بود ترس گفت:” گونزالس اورژانس-پرستار اتاق. “در حال حاضر که مهم نیست چون همه ترس به هر حال.”

در کاتالونیا که دارای دومین میزان موارد 14 درصد از 2,702 نفر بیمار مبتلا به کروناویروس شد بهداشت و درمان کارگران و مقامات منطقه ای گفت: در روز پنج شنبه. همان روز اول مرگ پزشکی کارگر مبتلا به کروناویروس در اسپانیا ثبت شد 52 ساله پرستار که در بیمارستان بستری شده بود در باسک شهر بیلبائو.

“بسیاری از کسانی که آمده اند در تماس نزدیک با این بیماری در حال رفتن به انزوا تا زمانی که علائم” گفت: Pedrero. “آنها با پوشیدن ماسک و کار به نقطه خستگی.”

مانند بیمارستان های دیگر در اسپانیا در بیمارستان درمانگاه در بارسلونا در حال ساخت لیست از بازنشسته و پرسنل پزشکی در سن 65 تا 69 و پزشکی و پرستاری به دانش آموزان در سال آخر خود را. آنها شروع به تماس با آنها را زمانی که آنها را اجرا کوتاه از پرسنل.

در حالی که کمبود پزشکی کارگران هنوز هم ممکن است چند روز مانده به کمبود منابع در حال حاضر وجود دارد. در بارسلونا بیمارستان پزشکان و پرستاران قرار دادن دو فولاد ماسک در بالای هر یک از دیگر به دلیل کمبود بالاتر حفاظت از آنهایی که.

همه چیز در Txagorritxu تغییر سریع است. گونزالس که تقریبا سه دهه تجربه به عنوان یک پرستار دیده است veteran مراقبت های ویژه پزشکان و پرستاران شکستن به اشک هنگامی که آنها دوباره به بیمارستان و پس از دو روز استراحت.

وضعیت اضطراری داده شده خدمات پزشکی برخی از مهلت. مردم کمتر در خیابان نیز به معنی کمتر حوادث و کسانی که با علائم خفیف بیماری های دیگر بیشتر احتمال دارد به در خانه بمانند. اما کارگران در اسپانیا مورد مداقه قرار دادن اخبار آخرین تحولات در ایتالیا.

“ما یک احساس کاذب است که ما باید همه چیز را تحت کنترل در حال حاضر, اما من قبل از این دیده ام در روز گذشته گفت:” گونزالس. “این مثل این است که یک سونامی است. در زمانی که شما متوجه یک موج در حال آمدن است, آن را در حال حاضر در بالا از شما و همه شما می توانید انجام دهید این است که اجرا و اجرا شود.”

برای مقالات بیشتر بود لطفا با ما در bloomberg.com

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>