Covid-19: امپریال کالج لندن واکسن انسانی محاکمه می شود

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

اولین داوطلب سالم در انسان آزمایش یک واکسن تهیه شده توسط امپریال کالج لندن دریافت کرده است و آن به مناسبت شروع از دوم چنین آزمایشی در انگلستان پس از به طور گسترده ای به تماشای یکی در دانشگاه آکسفورد است که در حال حاضر در مرحله پیشرفته.

این دانشکده در روز سه شنبه گفت که آن تیم بالینی است که تحویل یک دوز از این واکسن در غرب لندن تسهیلات است که از نزدیک نظارت بر شرکت کنندگان و گزارش کرده است که این فرد در سلامت خوب است. داوطلب خواسته است ناشناس باقی می ماند.

محاکمه اولین آزمون جدید خود تقویت RNA (saRNA) تکنولوژی که پتانسیل انقلابی واکسن توسعه و فعال کردن دانشمندان برای پاسخ سریع تر به بیماری های نوظهور, کالج, گفت:, و اضافه کرد که این واکسن دستخوش دقیق قبل از بالینی تست های ایمنی و در مطالعات حیوانی نشان داده شده است به امن و تولید نشانه های دلگرم کننده موثر پاسخ ایمنی است.

کاترینا پولاک محقق ارشد این مطالعه گفت: “ما به یک نقطه عطف مهم در این زمین شکستن مطالعه با اولین دوز خود تقویت RNA واکسن تحویل با خیال راحت. ما در حال حاضر آماده برای تست این واکسن با دوز فاز ارزیابی قبل از حرکت رو به جلو به ارزیابی آن در اعداد بزرگتر”.

داوطلب دریافت خواهد کرد دوم تقویت کننده دوز در چهار هفته با چندین نفر دیگر به علت دریافت اولین دوز در طول چند روز آینده. در مرحله اولیه دادگاه 15 داوطلب سالم در حال دریافت واکسن – شروع با دوز پایین و افزایش به طور فزاینده ای دوزهای بالاتر پس از آن برای داوطلبان – برای ارزیابی ایمنی و برای پیدا کردن دوز بهینه.

طی هفته های آینده, 300 سالم انتظار می رود شرکت کنندگان به دریافت دو دوز از این واکسن استفاده کنند. اگر این واکسن بی خطر است و نشان می دهد که امیدوار کننده پاسخ ایمنی در انسان و سپس بزرگتر محاکمات خواهد بود برنامه ریزی برای بعد از آن در سال.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>