Covid-19: بیمارستان ها در PoK توانید با استفاده از PPE کیت ماسک با ‘پان’ لکه

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

فقیر امکانات بهداشت و درمان در پاکستان بودند یک بار دیگر در معرض زمانی که مقامات در شیخ خلیفه بن زید بیمارستان نظامی مشترک در مظفرآباد شکایت از دریافت تجهیزات حفاظت شخصی (PPEs) که در حال حاضر استفاده می شود با برخی از آنها رنگ آمیزی با برگ فوفل.

بیمارستان توییتی از آن حساب رسمی CMH مظفرآباد, “بیمارستان در سراسر AJK (پاکستان اشغال کشمیر) دریافت کرده است حدود 3 لاخ PPE کیت از بیمارستان نظامی راولپندی اما کیت ما رو در بیمارستان ما در حال حاضر قبل از استفاده می شود. برخی از ماسک های قرمز رنگ بر روی آنها پس از آزمایشگاه تست معلوم شد کسانی که پان لکه.”

“همانطور که در بیمارستان ما پروتکل ما تمام کیت برای اطمینان از هیچ عفونت می شود در بیمارستان ما. این شرم آور است که پس از دریافت جعلی ساخته شده در چین ماشین تست AJK در حال حاضر تبدیل به یک آزادسازی زمین برای استفاده از PPE کیت” توییتر موضوع اضافه شده است.

بیمارستان ساخته شد با کمک های انسان دوستانه اهدا شده توسط شیخ خلیفه بن زاید آل نهیان رئیس امارات متحده عربی برای کاهش درد و رنج مردم منطقه بودند که آسیب دیده از زلزله ویرانگر در سال 2005.

پاکستان شمارش از coronavirus موارد افزایش یافت و به 45,898 با 1,932 جدید گزارش شده در روز چهارشنبه.

با فقیر تست و آموزش پزشکی, کارکنان, PoK ثبت نام 133 Covid-19 موارد در حالی که گلگت بلتستان به گزارش 556 موارد مثبت.

پیش از این پزشکان در PoK به تظاهرات علیه دولت برای شکست خود را به ارائه PPE کیت برای درمان Covid-19 بيمار.

اما, بسیاری از این, بهداشت و درمان, کارگران محروم از رفتن به بیمارستان بدون PPE کیت که تحت تاثیر آزمایش و درمان مشکوک به کروناویروس مبتلا ،

اسلام آباد شده است discriminately درمان PoK و گلگت بلتستان در طول شیوع است که به طور مستقیم تحت تاثیر قرار زندگی مردم در این مناطق است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>