Covid-19: دولت طرح B را به نگه داشتن کار در طول مستند

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

در آن یک دفتر یادداشت با عنوان بی ضرر: “اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از گسترش Covid-19”. در واقع هر چند آن بحرانی بود اطلاع — از محدود اما موثر عملکرد دولت است که اعمال می شود نه فقط به وزارتخانه ها اما همه بخش عمومی تعهدات و مستقل نهاد.

و آن را دقیق دولت طرح B را به نگه داشتن کسب و کار از اداره رفتن.

در این بازی uncharted زمانی که کل جوامع تعطیل شده اند و دولت اتحاد خود را hunkering پایین رهبران این کشور و بوروکراتها هستند پرواز کور در مه از یک جهان بی سابقه ای همه گیر.

در حال اجرا یک ملت و اندازه آن را به باقی می ماند به طور موثر در هزینه در حالی که اجرای اجتماعی فاصله در درون دولت این مرکز در حال کار کردن این طرح است.

این طرح که اجرا اجتماعی فاصله بود vetted در سطوح مختلف و امضا شده دو بالا و اداری موسسات دبیرخانه کابینه و وزارت پرسنل با توجه به جزئیات ارائه شده توسط حداقل پنج تن از مقامات دولتی همه از آنها صحبت به شرط ناشناس ماندن.

HT بررسی برخی از کارهای روزمره مانند agenda-setting و مصوبات انجام شده در طول زمان عادی توسط بخش اما بیشتر onerously در حال حاضر برای ارزیابی چگونه سنگین-مجموعه دولت مرکزی است که هنوز هم در حال اجرا کسب و کار خود را.

“بالاترین اولویت” در روز-به-روز دولت را به “کمک آمریکا”, نگه داشتن برخی از بزرگترین بودجه فدرال “ملی برنامه های در حال اجرا” و اجرای همه بخش های درگیر در مالی در تصمیم گیری, یک مقام گفت. فرمان طرح از جمله PM-KISAN در کشاورزی (نقدی انتقال طرح با هدف کشاورزان) و مترو راه آهن تحت توسعه شهری, وزارت, طبقه بندی شده به عنوان “ضروری”.

به عنوان مستند شد برخی ملی انفورماتیک مرکز مشغول به کار فوری برای پیکربندی نرم افزار و رفع مشکل دسترسی از راه دور به اختصاص داده شده نرم افزار مدیریت اطلاعات (MIS) گسترده این سیستم عامل است که اجرای بزرگترین طرح ملی مانند ساعت KISAN مستقیم, نفع, نقل و انتقالات, یارانه های ملی و حقوق بازنشستگی. مستند و یا هیچ مستند مردم وابسته از جمله پرداخت به آنها را دریافت کنید. دسترسی از راه دور از طریق اتصال به اینترنت از دولتی به شرکت های مخابراتی اما خصوصی متعلق به خطوط استیجاری نگه داشته شده است به عنوان پشتیبان دوم رسمی گفت.

در هند ساختار فدرال افراد تقسیم شده در قانون اساسی این کشور برای تقسیم بین آمریکا و مرکز. آن را به کار رسمی در لیست طولانی از “مرکزی افراد” از حمل و نقل هوایی به امنیت ملی است که وزارتخانه ها و خط خود را گروه ها باید به رفتن نگه دارید.

در عین حال در زمینه های مهم با دو مرکز دولتی صلاحیت مانند کشاورزی و بهداشت و درمان مرکز نقش کمتر مهم است.

“اطلاعات در طول این زمان بحرانی ممکن است ناقص است. ساعات کار طولانی تر باشد. کارکنان ممکن است کمتر. اما دولت نیست پرواز کور” یک سوم رسمی در وزیر اضافی در سطح گفت.

اولین گام در تدوین این طرح ذکر شده در بالا که داده شد, شکل, شروع, مارس 14-15 بود به هرس “بیمورد” و یا “غیر بحرانی” یک چهارم مقام گفت. یکی از نمونه کارهایی است که نمی شامل مالی تصویب. دوم, هر, وزارت, ابلاغ آن برنامه های خود را به دبیرخانه کابینه; این بررسی چندین بار قبل از نهایی نقشه راه فرستاده شد تا “بالاترین سطح” برای تصویب دومین مقام گفت.

در 20 مارس وزارت پرسنل (منظور هیچ. “F. شماره 11013/9/2014-Estt A-III) پس در دو دادگاه سفارشات صادر شده توسط آن در مارس 17 و 19 در خواست مجموعه ای از متوسط سطح کارکنان شناخته شده به عنوان گروه B و C به rostered متناوب در دسته.

این شد شروع یک آزمایش اجتماعی فاصله در درون دولت است. در آن متوجه همه مشاوران که ارائه بحرانی ورودی برای تصمیم گیری و بسیاری از آنها بازنشسته بوروکرات بالاتر از سن 60 (و در نتیجه در نظر گرفته در معرض این بیماری) آمد به محل کار از خانه.

در آمد قطعی توجه به همه وزارتخانه ها دفتر نخست وزیر و ملی انفورماتیک مرکز دولت آن بازوی فرستاده شد از شمال بلوک در مارس 22. Sujata Chaturvedi که “وزیر اضافی به دولت هند” امضا کردن بر روی آن.

این طرح B.

آن خواسته روسای ادارات به “تدوین فهرستی از کارکنان (تمام افسران و کارمندان از جمله مشاوران/قراردادی و برون سپاری کارکنان) که ملزم به ارائه خدمات ضروری در هر بخش”. “آنها به تنهایی ممکن است خواسته شود به حضور در دفتر از 23 مارس تا 31 مارس سال 2020”. آنچه در نظر گرفته شده است “ضروری” بود در اختیار هر یک از بخش های عملکرد در هر یک از اتحادیه های وزیر که او نیز نیاز به آن را تایید کند. سفارش انجام نمی شود به هر کارمند در مرکز رول وظیفه هر فعالیت به طور مستقیم یا غیر مستقیم مربوط به مبارزه با شیوع کروناویروس.

چه بقیه از هند نمی دانم در آن زمان بود که متوجه این امر می تواند به دنبال یک شبیه “مشورتی” برای همه کشورها از طریق رئیس دبیران از مرکز. این مشاوره که مبنایی بسیاری از کشورهای رفتن به تقریبا همزمان مستندات تا 31 مارس فدرال تعیین cut-off date برای فاز اول shutdown سوم رسمی گفت.

پس چگونه است که دولت روز به روز تغییر عملکرد و تصمیمات گرفته شده در حال حاضر در یک سرعت در حال هشدار دهنده بهداشت عمومی سناریو ؟

اجباری کار روزانه در تمام وزارتخانه مهم به دلیل آن را شامل agenda-setting تصمیم گیری-ساخت و بررسی یک کنفرانس شناخته شده به عنوان “افسران ارشد “ملاقات”. این اصطلاحات برای آن در وزارتخانه است SOM. معمولا آن را یکی از اولین کسب و کار در یک وزارتخانه وجود آن برگزار می شود هر زمان از روز است. تصمیمات گرفته شده وجود دارد منتقل به خط واحد و ادارات.

این جلسات معمولا به نام وزیر یا گاهی اوقات واگذار اضافی و یا ویژه دبیران. یکی از وزارت خانه ها معمولا دارای بخش های مختلفی در زیر آن است. برای مثال وزارت کشاورزی نیز به وزارت کشاورزی-پژوهش. وزارت مالیه به ادارات امور اقتصادی و درآمد در میان دیگران.

این جلسات در حال وقوع به عنوان معمول است اما با برخی از شرکت کنندگان در تماس تصویری بسته شده است که اختصاص داده شده “کار از خانه”. در هر اتاق, ورود به دروازه و کنفرانس سالن sanitisers قرار داده شده اند و این الزامی است که استفاده از آنها را قبل از هر جلسه.

یک پنجم رسمی در مفصل سطح وزیر گفت: او دیکته تصمیم گیری ها و جلسات به “قرار” در فایل از طریق تلفن برای توجه داشته باشید-ساخت و تهیه پیش نویس. در زمان عادی او را احضار توجه داشته باشید-یادداشت برداری به اتاق خود.

دولت در حال حاضر اجرا می شود به طور کامل در حکومت الکترونیکی, سیستم عامل, اما مهم قانون مستلزم آن است که تمام تصمیم گیری های جسمی را امضا کردند. این عمل تغییر نکرده چرا که دولت یاداشت (به عنوان تصمیم گیری به طور رسمی شناخته شده) mandatorily نیاز به دست و مهر و موم از مرجع صالح با توجه به دفتر مرکزی قوانین.

“عملکرد خواهد شد نمی شود و در همه به دلیل rostering. حدود 90 درصد از تصمیمات معمولا در طبیعت از مصوبات مالی و یا در غیر این صورت. این هنوز هم می تواند گرفته شده از طریق ایمیل و ثبت نام قرار داده می شود در تاریخ بعد. که هیچ مسئله” گفت: SK Pattanayak سابق وزیر کشاورزی که در حال حاضر مدیر حیدرآباد مبتنی بر کارکنان اداری دانشگاه.

“ویدئو کنفرانس کلید می دانم. زمانی که نهایی ماده آماده است آن چاپ شده است را امضا کردند جسمی و سپس فکس و ارسال به مقامات مربوطه,” پنجم رسمی اضافه شده است.

برخی از شیوه های بسیار تشریفاتی و میراث استعماری بریتانیا عصر که e-حکومت معنا نیست که همه چیز است. هر تصمیم باید به صورت دستی ثبت شده در این مقاله و یک “حق کپي” هنوز هم نیاز به ارسال به هر دریافت کننده, آیا به سمت پایین بکشید تا یک تاریخ رسمی و یا به مقامات بالاتر در همان ساختمان و یا در موسسات دیگر در پایتخت.

این به این معنی است که ضروری و وسایل نقلیه و راننده و پیک پرسنل هستند و عملکرد آنها به عنوان در غیر این صورت انجام دهید اما تنها در تعداد محدود. “در حال حاضر کارکنان قدرت را به حدود 15 درصد” دوم گفت: اما بسیاری از دبیران عنوان بخش حضور دارد دفاتر خود را.

“درک می کنم که مردم به دولت مشغول به کار هستند که آیا در دفتر و یا از خانه فقط از شما می خواهم” Pattaniak گفت.

این مستند ممکن است اما دولت در حال کار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>