Covid-19: Govt نگه زبانه ها در بخش داروسازی برای اطمینان از صاف منابع

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دولت است و نگه داشتن زبانه ها در کار صنعت داروسازی به منظور اطمینان حاصل شود که وجود دارد هیچ کمبود ضروری لوازم پزشکی در طول سه هفته در سراسر کشور مستند های اعمال شده برای جلوگیری از گسترش این بیماری کروناویروس (Covid-19) .

گروه دارویی رسیده است را به همه ذینفعان درخواست از آنها برای بموقع سند جزئیات مربوط به صنعت داروسازی عملیات روزانه. و بازیگری که در بخشنامه مرکزی داروهای استاندارد کنترل سازمان (CDSCO) نوشته شده است به داروهای کنترل کننده در همه کشورها و سرزمین های اتحادیه به اطمینان حاصل شود که اطلاعات ارائه شده به دولت هر روز.

“با در نظر گرفتن وضعیت فعلی مستند به دلیل شیوع Covid-19 در کشور دولت هند آرزومند است بدانید که وضعیت کار در صنعت داروسازی. بر این اساس گروه داروسازی فرستاده است یک پروفرما برای اطلاعات مورد نیاز ارائه می شود به صورت روزانه” می خواند نامه ای از CDSCO به تمام داروهای کنترل کننده است.

در ابتدا این ورزش اجرا خواهد شد در سطح ایالتی و به تدریج گسترش پیدا خواهد کرد در منطقه در سطح.

“دولت است که نگه داشتن چشم در تولید و فروش و توزیع فرایند و اقدام خواهد شد هر کجا که لازم باشد. تا کنون هیچ کمبود وجود دارد از هر گونه دارو و ویتامین ها و غیره. در بازار و نیاز مردم نیست hoard” گفت: یک مقام دولتی درخواست ناشناس ماندن.

دولت نیز محدود صادرات تشخیصی کیت با اثر فوری.

“کارشناسان در حال بررسی این وضعیت در یک روز به صورت روز و دخالت در هر کجا که نیاز وجود دارد. این محدودیت صادرات بخشی از چندین اقداماتی که دولت در حال شکل گرفتن است به اطمینان حاصل شود وجود دارد هیچ کمبود اقلام ضروری و به طور موقت در طبیعت” گفت: دومین مقام ارشد دولت.

به اطمینان حاصل شود که وجود دارد هیچ overpricing از دستگاه های پزشکی به خصوص در یک زمان در این کشور در حال مبارزه با این بیماری همه گیر ملی دارویی قیمت گذاری سازمان (NPPA) زودتر مطلع شود که تمام 24 کلاس از دستگاه های پزشکی باید تنظیم شود به عنوان مواد مخدر.

دولت تحت این مقررات جدید خواهد اطمینان حاصل شود که هیچ تولید کننده را افزایش می دهد حداکثر قیمت خرده فروشی (MRP) از این موارد فراتر از 10 درصد از MRP در یک سال است. این کشور apex دارو قیمت گذاری تنظیم کننده صادر شده اطلاع رسانی تحت مفاد مواد مخدر (کنترل قیمت) سفارش 2013 و آن را به اثر در تاریخ 1 آوریل.

“این شرکت نمی تواند افزایش قیمت تجهیزات پزشکی فراتر از آنچه مجاز است تحت هر شرایطی. این انجام شده است برای اطمینان از وجود تورم قیمت, به خصوص زمانی که کشور در حال مبارزه با یک بیماری همه گیر” Lav Agarwal, مشترک, وزیر, بهداشت, وزارت, گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در روز چهارشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>