از قدرت گروه شماره 6 به ریاست NITI Aayog, مدیر عامل شرکت آمیتا کانت و تشکیل دولت هند برگزار شد یک سری از جلسات در غالب coronavirus بحران با سازمان های بین المللی و توسعه و شرکای سازمان های جامعه مدنی و انجمن های صنعت.

همانطور که در دولت انتشار صادر شده در یکشنبه کمیته برگزار شد شش جلسات بین 30 مارس و 3 آوریل با تمام ذکر شده در بالا ذینفعان.

از قدرت گروه برگزار دقیق جلسات با سازمان ملل هماهنگ کننده مقیم هند و کشور, سران, که, یونیسف سازمان صندوق جمعیت ملل متحد UNDP ، سازمان زنان سازمان ملل متحد UN-Habitat, فائو, بانک جهانی و بانک توسعه آسیایی.

“سازمان ملل متحد در هند ساخته شده است یک برنامه مشترک طرح پاسخ و ارسال آن به NITI Aayog, تعریف روشن خود را فعالیت ها و تحویل در بخش های مختلف و ایالات متحده جایی که آنها در حال همکاری با اتحادیه وزارتخانه و دولت در دولت” انتشار جزئیات.

این کمیته همچنین انجام مذاکرات با بیش از 40 سازمان های جامعه مدنی و توسعه همکاران و سازمان های غیر دولتی مشغول به کار در بخش های مختلف کشور و با جوامع مختلف متفاوت است.

“چندین چالش ها و مسائل مطرح شده توسط این سازمان های جامعه مدنی بودند مورد خطاب قرار EG6 برای تسهیل کار خود را در این زمینه در طول این بحران” انتشار اضافه شده است.

نزدیک به 1 لاخ سازمان های غیر دولتی/ ثبت نام سازمان های جامعه مدنی با NITI Aayog شده اند خواست برای کمک به دولت در شناسایی Covid-19 نقاط و برای “deputing داوطلبان و مراقبان برای ارائه خدمات به سالمندان, افراد معلول, کودکان, تغییر جنسیت افراد و سایر گروه های آسیب پذیر”.

سازمان های غیر دولتی و سازمان های جامعه مدنی نیز کارگردانی برای ایجاد آگاهی در مورد پیشگیری اجتماعی فاصله انزوا و مبارزه با ننگ; به ارائه سرپناه برای بی خانمان دستمزد روزانه کارگران شهری و خانواده های فقیر; راه اندازی جامعه آشپزخانه برای مهاجران; خدمات.

کانت نیز نوشته شده به تمام رئیس دبیر ترغیب آنها به دستور دولت محلی در سطح منطقه به استفاده از فیزیکی و منابع انسانی در دسترس ساخته شده توسط سازمان های غیر دولتی و سازمان های جامعه مدنی.

در مشورت با انجمن های صنعتی مانند CII FICCI, ASSOCHAM, NASSCOM و دیگر نمایندگان کمیته فشرده نیاز به تولید بیشتر سلامت تجهیزات و PPEs.

“عنوان بسیاری از 8 شروع یو پی اس کار نوآورانه راه حل های بهداشت و درمان, 12 top رهبران صنعت از CII, 6 اجرائی از FICCI صنعت شرکای 14 اجرائی از برترین تکنولوژی های مبتنی بر شرکت ها از NASSCOM شرکت و بررسی در همه مسائل اعم از برآورد نیاز برای PPE پنکه و تجهیزات پزشکی و مقاوم سازی داخلی خطوط تولید برای دیدار با تقاضا و مدیریت زنجیره تامین و مسائل مربوط به فن آوری های نوین به رهبری راه حل مسائل گواهینامه GST عوارض واردات قطعات مسائل تدارکات, آموزش, ارسال, مستند روش های عملیاتی و غیره”انتشار جزئیات.

نمایندگان صنایع و گروه بررسی در جزئیات و حل و فصل چالش های متعددی در مسائل مهم بهداشت و درمان-مراقبت از مداخله مربوط به ramping تا تولید و خرید پنکه PPEs تست کیت جدا از راه به گام امداد و احیا و اشاعه اطلاعات.

ماه گذشته دولت با تشکیل 10 قدرت گروه و یک وظیفه استراتژیک نیروی متشکل ارشد کارمندان دولت برای مقابله با Covid-19 شیوع.

تنظیم از گروه ها و نیروی کار که با هم 68 بوروکرات است که تلاش برای ایجاد یک برنامه ریزی و اجرای ماشین آلات است که عمل در کنسرت برای به حداقل رساندن تاثیر این بیماری سازمان بهداشت جهانی (WHO) اعلام کرده است که به جهانی همه گیر.

نخست وزیر نارندرا مودی در شنبه PM ریاست یک جلسه مشترک از تمام قدرت گروه های تشکیل شده برای برنامه ریزی و حصول اطمینان از اجرای Covid-19 پاسخ فعالیت در کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im