Covid-19: کردم coronavirus علائم ؟ چه کسی می گوید که برای جلوگیری از خود درمانی با این دکتر…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

سازمان جهانی بهداشت روز سه شنبه توصیه می شود که افراد مبتلا به COVID-19-مانند علائم باید برای جلوگیری از خود درمانی با ایبوپروفن پس از مقامات فرانسوی هشدار داد داروهای ضد التهابی می تواند بدتر اثرات ویروس.

هشدارهای بیش از آخر هفته با وزیر بهداشت Olivier Veran به دنبال یک مطالعه اخیر در مجله لانست هفتگی مجله پزشکی که hypothesised که آنزیمی است که افزایش مصرف داروهای ضد التهابی مانند ایبوپروفن می تواند تسهیل و بدتر COVID-19 عفونت.

مورد مطالعه که سخنگوی مسیحی Lindmeier به خبرنگاران در ژنو که آژانس سلامت سازمان ملل متحد کارشناسان شد “به دنبال این به راهنمایی بیشتر”.

 همچنین سازمان دیده بان | Coronavirus | چگونه مرگبار, نحوه شناسایی, نحوه جلوگیری از: دکتر Trehan پاسخ

“در عین حال توصیه می کنیم به جای استفاده از پاراستامول و نه استفاده از ایبوپروفن به عنوان یک خود دارو. که مهم است,” او گفت:.

همچنین بخوانید: تا دکتر که با حضور به کروناویروس بیماران آزمایش مثبت

وی تاکید کرد هر چند که اگر ایبوپروفن شده بود “تجویز شده توسط متخصصان مراقبت های بهداشتی پس از آن که به آنها”.

نظرات خود را پس از Veran ارسال یک صدای جیر جیر, هشدار می داد که استفاده از ایبوپروفن و دیگر داروهای ضد التهابی می تواند “یک عامل تشدید” در COVID-19 عفونت.

“در مورد تب, را, پاراستامول,” او نوشت.

او تاکید کرد که بیماران در حال حاضر تحت درمان با داروهای ضد التهابی باید “درخواست مشاوره از دکتر خود.” پاراستامول باید به شدت با توجه به دوز به دلیل بیش از حد بالا و دوز می تواند بسیار خطرناک برای کبد.

همچنین بخوانید: دهلی مرد مگس در خارج از کشور, نتایج آزمون یک روز بعد می گویند coronavirus مثبت

این COVID-19 همه گیر نیز آلوده کرده است که بیش از 180,000 نفر در سراسر جهان کشته و بیش از 7000, علل, علائم خفیف در بسیاری از افراد, اما می تواند منجر به ذات الریه و در برخی از موارد شدید بیماری است که می تواند منجر به نارسایی ارگان های متعدد.

حتی قبل از همه گیر مقامات فرانسوی در سال گذشته صدا زنگ بیش جدی “عوارض عفونی” مرتبط با استفاده از ایبوپروفن است که به فروش می رسد تحت مارک های مختلف مانند Nurofen و Advil و دیگر داروهای ضد التهابی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>