Covid-19: فرانسه می گوید نمی قرنطینه اتحادیه اروپا و منطقه شنگن شهروندان

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

فرانسه روز یکشنبه گفت که آن را نمی خواهد قرنطینه ورود هر کسی از اتحادیه اروپا و منطقه شنگن یا بریتانیا با توجه به کروناویروس آن را به عنوان آماده برای شروع کاهش سلول اقدامات پس از دو ماه از مستند.

روز شنبه دولت گفته بود آن را تمدید وضعیت اضطراری برای مهار بحران حداقل تا جولای 24, و هر کسی وارد فرانسه را به باقی می ماند در انزوا به مدت دو هفته.

اینجا کلیک کنید برای کامل Covid-19 پوشش

اما قرنطینه قوانین اعمال را به “هر کسی که از اتحادیه اروپا و منطقه شنگن یا انگلیس صرف نظر از ملیت خود” را به ریاست جمهوری گفت: در روز یکشنبه.

و برای فرانسوی ها و شهروندان اتحادیه اروپا پس از رسیدن در فرانسه از دیگر کشورهای خارج از اتحادیه اروپا و منطقه شنگن و انگلستان “قوانین اعلام خواهد شد در روزهای آینده”, ریاست جمهوری است.

این سخت تر کنترل مرز معرفی شده توسط فرانسه در اواسط ماه مارس به حد coronavirus سرایت به ویژه در مرز با آلمان را ادامه خواهد داد و وزارت کشور به خبرگزاری فرانسه گفت.

“این محدودیت های مسافرتی در حال حاضر در محل در مرزهای ما ادامه خواهد داد به درخواست” وزارت گفت. “هیچ چیز تغییر کرده است.”

تعداد مرگ و میر ناشی از Covid-19 در فرانسه شده است کاهش در روزهای اخیر با 135 مرگ و میر گزارش شده طی 24 ساعت در روز یکشنبه.

خدمات بهداشت ملی گفت: این افزایش آورده فرانسه از کل مرگ و میر به 24,895 جهان پنجم بالاترین رقم پس از ایالات متحده و ایتالیا و انگلیس و اسپانیا.

آخرین باری که این تعداد روزانه و میر گزارش شده بود زیر 135 بود در مارس 22, هنگامی که آن را نشان داده و تنها کسانی که گزارش شده توسط بیمارستان.

رقم فعلی نیز شامل مرگ و میر گزارش شده توسط مراقبت از سالمندان در خانه ها و دیگر medicalised امکانات مراقبت.

فرانسه قصد دارد برای شروع به بلند کردن coronavirus مستند از مارس 11, زمانی که کودکان برای بازگشت به مدرسه در مراحل برخی از کسب و کار را بازگشایی و مردم خواهد بود قادر به سفر در 100 کیلومتر (60 مایل) از خانه های خود را بدون امضا توجیهی برای حرکت خود را.

اما وزیر بهداشت Olivier Veran یکشنبه هشدار داد که این امر بستگی دارد, ریزش های بیشتر در Covid-19 عفونت به خصوص در سخت-آمار مناطق مانند منطقه پاریس و شمال شرق فرانسه است.

دولت گفت: تعداد coronavirus موارد باید ایجاد ثبات در کمتر از 3000 در هر روز آن را گسترش آزمایش در غیر این صورت پزشکان و پرستاران می تواند به صورت موج دیگری از بیماران که آزمایش بیمارستان از مارس.

“اگر تعداد موارد جدید ثابت می کند بیش از حد بالا ما باید به تجدید نظر در تاریخ برای لغو مستند و تصمیم گیری با توجه به وضعیت در هر یک از بخش” Veran گفت: Journal du Dimanche روزنامه.

او همچنین هشدار داد در برابر برنامه ریزی تعطیلات تابستان در حال حاضر گفت: “بعید است که این ویروس در حال رفتن به تعطیلات بروید”.

مقامات در حال تقلا به سطح شیب دار تا تست ظرفیت به 700000 نفر در هر هفته توسط مارس 11 که کارشناسان بهداشت می گویند ضروری است برای حاوی شیوع.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>