Covid-19 تلفات رویکرد جهان-شکوه 5,500 در کانون ایتالیا

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

به عنوان رهبران اروپایی تلاش برای اعمال محدودیت های بی سابقه ای در این جنبش از جمعیت خود را در تلاش برای جلوگیری از سیستم مراقبت های بهداشتی در حال غرق coronavirus همه گیر ایتالیا پدید آمده است به عنوان جدید کانون.

ردیابی شیوع کروناویروس: به روز رسانی های زنده

ایتالیا و جهان-شکوه مرگ و میر از Covid-19 نزدیک 5,500 روز یکشنبه پس از مدیترانه کشور گزارش دیگری 651 مرگ و میر در 24 ساعت.

آخرین روزانه تلفات کوچکتر بود از شنبه ثبت 793 مرگ و میر است اما هنوز دوم بالاترین ثبت شده در ایتالیا در ماه بحران است.

تعدادی از عفونت های جدید افزایش 10.4 درصد به 59,138.

دولت ممنوع, سفر در داخل کشور روز یکشنبه در عین حال یکی دیگر از تلاش برای کاهش سرعت گسترش Sars-CoV-2 ویروس. “این سخت ترین بحران در دوره پس از جنگ نخست وزیر جوزپه کونته گفت: در یک ویدیو ارسال شده در Facebook اضافه کردن “تنها فعالیت های تولید تلقی حیاتی برای تولید ملی اجازه خواهد داشت”.

 

سخت ترین ضربه منطقه لمباردی ممنوع, هر, هوای آزاد, ورزش نه در اموال شخصی و فاصله مجموعه محدودیت در سگ پیاده روی.

فرانکو Locatelli رئیس جمهور ایتالیا بالاتر سلامت شورای اسلامی گفت: با اقدامات سختگیرانه ایتالیا خسته بود تمام راه های ممکن از آن می تواند به حد شخصی و حرفه ای تماس بگیرید.

هفته گذشته ایتالیا پیشی گرفت و چین به عنوان کشور بدترین ضربه بسیار مسری ویروس.

اسپانیا و فرانسه و انگلستان تمام گزارش های در مرگ و میر و caseloads بیش از آخر هفته هم با ترس نصب است که شماره می تواند قارچ در خط با ایتالیا در هفته های آینده.

اسپانیا ثبت شده نزدیک به 400 جدید مرگ و میر در یکشنبه آوردن مجموع به 1,720 باعث وخیم شدن از نخست وزیر. “ما باید خودمان را آماده عاطفی و روانی بسیار سخت روز های آینده” پدرو سانچز گفت: در روز شنبه.

سانچز گفت: او از مجلس به تمدید 15 روزه وضعیت اضطراری که بارها مردم را از خروج از خانه مگر اینکه مطلقا ضروری است تا آوریل 11.

ایتالیا و اسپانیا با هم حساب 2,000 مرگ و میر به علت مرگبار coronavirus بیماری Covid-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>