Covid-19: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعای او ‘کل’ اقتدار بیش از بازگشایی اقتصاد

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد که “کل” قدرت را به تصمیم می گیرید چگونه و چه زمانی بازگشایی اقتصاد پس از هفته سخت اجتماعی فاصله دستورالعمل با هدف مبارزه با کروناویروس جدید. اما فرمانداران از هر دو طرف شد و سریع به عقب براند و اشاره کرد که آنها باید مسئولیت اصلی برای حصول اطمینان از ایمنی عمومی در کشورهای خود را و تصمیم می گیرید که آن را امن برای آغاز یک بازگشت به عملیات عادی.

تهمت نمی خواهد ارائه جزئیات در مورد منبع از خود اظهار داشت که او ادعا کرد با وجود محدودیت های قانونی بود مطلق.

“وقتی کسی رئیس جمهور ایالات متحده قدرت است که مجموع” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دوشنبه در کاخ سفید است. “فرمانداران را می دانند.”

نظرات و آمد طولانی نیست پس از رهبران دموکرات در شمال شرقی و در امتداد ساحل غربی اعلام کرد دولت جداگانه فشردگی برای هماهنگ کردن تلاش های خود را به مقیاس stay-در-خانه سفارشات و یا بازگشایی کسب و کار خود به خود جدول زمانی.

اضطراب برای قرار دادن بحران پشت سر او تهمت شده است بحث و گفتگو با دستیاران ارشد چگونه به رول فدرال اجتماعی فاصله توصیه های که منقضی در پایان ماه.

در حالی که تهمت صادر کرده است ملی توصیه های مردم را برای ماندن در خانه آن است فرمانداران و رهبران محلی که باید برقرار محدودیت های اجباری از جمله سازندگان: مدارس و بسته شدن غیر ضروری کسب و کار. برخی از کسانی که سفارشات حمل جریمه یا مجازات های دیگر و در برخی از حوزه های قضایی آنها گسترش به اوایل تابستان است.

و فرمانداران روشن ساخته دوشنبه آنها نمی خواهد تحمل فشار به عمل قبل از اینکه آنها بدانند آن امن است.

“همه از این دستور اجرایی در حال اجرایی دولت سفارشات و بنابراین از آن خواهد بود تا به دولت و فرماندار برای خنثیسازی بسیاری از این” نیوهمپشایر کالیفرنیا ، کریس Sununu گفت: در سی ان ان.

“دولت دریافت نمی کند باز از طریق توییتر. آن باز می شود تا در سطح ایالت” میشیگان گفت: رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer یک دموکرات است.

در ضمن فرمانداران بودند با هم متحد شدند, با, New York, New Jersey, کانکتیکات, پنسیلوانیا دلاور و رود آیلند موافقت خود را برای اقدامات خود را هماهنگ. فرمانداران از کالیفرنیا و اورگان و واشنگتن اعلام کرد یک شبیه پیمان. در حالی که هر دولتی است ساختمان خود را از طرح سه West Coast متحده توافق کرده اند که به یک چارچوب گفت: آنها را با هم کار کنند و قرار است دستياران سلامت اولین و اجازه علوم راهنمای تصمیم گیری کنند.

فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی یک دموکرات تاکید کرد تلاش خواهد زمان را.

“خانه است که هنوز هم در آتش” مورفی گفت: در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران. “ما هنوز هم برای خاموش کردن آتش, اما ما مجبور به شروع به قرار دادن قطعه از پازل را که ما می دانیم که ما در حال رفتن به نیاز … برای اطمینان از این نمی دوباره.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اما اصرار داشت آن بود که تصمیم خود را.

“رئیس جمهور ایالات متحده خواستار عکس,” او گفت: امیدوار به انتشار یک کاغذ ترسیم قانونی خود استدلال.

تهمت می توانید خود را قلدر منبر به فشار متحده به عمل و یا آنها را تهدید می کند با پیامدهای اما قانون اساسی به بهداشت عمومی و ایمنی مسئولیت در درجه اول به دولت و مقامات محلی است.

هر چند تهمت رها شده و هدف خود را از ابتدا به رول اجتماعی فاصله دستورالعمل عید پاک او شده است خارش به راه اندازی مجدد یک اقتصاد است که به طور چشمگیری قرارداد به عنوان کسب و کار باید توقیف ترک میلیون ها نفر از مردم از کار و تلاش برای به دست آوردن کالاهای اساسی. این بسته نیز تضعیف مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد, پیام که لولایی در یک اقتصاد پررونق.

تهمت و ادعا می کنند که او می تواند نیروی فرمانداران به بازگشایی کشورهای خود را نیز نشان دهنده یک تغییر چشمگیر در تن. برای هفته مغلوب ساختن پیشی جستن است و استدلال کرد که دولت نه دولت فدرال باید منجر پاسخ به بحران است. و او حاضر به عموم فشار متحده به تصویب اقامت در خانه محدودیت با استناد به اعتقاد خود را در محلی کنترل دولت است.

در حالی که تهمت می توانید روزانه خود را در کاخ سفید جلسات و حساب توییتر به تلاش برای شکل دادن به افکار عمومی و فشار فرمانداران به خم شدن خود را “واقعی وجود دارد محدودیت در رئیس جمهور و دولت فدرال وقتی که می آید به امور داخلي” John Yoo یک دانشگاه کالیفرنیا در برکلی دانشکده حقوق استاد دانشگاه گفت: در اخیر Federalist جامعه کنفرانس تماس بگیرید.

می سی سی پی کالیفرنیا ، تیت ریوز یک حامی از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این سوال از زمانی که به لغو محدودیت خواهد بود “یک تلاش مشترک” بین واشنگتن و ایالات متحده است.

بحث در مورد چگونگی و زمانی که به راه اندازی مجدد اقتصاد این کشور آمده است به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن است bristled در انتقاد بود که او به کندی پاسخ به این ویروس و زندگی می کند که می تواند ذخیره شده تا به حال اجتماعی فاصله توصیه شده است در محل قرار داده و هر چه زودتر.

که نا امیدی بود و تکثير توسط نظرات ساخته شده توسط Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا متخصص بیماری های عفونی گفت که سی ان ان روز یکشنبه که “بدیهی است که” تا به حال کشور “آغاز کاهش زودتر شما می تواند زندگی را نجات داد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ reposting یک صدای جیر جیر که شامل خط “هم به #FireFauci” بالا بردن آلارم که مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است نظر به تلاش برای سرنگونی 79 ساله ، اما در روز دوشنبه جلسه مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار Fauci کار امن بود پس از Fauci در زمان تریبون سعی کنید برای توضیح نظرات خود را.

تهمت شکایت کرده به مشاوران و خواص مورد Fauci مثبت توجه رسانه ها و تمایل خود را به تناقض رئیس جمهور در مصاحبه و از اتاق جلسه مرحله با توجه به جمهوریخواهان نزدیک به کاخ سفید است. آنها صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به بحث در مورد مکالمات داخلی.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن گفته مشاوران که او می داند که مقاومت برای از بین بردن Fauci خواهد بود و شدید است که — حداقل در حال حاضر — او گیر کرده است با دکتر. در بیش از یک مناسبت, اما, او خواست که Fauci بود سمت چپ از نیروی کار جلسات و یا خود زبان نقش محدود با توجه به خواهان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر