Covid-19: دهلی ILBS می شود nod برای محاکمه به آزمون پلاسما درمانی اثر

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دارو کنترل کلی از هند داده است تصویب آن به دهلی نو-موسسه بر اساس کبدی و صفراوی علوم (ILBS) به انجام آزمایشات برای آزمون اثربخشی نقاهت پلاسما درمانی به صورت جدی بیماری کروناویروس (Covid-19 بيمار).

درمان با استفاده از پلاسما – یک جزء از خون استخراج شده از سالم بیمارانی که بهبود یافته اند از Covid-19 برای درمان کسانی که حیاتی هستند. سیستم ایمنی بدن باعث ایجاد یک آنتی بادی برای مبارزه با SARS-CoV-2 ویروس که باعث Covid-19 زمانی که آن را وارد بدن انسان است. این آنتی بادی باقی مانده در بدن انسان حتی بعد از ویروس پاک کردن.

“آنتی بادی از بهبود فرد را از لحاظ نظری کمک حیاتی بیماران در مبارزه با عفونت. آن می تواند مفید باشد در صورت عدم وجود هر گونه واکسن برای درمان Covid-19. این روش سعی شده است برای چند دیگر بیماری های ویروسی نیز گفت:” دکتر سارین مدیر ILBS.

“ما حدود 300-500 میلی لیتر خون از آن دسته از افراد سالم که از بهبود عفونت و آنتی بادی بالا سطح که از آن پلاسما است مشتق شده منجمد و سپس تجویز به بیماران بحرانی و هیچ شکل دیگری از درمان های موجود برای آنها است.”

با این حال هیچ آنتی بادی آزمایش در دسترس هستند در کشور در حال حاضر به عنوان آن است که ساخته شده در هند.

“هند تولید نمی کند تست آنتی بادی کیت. این باعث می شود آن را غیر ممکن است برای اندازه گیری سطح آنتی بادی از یک Covid-19 بیمار که بهبود است. ما در حال انتخاب تنها کسانی که سالم بیمارانی که بهبود یافته اند, به عنوان آنها به احتمال زیاد به ایمنی خوبی پاسخ گفت:” دکتر سارین.

آزمایشی انجام خواهد شد و تنها در افراد سالم که از بهبود Covid-19 و به عنوان اهدا کنندگان. اهدا کنندگان باید بیماریهای مانند دیابت و فشار خون بالا بدون بیماری قلبی و کمتر از 60 سال سن داشتند.

درمان داده خواهد شد و تنها به بحرانی بیماران مثل کسانی که با تنفسی رای بالاتر از 30 (عادی 20) یک اشباع اکسیژن کمتر از 90% (طبیعی است که 95 تا 100%) و یا چرک در ریه های خود را.

“دکتر Meenu Bajpai را انجام استخراج در یک منطقه جدا در ILBS و آن را تجویز به بیماران بستری در Lok نایاک بیمارستان تحت نظارت دکتر سورش کومار از مولانا آزاد اسلامی واحد پزشکی, دانشگاه,,” گفت,,,, Dr سارین.

طبق آزمایشی روش 10 بيمار خواهد شد به طور تصادفی تجویز پلاسما درمانی و تعداد مساوی را دریافت دارونما در آن را عاری از هر گونه اثر درمانی اما کمک در تست داروهای جدید.

روش تعیین خواهد کرد که آیا کسانی که موفق به دریافت پلاسما بازیابی سریع تر از کسانی که نمی.

“سالم Covid-19 بيمار که بهبود باید رو به جلو برای کمک به کسانی که انتقادی” دکتر سارین اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>