Covid-19: بحران متحده خواسته شده را پر کنید 227 خالی برای اپیدیولوژی

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

وجود دارد 227 خالی برای اپیدیولوژی که پیگیری بیماری شیوع در سراسر همه کشورها و سرزمین های اتحادیه به عنوان کشور جنگ Covid-19 بیماری همه گیر.

ده ایالت آندرا پرادش, آسام, Chhattisgarh, گوا, Haryana, Mizoram, تریپورا, West Bengal, هیماچال پرادش و Telangana – و دهلی نو حتی نمی باید یک دولت در سطح اپیدمیولوژی.

این مرکز در حال حاضر نوشته شده است به ایالات متحده برای پر کردن این جای خالی برای اطمینان از در دسترس بودن از “منابع انسانی واجد شرایط” در طول Covid-19 بیماری همه گیر. یک نامه صادر شده توسط اتحادیه وزارت بهداشت در 7 آوریل به کارگردانی متحده برای پر کردن در مجموع 382 جای خالی تحت یکپارچه نظارت بیماری برنامه (IDSP).

از این جای خالی حداکثر برای اپیدیولوژی که مطالعه الگوهای فراوانی و علل و عوارض بیماری است. دیگر پست های خالی هستند کسانی که از اطلاعات مدیران و دامپزشکان مالی مشاوران و میکروبیولوژی.

نیاز به پر کردن این جای خالی مطرح شد نخست وزیر نارندرا مودی در یک نشست مجازی با وزرای ارشد در مارس 3, با توجه به نامه صادر شده توسط وزارت بهداشت و با دیده Hindustan Times. جای خالی برای اپیدیولوژی و دیگران باید پر شود تا اطمینان حاصل شود “نظارت فعالیت های Covid-19” نامه متحده است.

یک اپيدميولوژی استاد که نمی خواهم نام برد و گفت که در حالت ایده آل هر منطقه تحت IDSP باید حداقل یکی اپیدمیولوژی و باید وجود داشته باشد یک دولت در سطح اپیدمیولوژی. با توجه به داده ها از سرشماری سال 2011 وجود دارد 640 مناطق.

در این نامه آمده بیشترین تعداد جای خالی در Telangana (26) بیهار و چتیسگر (21 هر), Madhya Pradesh (20) و دهلی نو گجرات و جامو و کشمیر (11 هر).

“همانطور که می دانیم تمام اعضای تیم سلامت در تمام استانها/UTs قرار دادن تمام تلاش خود را در موثر مهار و مدیریت COVID-19. در دسترس بودن منابع انسانی واجد شرایط در مکان های مورد نیاز یک عنصر حیاتی در مدیریت موثر از بیماری های همه گیر مانند COVID-19” نامه گفت.

“در پی ارائه COVID وضعیت آن ضروری است برای پر کردن IDSP (lntegrated بیماری نظارت برنامه) موقعیت به خصوص اپیدمیولوژی در تمام منطقه و دولت واحد IDSP در ایالات” به آن اضافه شده است.

IDSP راه اندازی شد و در سال 2004 به قطار دولت و منطقه نظارت ماموران واکنش سریع تیم پزشکی و پیراپزشکی کارکنان در اصول نظارت بیماری.

این ماموریت با توجه به IDSP وب سایت است که برای تقویت نظارت بیماری با ایجاد یک غیر متمرکز مبتنی بر دولت نظارت سیستم به صورت اپیدمی در معرض ابتلا به بیماری و به تشخیص سیگنال های هشدار اولیه به طوری که به موقع و موثر اقدامات می تواند آغاز شود برای پاسخ به چالش های بهداشتی در منطقه دولت و در سطح ملی است.

در حال حاضر تیم کار بر روی vector-borne diseases و HIV استاد ذکر شده در بالا گفت.

این نامه بیشتر آمده است که هر اپیدیولوژی آموزش دیده توسط مرکز کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) مشغول به کار در بخش های دیگر از ادارات بهداشت باید بلافاصله اعزام برای Covid-19 نظارت است.

دولت مرکزی خواسته است دولت برای ارائه حقوق و دستمزد در “جای پای جنگ” و استفاده از سازمان های empanelled تحت ملی بهداشت ماموریت برای پر کردن جای خالی. متحده همچنین می توانید نقل و موجود “منابع انسانی مشغول به کار در دیگر برنامه ها و ادارات”.

“این بسیار مهم است گام” گفت: Jagat Ram, مدیر ارشد موسسه تحقيقات و آموزش پزشکی, Chandigarh.

“حتی اگر ما از بین بردن coronavirus از خوشه و این کشور هنوز هم وجود دارد امکان جدا شده از موارد بالا آمدن است. ما باید مردم را به طور مداوم پیگیری هر گونه امکان تماس با مواردی که ممکن است در بهار نه تنها برای حال بلکه در آینده است.”

Ram گفت که 100% حذف Coronavirus بسیار دشوار خواهد بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>