مقامات در برلین در حال راه اندازی موقت دوچرخه خطوط برای دیدار با تقاضا برای امن دوچرخه سواری در پایتخت آلمان را در خیابان ها در طول coronavirus همه گیر عصبی برخی از رانندگان است.

این حرکت در نظر گرفته شده است برای کمک به مردم در مورد شهر بدون نیاز به استفاده از حمل و نقل عمومی که در آن اجتماعی فاصله می تواند مشکل باشد.

فلیکس Weisbrich که نظارت خیابان برنامه ریزی در برلین منطقه Friedrichshain-Kreuzberg گفت: مایل جدید ‘pop-up’ مسیرهای دوچرخه سواری در حال حاضر در کنار مجموعه ای از دوچرخه سواران خواهد اجرا شده اند در دراز مدت به هر حال.

“ما در حال آوردن آنها به جلو در برابر پس زمینه از این بیماری همه گیر و نیاز به حفظ فاصله,” او گفت: پخش عمومی rbb چهارشنبه.

اما دوچرخه سواری طرفداران می گویند وقوع به نظر می رسد به تشویق این شهر دولت برای برش از طریق reams اعم از نوار قرمز اداری است که به طور معمول با تاخیر روند سال است.

برخی از برلین رانندگان باید واکنش نشان داد و با خشم به زرد دوچرخه نمادهای بودن اسپری رنگ در خطوط به طور معمول استفاده می شود به پارک اتومبیل هر چند جایگزین پرداخت, امکانات پارکینگ معمولا ارائه شده در این نزدیکی هست.

“وجود دارد هیچ حق پارکینگ رایگان در خیابان” گفت: Weisbrich.

برلین زیر را در مورد آهنگ از شهرستانها مانند Bogota, بوداپست و ونکوور که نیز خود را کنار بگذارند بیشتر فضای جاده برای دوچرخه سواران در طول شیوع بیماری است.

اضطراب در مورد گرفتن نزدیک به غریبه ها کمک کرده و به کاهش در حمل و نقل عمومی استفاده با بسیاری از مسافران گرد کردن خود از دوچرخه برای رفتن به محل کار به جای. پزشکان همچنین توجه داشته باشید فواید, هوای آزاد, ورزش در تقویت افراد سیستم ایمنی بدن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de