Covid-19: پلیس بریس برای نیویورک حوا-نوع خوشگذرانی به انگلستان مجموعه ای برای بازگشایی

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

بیمارستان و پلیس در سراسر انگلیس در حال آماده شدن برای شب سال نو از نوع خوشگذرانی در روز شنبه هنگامی که بارها و رستوران ها و دیگر فضاهای مجموعه به بازگشایی میان سقوط جدید کروناویروس موارد و برخی از اضطراب در مورد دوم اوج در آینده نزدیک.

نخست وزیر بوریس جانسون در روز جمعه خواست انگلیسی ها به عمل مسئولانه’ که بارها بازگشایی از ساعت 6 صبح روز شنبه. در زمینه های مختلف وجود خواهد داشت بیشتر پلیس مستقر از آشکار در طول شب سال نو جشن.

شهردار لندن صادق خان توصیه می شود که بازگشایی دیده نمی شود باید به عنوان یک “سوپر شنبه’.

بازگشایی امر به انگلستان به استثنای لستر است که تحت تمدید مستند با توجه به های اخیر سنبله; ترکیبات دیگر از انگلستان و اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی – بخشی از بازگشایی.

انگلستان همچنین اجازه خواهد داد که از جولای 10 قرنطینه-رایگان سفر هوایی به بازدید کننده از بیش از 50 کشور از جمله فرانسه و ایتالیا و آلمان و اسپانیا. لیست کشورهایی بود که با توجه به منتشر خواهد شد روز جمعه به عنوان کارشناسان در ادامه به مشاوره احتیاط برای جلوگیری از دوم سنبله.

وزیر حمل و نقل Grant Shapps گفت: کشورهای در لیست خواهد بود به عنوان برچسب قرمز کهربا یا سبز. کهربا کشور را ترتیبات متقابل معنی مسافران از انگلستان نمی خواهد که به قرنطینه در هنگام ورود وجود دارد. لیست قرمز شامل ما.

وزارت بهداشت و درمان گفت: “همانطور که بیشتر مغازه ها و محل های کار شروع به بازگشایی شستن دست است مهم تر از همیشه”. رستوران ها و بارها و مکان های دیگر توصیه شده است برای جمع آوری اطلاعات تماس با مشتریان به طوری که آنها را می توان برای موارد جدید در صورت نیاز.

جانسون گفت: در یک LBC مصاحبه رادیویی روز جمعه: “ما فکر کردیم که در این مورد دقت و من فکر می کنم ما می خواستیم به میخانه زمان برای آماده سازی ما می خواستیم یک تاریخ در اوایل ماه جولای و زمانی که من به دنبال چیزی است که اتفاق می افتد من امید بسیار است که مردم رفتار مسئولانه و لذت بردن از تابستان با خیال راحت”.

“من امیدوارم که این خواهد بود یک مدت زمان معقول برای مردم برای دریافت آماده برای لذت بردن از خود را در تعطیلات آخر هفته اما برای انجام آن را در راه امن است.”

زمانی که فشار بر چرا شنبه انتخاب شد به جای دوشنبه و اینکه آیا او تنها ‘امیدوار’ این امر می تواند امن جانسون افزود: “این در امید آن را بر اساس یک درک روشن از آماری خطرات که ما در حال حاضر به عنوان یک کشور”.

“ما پیشرفت با تشکر از تلاش های مردم از بروز این بیماری در حدود یک در 400 چند هفته پیش به شاید یکی در 2,200 امروز. شما خیلی کمتر به احتمال زیاد در حال حاضر به نزدیکی به کسی که آن را از شما بودند و حتی چند هفته پیش”.

“ما در حال پیشرفت هستیم هدف ما برای جولای 4th, ما می خواستیم به خودمان تنظیم یک هدف فکر کنیم ما در شکل خوب است اما پیام من این است که اجازه دهید آن را منفجر.”

از روز شنبه وجود دارد 43,995 مرگ و میر و 283,757 موارد در انگلستان بر اساس آمار و ارقام از بیمارستان ها و مراقبت های, خانه, ساخت انگلستان بدترین آسیب دیده در اروپا است. مدارس با توجه به بازگشایی در ماه سپتامبر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>