Covid-19: چین واکسن ساز جوهر کانادا برای مقابله با توسعه شات دوم

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

چینی پیشرو واکسن توسعه دهنده CanSino بیولوژیک, Inc. دارای جوهر یک معامله برای تست و فروش جداگانه کانادا واکسن نامزد به عنوان نژاد برای ایمن سازی تشدید در سطح جهان است.

در علاوه بر این به توسعه خود واکسن هم با چینی نظامی CanSino همکاری را با ونکوور مبتنی بر دقت NanoSystems Inc. به شرکت توسعه بالقوه دیگر واکسن با توجه به مشترک مطبوعاتی در روز شنبه.

این شرکت چینی خواهد انجام تست از دقت است واکسن آزمایشی و حق تجاری آن در آسیا به استثنای ژاپن گفت: این بیانیه است.

به طور گسترده ای به عنوان یکی از جلو دونده در مسابقه برای توسعه موفق واکسن جدید مقابله می افزاید: CanSino شانس بودن در میان برای اولین بار به ارائه immunizing عکس. رئیس جمهور چین متعهد شده است را به هر گونه واکسن موثر علیه coronavirus است که توسعه یافته توسط چین در دسترس و مقرون به صرفه در سطح جهان به عنوان یک “مکان خوب است.”

CanSino خود واکسن در حال حاضر در دومین سه فاز انسانی آزمایش است و در میان پنج چینی نامزدها رسیده اند که مرحله پیشرفته — بیش از آمریکا و اروپا ترکیب شده است.

CanSino سهام رسید در هنگ کنگ در روز پنج شنبه صبح قبل از بالا بردن سود در بعد از ظهر. به طور کلی این شرکت شروع به سر در coronavirus توسعه واکسن آن ساخته شده است دوم بیشتر سقف خرید سهام در میان اواسط کلاه و کلاه در هنگ کنگ است.

تیانجین بر اساس شرکت راه اندازی شد و در سال 2009 توسط واکسن جانبازان صنعت که قبلا کار کرده و جهانی شرکت های دارویی مانند شرکت سانوفی و AstraZeneca Plc. این شرکت در همکاری با ارتش چین قبل از در حال توسعه یک شات در برابر ابولا که تصویب شد در داخل کشور در سال 2017, اگر چه آن را نمی مستقر در سطح بین المللی.

این واکسن که CanSino خواهد شد شرکت توسعه با دقت Nanosystems مهار یک رویکرد تجربی نیز مورد استفاده کمبریج ماساچوست بر اساس مدرن, Inc. شناخته شده به عنوان mRNA واکسن آنها حاوی ویروس ژنتیکی توالی به دستور سلول را به آنتی ژن است که استنباط از پاسخ سیستم ایمنی بدن است.دولت موسسات تحقیقاتی و شرکت ها در سراسر جهان شتاب توسعه واکسن که معمولا سالها طول می کشد به چندین ماه به عنوان فشار رشد می کند برای دانشمندان برای پیدا کردن راهی برای خروج از این بیماری همه گیر. یک واکسن است که به عنوان یک گام مهم در جهت بلند کردن اجسام اجتماعی-فاصله اقدامات و با خیال راحت بازگشایی اقتصاد مدارس و حوادث در سراسر جهان است.

با وجود تنش های موجود در روابط بین چین و برخی از کشورهای غربی که گسله آن را برای تاخیر در به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد این بیماری همه گیر, چینی, واکسن توسعه دهندگان را امضا پیمان همکاری با شرکت های خارجی است.

چینی داروسازی شانگهای Fosun در گروه دارویی شرکت. اعلام کرد در ماه مارس با همکاری آلمان BioNTech SE برای کمک به تست آن mRNA واکسن در چین است.

علاوه بر این همکاری جدید CanSino نیز در حال حاضر دریافت تایید به رفتار انسان است بالینی در کانادا برای واکسن آن است که شرکت در حال توسعه با چینی نظامی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>