COVID-19: لیگ قهرمانان می تواند با نتیجه 4-روز پایانی

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

در پی coronavirus (COVID-19) pandemic, لیگ قهرمانان, می توانید هر دو نیمه نهایی و نهایی برگزار می مدت چهار روز در استانبول.

به گزارش تلگراف.co.انگلستان این ایده است که در میان یک سری از طرح های پیشنهادی قرار داده می شود به جلو در طول اضطراری اتحادیه فوتبال اروپا (UEFA) ویدئو کنفرانس جلسات روز سه شنبه در پی شیوع کروناویروس که تاکنون بیش از 6000 زندگی در سراسر جهان است.

اگر این ایده موافقت کرده است همان اعمال را به لیگ اروپا که در آن نهایی است که با توجه به محل در لهستانی شهر گدانسک.

ایده دیگر این است که در نظر گرفته بود در طول روز ملاقات است و برای متراکم کردن تمام بازی ها از جمله یک چهارم نهایی و نیمه نهایی که به طور معمول خواهد بود بیش از دو پاها, خانه و دور به یکی کردن مسابقات به کهنه به یک هفته.

یوفا برنامه می توانید باقی مانده آخرین-16 روابط در حال بازی به صورت عادی یک بار در فوتبال مجاز است برای بازگشت. در این جلسه آنها همچنین می تواند نگاهی به تعویق انداختن یورو 2020 برای یک سال.

یوونتوس بازیکن Daniele Rugani آزمایش مثبت و پس از آن تمام اعضای تیم ملی قرار داده شد تحت قرنطینه.

13 بار قهرمان لیگ برندگان رئال مادرید قرار داده شده اند بازیکنان خود و کارکنان تحت قرنطینه بعد از یک بازیکن بسکتبال از باشگاه مثبت آزمایش در حالی که باکاری سانیا در آرسنال و چلسی هافبک کلوم Hudson-Odoi باید تمام آزمایش مثبت برای گسترش بیماری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>