Covid-19: مرکز مسائل باز کردن 2 پروتکل

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

این مرکز روز دوشنبه با صدور دستورالعمل برای دومین سه فاز طرح با هدف لغو محدودیت های اعمال شده برای جلوگیری از گسترش این بیماری کروناویروس (Covid-19) اعلام کرد که موسسات آموزشی, مترو, راه آهن خدمات و اجتماعات بزرگ را همچنان ممنوع حتی به عنوان شب حکومت نظامی آرام بود توسط یک ساعت برای کمک به فعالیت های اقتصادی.

اتحادیه وزارت خانه منتشر شد این طرح به نام باز 2 برای باز کردن بیشتر فعالیت ها در مناطق خارج از مهار مناطق یک بیانیه رسمی گفت. دستورالعمل جدید که به اثر از ژوئیه 1 بر اساس بازخورد دریافت شده از کشورهای, و رایزنی با مرکزی وزارتخانه ها و ادارات آن اضافه شده است. در مرحله کنونی به سهولت محدودیت به نام باز 1 به پایان می رسد در روز سه شنبه.

 

پس از 68 روز تحت یک مستند برای متوقف کردن گسترش Covid-19 کشور شروع به باز کردن به طور گسترده ای در ماه گذشته اما با محدودیت های قابل توجهی. روز دوشنبه هند گزارش 18,318 تازه Covid-19 موارد مصرف چوب خط حساب کردن از عفونت به 567,344. شده اند وجود دارد 16,901 مرگ و میر ناشی از بیماری های عفونی است.

تازه دستورالعمل گفت: مدارس و مربیگری موسسات بسته باقی خواهد ماند تا ژوئیه 31. آن اضافه شده است که مترو راه آهن, سینما, سالن, سالن ها و استخرهای شنا و سرگرمی, پارک, تئاتر, میله, سالن مونتاژ سالن ها و مکان های مشابه نیز بسته باقی می ماند. اجتماعی, سیاسی, ورزشی, سرگرمی, علمی, فرهنگی, مذهبی توابع و بزرگ دیگر جماعت نیز همچنان ممنوع است.

“خرما برای باز کردن این تصمیم گرفته خواهد شد به طور جداگانه بر اساس ارزیابی از وضعیت” مرکز گفت.

در یکی دیگر از گام مهم اتحادیه دولت آرام شب مقررات منع غیر ضروری سفر. بان کی مون در این جنبش خواهد بود بین 10pm و ساعت 5 صبح. پیش از این بین 9 ساعت و ساعت 5 صبح. “تسهیلات در شب حکومت نظامی داده شده برای بدون درز برداری از واحدهای صنعتی در چند شیفت و جابجایی افراد و کالا در دولت ملی و بزرگراه های بارگیری و تخلیه محموله و حرکت افراد به مقصد خود را بعد از پیاده از اتوبوس و قطار و هواپیما” دستورالعمل گفت.

پروازهای داخلی و بین المللی (تحت Vande بهارات ورزش) و مسافر قطار در حال حاضر عملیاتی در صورت محدود خواهد بود بیشتر گسترش یافته در یک کالیبره شیوه ای این وزارت خانه گفت.

“مستند همچنان باید اجرا صرفا در مهار مناطق تا ژوئیه 31,” دولت مشورتی گفت. در مهار مناطق سخت محیط کنترل خواهد شد و تنها فعالیت های ضروری مجاز است.

مدت کوتاهی پس از این دستورالعمل منتشر شد در شب دوشنبه نخست وزیر نارندرا توییتی که او را از آدرس ملت در 4 بعد از ظهر روز سه شنبه.

اینجا کلیک کنید برای کامل Covid-19 پوشش

دولت گفته است که برنامه ای برای باز کردن این کشور به یک “اقتصادی تمرکز” آن را به عنوان به نظر می رسد را متوقف کسب و کار و فعالیت در مسیر بازگشت. مغازه ها بسته به منطقه خود می توانید بیش از پنج نفر در یک زمان دولت گفت: سه شنبه شب ، “با این حال آنها باید برای حفظ بدنی کافی دور است.”

آموزش نهادهای دولت مرکزی و دولت اجازه خواهد داشت به تابع با اثر از ژوئیه 15. این روش عملیاتی استاندارد در این زمینه صادر خواهد شد توسط بخش پرسنل و آموزش.

اتحادیه دبیر خانه آجی Bhalla نوشت به رئیس دبیر گفت: آنها اجازه نداشتند به رقیق دستورالعمل “باز 2”. “..متحده/UTs نمی رقیق محدودیت های صادر شده توسط MHA. متحده/UTs بر اساس ارزیابی آنها ممکن است منع فعالیت های خاص در مناطق خارج از مهار مناطق و یا اعمال چنین محدودیت تلقی لازم است. اما باید وجود داشته باشد بدون محدودیت در درون دولت و درون دولت حرکت افراد و کالاها از جمله کسانی که برای تجارت مرزی تحت پیمان با کشورهای همسایه است.”

“من مصرانه از شما برای اطمینان از انطباق از باز کردن 2.0 دستورالعمل های مستقیم و همه مقامات خود را برای اجرای دقیق,” Bhalla گفت: در نامه خود.

دولت تا کنون اجازه عملکرد ادارات دولتی و خصوصی در یک درجه شیوه از سر محدود قطار مسافری خدمات و داخلی مسافرت هوایی و همچنین مجاز مشروط بازگشایی مغازه ها و بازار. محدودیت در حمل و نقل عمومی بیش از حد شده اند بطور قابل توجهی کاسته.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>