Covid-19 مورد افزایش می یابد در فلوریدا, نیویورک, علامت صفر و با مرگ مغلوب ساختن پیشی جستن اهداف خود هیت …

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

شهر نیویورک گزارش صفر مرگ و میر صفر Covid-19 میر پنج شنبه برای اولین بار از زمان شروع این بیماری همه گیر در مارس و ایالتی فلوریدا تقویت آن تیره و تار وضعیت جدید در کانون آمریکا شیوع با بیش از 15000 عفونت های جدید در همان روز یک روز رکورد برای هر ایالت آمریکا.

رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد دوشنبه یک پست را متهم به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) است که رهبری دولت خود fightback در برابر ویروس ها از “دروغ گفتن”. روز یکشنبه کاخ سفید به دنبال بی اعتبار Anthony Fauci بالا, اپیدمیولوژی که چشم انداز تیره در بیماری همه گیر زد مقابله با دولت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است در عجله برای گرفتن گذشته این بیماری همه گیر در تلاش برای به حداقل رساندن تاثیر آن بر انتخاب مجدد او شانس. او تحت فشار قرار دادند برای اقتصاد برای بازگشایی تحت فشار مدارس و کالج ها به رزومه فرد در آموزش و تلاش با موفقیت کمی به عقب بر گردیم در کمپین بلیزرز.

عفونت بوده است افزایش در نرخ تقریبا 60000 یک روز. روز دوشنبه تجمعی تایید موارد آن خود کرد . 3.03 میلیون با بیش از 59,000 جدید عفونت و مرگ و میر شده است رو به کاهش رفت تا به 135,205 با 428 بیشتر در 24 ساعت گذشته.

فلوریدا جمهوری-حکومت دولت که زده یک مبارز توجه داشته باشید در اوایل نیویورک و کشورهای دیگر شده است خرد شده و توسط فزاینده مرگ و میر جدید کانون خروش. آن را ثبت و بیش از 15 ، 000 مورد جدید در روز یکشنبه یک روز رکورد را برای خود و کشور است.

فلوریدا دولت در بخش بهداشت و درمان گزارش 15,299 از 135,992 نمونه آن را آزمایش یکشنبه مثبت بودند. مثبت میزان عفونت های جدید بود 11.25% دو هفته گذشته اما هنوز هم بیش از 10% علامت گذاری به عنوان. و مرگ و میر بالا رفت و به 4,232 با 45 بیشتر در 24 ساعت گذشته.

شهر نیویورک که تا به حال تبدیل شدن به کانون اپیدمی جهانی, گزارش صفر Covid-19 مرگ و میر در یکشنبه مارک یک نقطه عطف مهم در بازیابی آن. این شهر تا به حال 215,924 موارد و 18,670 مرگ و میر. در بدترین حالت آن رسيده دلخراش حساب ضعف و بیمارستان و جمعی تدفین و کامیون های یخچال استفاده می شود به نگه داشتن بدن و.

این شهر همچنین به عنوان دولت رفت و تحت سخت مستند. مسطح منحنی و ضرب و شتم آن. مقامات در حال حاضر نگران از مسافران بازگرداندن این بیماری همه گیر از فلوریدا و تگزاس و دیگری در جنوب و کشورهای غربی آمار جدید افزایش و اعلام کرده است محدودیت های مسافرتی.

Fauci هشدار داده است آن را بدتر خواهد شد و این تعداد روزانه موارد می تواند لمس 100,000. او تلخ و بی پرده ارزیابی از وضعیت شده است در تقابل با دولت است. “به عنوان یک کشور هنگامی که شما مقایسه ما را به کشورهای دیگر فکر نمی کنم شما می توانید می گویند که ما در حال انجام بزرگ. منظورم این است که ما فقط نمی,” او گفت: megyn kelly سایت در هفته گذشته.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کنار او و در روز یکشنبه دستیاران در گذشته به برخی از واسطه رسانه ها به عنوان گزارش نیویورک تایمز یک “فهرستی طولانی” از اظهارات خود از روزهای اولیه از این بیماری همه گیر که او تا به حال واقع شده است اشتباه در برخی از ارزیابی.

تلاش شده است تا بیشتر به بی اعتبار کردن او و پیش آگهی.

رئیس جمهور رفت و پس از خود CDC که سر منصوب شد او retweeting پست که متهم به آن است و دیگران از “دروغ” خود را وخیم هشدار در مورد بازگشایی مدارس. رئیس جمهور قبلا با انتقاد از آژانس مدرسه بازگشایی دستورالعمل و نام خود را برای تجدید نظر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>