Covid-19 موارد نزدیک به 20000 در هند, تازه سنبله در بیماران نگرانی کرالا: 10 …

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

تعداد coronavirus موارد در کشور نزدیک 20,000. با توجه به وزارت بهداشت تعداد کل مثبت coronavirus موارد در کشور شروع به پریدن کرد به 19,984 در روز چهارشنبه. این رقم شامل 3870 بیمارانی که درمان شده است یا مرخص و 640 مرگ و میر.

گجرات پیشی گرفت و دهلی نو به عنوان دولت دوم-بیشترین تعداد Covid-19 موارد در روز چهارشنبه.

دهلی نو و گجرات دارای بیش از 2000 coronavirus موارد در حالی که در ماهاراشترا تعداد Covid-19 بيمار عبور کرده 5000-خوانده شده را علامت.

4 هندی متحده بیش از 1000 coronavirus موارد این شامل راجستان, Madhya Pradesh, Tamil Nadu و اوتار پرادش است.

در اینجا تحولات کلیدی:

1. اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه در یکشنبه قدردانی پزشکان برای سهم خود را در هند در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس و مطمئن باشید آنها از ایمنی خود را.

2. کنگره رهبر راهول گاندی در روز چهارشنبه دعوت پیشنهادات به محرک اقتصادی مورد نیاز برای بالا بردن هالتر کوچک و متوسط کسب و کار (MSME) بخش سخت است که آمار Covid-19 بحران است.

3. یک کارمند در حمل و نقل هوایی داخلی وزارت آزمایش مثبت برای coronavirus بیماری در اولین مورد تایید شده از عفونت در یک دولت مرکزی وزارت.

4. هند آماده جداگانه پاسخ سریع تیم برای اعزام به کشورهای همسایه مانند بنگلادش و بوتان و سریلانکا و افغانستان در روح تعهد خود را برای کمک به آنها در مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس, منابع رسمی گفت.

5. با 2178 کل coronavirus موارد گجرات در حال حاضر در رتبه دوم بیشترین تعداد Covid-19 بيمار پس از ماهاراشترا. دهلی است 2156 coronavirus موارد است.

6. در عمده امداد رسانی به تمام صنعتی و تجاری موسسات در طول Covid-19 مستند, این, Uttar Pradesh دولت تصمیم گرفته است برای معاف بهره و مبلغ قابل پرداخت توسط این موسسات تحت همه سر از مارس 22 تا 30 ژوئن 2020.

7. کرالا گزارش 19 مورد از بیماری کروناویروس (Covid-19) در جمعه بالاترین سطح خود در دو هفته پس از مختصری شکاف وزیر Pinarayi Vijayan گفت.

8. پس از گوا دولت اعلام کرد که دولت به Covid-19 رایگان, دولت در حال حاضر تست های اضافی 5000 نفر که در گزارش علائم آنفولانزا مانند بیماری (ILI) در طول درب-به-درب نظرسنجی که انجام شد در اوایل این ماه.

9. کارناتاکا وزیر BS Yediyurappa روز سه شنبه راه اندازی یک پروژه آزمایشی برای مردم به منظور کالاهای ضروری یا با تماس از طریق تلفن و یا با استفاده از WhatsApp در طول مستند در محل قرار داده برای شکستن زنجیره ای از عفونت کروناویروس.

10. دولت در روز چهارشنبه صادر مشاوره برای رسانه های حرفه ای مشغول به کار در چاپ و الکترونیکی بخش از صنعت است. رسانه پرسنل توصیه شده است به سلامت و مرتبط با اقدامات احتیاطی در حالی که انجام وظایف خود در طول coronavirus بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>