Covid-19: موارد عفونت و منحنی مرگ و میر در 7 بالا caseload کشورهای

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

Coronavirus بیماری است که به سرعت در حال گسترش در سراسر جهان از شیوع این بیماری شد و برای اولین بار منتشر شده در چین در اواخر سال گذشته. پس از چین Sars-CoV-2 پاتوژن که باعث می شود یک بیماری تنفسی به شدت تحت تاثیر ایالات متحده و دیگر کشور های اروپایی.

در میان کشورهای در برخورد اولیه با گسترش بیماری کروناویروس بود ایران. ویروس آمار این کشور در ماه فوریه و پس از آن ایران تلاش کرده است برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

ایتالیا بود ضربه سخت ترین گسترش اگر coronavirus بیماری در اروپا است. در اینجا این است که نگاهی به کشورهای با بالاترین caseload از Covid-19 و آخرین وضعیت وجود دارد:

ایالات متحده: آمریکا سخت ترین ضربه که در آن همه گیر آلوده شده است بیش از 2.2 میلیون نفر در ایالات متحده این ادعا در اطراف 1,20,000 زندگی و عفونت های در حال افزایش در بسیاری از نقاط کشور است. ایالات متحده تشخیص داده شده خود را برای اولین بار Covid-19 مورد در ایالت واشنگتن در ژانویه 20. منحنی عفونت شده است به شدت رو به افزایش در ایالات متحده از ماه آوریل هر چند برخی از فرمانداران متحده ادعا می کنند میزان عفونت آهسته است. بیشترین مرگ و میر را در نیویورک بوده است.

برزیل: این کشور آمریکای لاتین است که جهان شماره 2 coronavirus کانون پس از ایالات متحده است. آن را رسما تصویب 50,000 coronavirus مرگ و میر در روز یکشنبه. برزیل در حال حاضر دیده می شود آن Covid-19 شمارش افزایش به بیش از یک میلیون نفر. برزیل خود را تایید اولین مورد از این رمان coronavirus در فوریه 26. کارشناسان می گویند این اعداد واقعی بسیار بالاتر به دلیل عدم گسترده تست.

روسیه: این کشور گزارش داد 7,728 موارد جدید از رمان coronavirus در یکشنبه هل دادن آن در سراسر کشور مورد شمارش به 5,84,680. روسیه coronavirus پاسخ مرکز گفت که 109 نفر فوت کرده در 24 ساعت گذشته, آوردن رسمی مرگ و میر در کشور به 8,111.

بریتانیا: بریتانیا دارای یکی از بالاترین میزان مرگ و عوارض در جهان از Covid-19 اما تعداد موارد شده است به طور پیوسته در حال سقوط در هفته های اخیر. مرگ و میر افزایش 43 به 42,632 یکی از کمترین ها را افزایش می دهد از مستند تحمیل شد در ماه مارس ، نخست وزیر بوریس جانسون را به پرده آخرین کاستن از بریتانیا coronavirus مستند در روز سه شنبه.

پرو: coronavirus شده است به سرعت در حال گسترش در آمریکای لاتین منطقه ای است. پرو شده است یکی از سخت ترین ضربه از کشورها با کشور ورود نزدیک به 2.5 لاخ موارد است. این بیماری کشته شدن نزدیک به 8000 نفر در کشور پرو به تصویب رسید برخی از آمریکای لاتین اولین و دقیق ترین اقدامات, اما این شکست خورده اند به بررسی گسترش Covid-19.

ایتالیا: این کشور اروپایی روز یکشنبه گزارش 224 جدید کروناویروس موارد 24 مرگ و میر در روز گذشته در آوردن آن رسمی مرگ و میر در این بیماری همه گیر به 34,634. آن است که در میان 10 بدترین کشورها را تحت تاثیر قرار توسط این بیماری همه گیر کوروناویروس. تعداد کل موارد در ایتالیا است 2,38,275 با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO).

ایران: ایران در گزارش اول خود را coronavirus موارد در فوریه 19 و پس از تلاش برای مهار شیوع, مرگبارترین در خاورمیانه است. ایران مقامات بهداشتی گزارش جدید بیش از 100 مرگ و میر ناشی از رمان coronavirus یکشنبه برای سومین روز در حال اجرا هل دادن تا تعداد کلی به 9,623. ایران ثبت پایین ترین تنها-روز مرگ و میر در اوایل ممکن است قبل از دیدن جدید افزایش موارد در هفته های اخیر. تعداد کل عفونت در ایران است 2,04,952.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>