Covid-19 موارد در بمبئی سه برابر شد در پنج روز

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

بررسی پیشرفت Covid-19 موارد در بمبئی نشان داده است که تعداد مبتلايان رو به افزايش بوده است بسیار سریع تر بیش از گذشته پنج روز پس از شهرستان نقض آن 100 بیمار خوانده شده را علامت.

در مارس 5, شهر لمس تلفات از 458 با 81 مثبت بیماران شناسایی شده در یک روز.

آن زمان بمبئی 15 روز به نقض 100 بیمار علامت پس از اولین دو نفر – یک Andheri بر اساس زن و شوهر – شناسایی شدند در مارس 11. در مارس 31, شهر عبور 100 بیمار علامت در نظر گرفتن تلفات به 151. از آن پس این ویروس شده است ضرب سریعتر به موارد سه برابر شده اند فقط در پنج روز.

این شهر عبور آن از 200 بیمار علامت گذاری (235 نفر) در 2 آوریل. آوریل 4, 100 دیگر موارد مثبت گزارش شد, مصرف چوب خط حساب کردن به 377. روز یکشنبه (5 آوریل), 81 بیشتر موارد تایید شد در عرض 24 ساعت.

به طور مشابه تعداد مرگ ناشی از این ویروس نیز در حال افزایش است. به تاریخ این شهرستان ثبت شده مرگ و میر 30; بمبئی اول مرگ مربوط به این ویروس گزارش شده در مارس 17, پس از 64 سال درگذشت Kasturba بیمارستان.

سپس آن را در زمان 13 روز ثبت نام جدید 10 مرگ و میر این نسبت مرگ و بعد از آن سه برابر شده است, مصرف, مرگ, شمارش از شهرستان به 30 در مارس 5.

دولت نظارت بیماری افسر Dr Pradip Awate گفت: “درست است که تعداد موارد مثبت در حال افزایش است روز به روز به ما بهبود تست ما از صرفا از 1000 نمونه به 5500 نمونه در یک روز است.”

این ماهاراشترا دولت در حال حاضر در حال تست 5,500 نمونه برای Sars-Cov-2 ویروس روزانه در 13 دولت و هشت خصوصی labs. Awate گفت که با توجه به ازدحام بیش از حد بزرگ و تراکم جمعیت در بمبئی بدن مدنی در حال حاضر شناسایی مهار مناطق برای جلوگیری از گسترش بیشتر ویروس.

این Brihanmumbai Municipal Corporation (BMC) تصمیم گرفته است برای شروع 10 Covid-19 غربالگری درمانگاه در تمام مهار و مناطق پرجمعیت مناطق که در آن کانونی شیوع بیماری مشاهده شده است.

سنبله در مواردی از جمله این که در روز یکشنبه شامل تایید موارد تست شده قبلا توسط خصوصی آزمایشگاه با اشاره به یکی دیگر از مدنی سلامت رسمی. او گفت که این روند به احتمال زیاد به ادامه تا 15 آوریل به علت افزایش تست.

برخی از کارشناسان گفت که حتی در حال حاضر به اندازه کافی تست است که انجام می شود برای ارزیابی واقعی گسترش ویروس.

Dr Shashikant Ahankari جامعه متخصص بهداشت و رئيس جمهور از Halo پزشکی بنیاد گفت: “برای مقابله با این وضعیت دولت باید برای انتخاب کردن تصادفی تست حداقل در مناطق آلوده مانند Worli Koliwada, از جایی که بسیاری از موارد شناسایی شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>