پاکستان ثبت شده 783 جدید Covid-19 نفر در روز یکشنبه در نظر گرفتن تعداد به 12,579 خبرگزاری PTI گزارش شده است. با توجه به وزارت بهداشت ملی خدمات حداقل 15 نفر کشته در 24 ساعت گذشته, هل دادن تلفات به 269 مادران بیشتر گزارش شده است.

پنجاب گزارش 5,378 موارد سند 4,232, خیبر-پختونخوا 1,793 فتح بلوچستان 722 گلگت-بلتستان 308 اسلام آباد 235 و پاکستان-کشمیر تحت اشغال 55 موارد است.

با این عفونت به سرعت در حال گسترش پاکستان, انجمن پزشکی و پاکستان Islamic Medical Association (پیما) باید خواست مردم را به نماز در خانه و نه در مساجد.

پیما رئیس جمهور, دکتر افتخار Burney هشدار داد در روز شنبه که مساجد بودند تبدیل شدن به یک منبع اصلی انتقال ویروس.

“حدود 6000 موارد برای coronavirus ظاهر در یک ماه… اما همان دو برابر در شش روز” سخن گفت و هشدار داد که این عفونت بیشتر خواهد بود در ماه های مه و ژوئن.

رئیس جمهور عارف Alvi نوشته است نامه ای به ائمه مساجد ترغیب آنها به درخواست نمازگزاران بالاتر از 50 سال سن به دعا در خانه. دولت فدرال است اما هنوز هم اعمال شده در سراسر کشور مستند. انجام شده است و تنها در برخی از استانها که بیش از حد توسط دولت های محلی.

“ما به دنبال یک کل مستند بدون فکر کردن در مورد عواقب به صورت روزانه دستمزد حقوق بگیران خیابان فروشندگان کارگر, همه از آنها چهره فقر & گرسنگی را برای خود و خانواده. خداوند ما را ببخش گناه ما را از غفلت ما محروم و فقیر و شهروندان” نخست وزیر عمران خان تا به حال توییتی در تصمیم خود برای تحمیل نمی کند و در مجموع مستند. در ضمن بخشی از مستند تمدید شده است تا مارس 9.

وجود دارد گزارش از نقض مستند از شهرستانها متفاوت است. پلیس بازداشت 78 نفر و مهر و موم شده 107 مغازه ها در روز شنبه در کویته مرکز بلوچستان برای نقض مستند, بلوچستان, دولت, سخنگوی Liaquat Shahwani گفت.

او گفت که در مجموع 2,707 مغازه های مهر و موم شده تا کنون.

در پنجاب دولت اعلام کرد که مستند اعمال را به ارابه دستی خیابان فروشندگان به فروش میوه و سبزیجات و سایر محصولات.

به علت عدم رعایت مستند پاکستان مسلم لیگ نواز (PML-N) انتقاد جزئی مستند سیاست و از دولت خواسته یا تحمیل مجموع مستند و یا آن را برداشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de