در سراسر کشور شمارش Covid-19 موارد نزدیک 54,000 روز پنج شنبه با مردم بیشتر تست مثبت برای ویروس کشنده عفونت در Tamil Nadu, West Bengal, اوتار پرادش آندرا پرادش و راجستان در میان کشورهای دیگر اما تعداد کسانی که داشتن بازیافت نیز عبور 15,000.

حداقل 4,500 موارد جدید تشخیص داده شده است در سراسر کشور از صبح روز چهارشنبه ارقام اعلام شده توسط کشورهای مختلف و سرزمین های اتحادیه نشان داد. در سراسر کشور مرگ و میر در حال حاضر افزایش یافته است به 1,783 فتح کرد گرفته شد در حالی که مرگ و میر نیز گزارش شده است از نیروهای شبه نظامی.

در اینجا تحولات روز:

1) به دنبال مدل سازی داده ها و افزایش تعداد AIIMS مدیر Randeep Guleria گفت: Covid-19 موارد به احتمال زیاد اوج در ماه ژوئن و ژوئیه.

2) بیماران که انتخاب شده اند برای آزمایش های بالینی می تواند در حال حاضر به رضایت خود را به صورت الکترونیکی از طریق پیام های متنی, WhatsApp و یا دیگر تلفن همراه برنامه های کاربردی مبتنی بر دلیل تحرک محدودیت با توجه به بیماری کروناویروس (Covid-19) همه گیر با توجه به شورای تحقیقات پزشکی هند را (ICMR) پیش نویس راهنمای اخلاق در کمیته ای که در بررسی های پزشکی و سلامت پژوهش در کشور است.

3) یک coronavirus بیمار بود و گفته تعرض توسط دو نفر از کارکنان در یک بیمارستان خصوصی در گریتر نیدا, Uttar Pradesh, جایی که او تحت درمان است. پلیس بازداشت شده اند که دو مورد.

4) نیروی دریایی هند روز پنجشنبه گفت که آن تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) تایید شده توسط موسسه پزشکی هسته ای و علوم متفقین (INMAS) برای تولید انبوه و پس از آن استفاده بالینی Covid-19 موقعیت. این “فوق العاده” از ویژگی های PPE آن “ساده و نوآورانه و مقرون به صرفه طراحی” و بنابراین می توان آن را ساخته شده توسط پایه عبا, امکانات تولید, نیروی دریایی اضافه شده است.

5) راه آهن گفت: از آن خواهد شد اعزام بیش از 2500 پزشکان و 35,000 امدادگران در آن مربیان-تبدیل-coronavirus مراکز مراقبت خواهد شد که پارک شده در 215 ایستگاه های راه آهن در سراسر کشور برای درمان Covid-19 بيمار. مناطق مختلف شده اند استخدام پزشکان و سایر متخصصان مراقبت های بهداشتی به طور موقت آن را در بیانیه ای گفت: یک روز پس از این دولت به آن اشاره برای استقرار 5,231 مربیان است. قطار متصل خواهد شد به نزدیکترین Covid-19 بیمارستان.

6) دو مرز امنیت نیروی پرسنل و CISF رسمی تسلیم به Covid-19 عفونت به عنوان فعال موارد مثبت از این بیماری همه گیر در های مختلف شبه نظامی و نیروهای نزدیک 500, مقامات گفت.

7) بیش از 70 نفر ثبت نام کرده بودند و 2,658 افراد بازداشت شده در سرمایه های ملی در روز پنج شنبه برای نقض دستورات دولت در طول مستند های اعمال شده برای کنترل شیوع کروناویروس, پلیس گفت:.

8) هند ارسال کرده است وارد tie-up با شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) برای تحویل آن Covid-19 تست کیت به 200 اضافی آزمایشگاه تعیین شده برای coronavirus تست در سراسر کشور است.

9) در تعامل با رهبران مخالف, Maharashtra وزیر Uddhav Thackeray ابراز اطمینان کرد که این بیماری همه گیر کوروناویروس در دولت خواهد بود پیشتر در پایان این ماه است. اتحادیه دولت بود که همکاری با دولت و نخست وزیر نارندرا بود به راحتی در دسترس برای بحث و گفتگو و راهنمایی او گفت: در این جلسه که به او خطاب از طریق ویدئو کنفرانس.

10) سیزده متحده و اتحادیه سرزمین – کرالا Odisha و جامو و کشمیر – گزارش نشده اند هر مورد جدید از Covid-19 در 24 ساعت گذشته, اتحادیه, وزیر بهداشت Harsh Vardhan گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im