Covid-19: خودرو-رایگان خیابان چرخه مسیرهای جدید لندن واقعیت

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

شهردار لندن صادق خان روز جمعه اعلام کرد قصد دارد برای تبدیل بخش مرکزی لندن به یکی از بزرگترین ماشین های مناطق آزاد در هر شهر در جهان منع استفاده از حمل و نقل عمومی و ترویج دوچرخه سواری و پیاده روی.

یکی از بدترین مناطق آسیب دیده در انگلستان, لندن ارائه غیرواقعی تصویر معمولا با وزوز خیابان ها و مناطق آرام به سکوت توسط lockdown اعمال شده توسط coronavirus بیماری همه گیر. برخی از محدودیت هایی شده اند کاسته اما مقامات مشتاق هستند که واقعیت های جدید باقی بماند.

حمل و نقل عمومی باید شود و تنها زمانی که کاملا ضروری است: به عنوان آخرین چاره دفتر شهردار گفت: در میان گزارش از ازدحام در مترو و اتوبوس پس از نخست Minnister بوریس جانسون اعلام کرد برخی از تسهیلات در محدودیت یکشنبه گذشته.

“بسیاری از اهالی لندن در حال حاضر باید پیاده روی یا دوچرخه سواری. هر کس که از خانه کار می کنند باید در ادامه انجام این کار برای آینده قابل پیش بینی. همه ما باید صرف بیشتر از ما اوقات فراغت در مناطق محلی برای جلوگیری از سفرهای غیر ضروری. لندن که تنها می تواند به کار در راه آهن در حال حاضر باید پیاده روی یا دوچرخه سواری از ایستگاه های راه آهن به جای استفاده از لوله یا اتوبوس” دفتر گفت.

برخی از خیابان ها تبدیل می شود به پیاده روی و دوچرخه سواری تنها با دیگران محدود به تمام ترافیک به غیر از اتوبوس. خیابان بین پل لندن و Shoreditch, Euston و واترلو و خیابان های قدیمی و Holborn ممکن است محدود به اتوبوس پیاده و دوچرخه سواران.

واترلو پل و پل لندن ممکن است محدود به مردم, پیاده روی, دوچرخه سواری و اتوبوس تنها با پیاده رو گسترده تر به مردم را قادر می سازد تا با خیال راحت سفر بین مشغول ایستگاه های راه آهن و محل کار خود را.

خان گفت: “از من بپرسید که در لندن آیا استفاده از حمل و نقل عمومی مگر اینکه آن را کاملا غیر قابل اجتناب آن باید آخرین چاره. اگر شما می توانید از خانه کار شما باید همچنان به انجام این کار. همه ما باید صرف بیشتر از ما اوقات فراغت در مناطق محلی بیش از حد.”

“ما نیاز بسیاری از اهالی لندن به راه رفتن و چرخه این کار را به. به همین دلیل این طرح را در تبدیل بخش مرکزی لندن به ایجاد یکی از بزرگترین خودرو-مناطق آزاد در هر شهر در جهان”.

حمل و نقل مقامات اضافه اولیه 1,000 اضافی چرخه فضاهای پارکینگ در سراسر لندن متمرکز در اطراف مناطق شلوغ مانند بالا خیابان و حمل و نقل هاب. یک طرح است که اجازه می دهد تا مردم را به استفاده و ترک چرخه در سراسر مرکز لندن در دسترس است برای بهداشت و درمان کارگران رایگان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>