Covid-19 می تواند در دراز مدت آسیب ارگان; چین می افزاید: پس از اثر به پزشکی …

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

چین اقتدار بهداشت رسما شامل آسیب به تعدادی از ارگان های داخلی بدن از جمله اثرات بالقوه رمان coronavirus گسترش پوشش بیمه درمانی برای بیماران در دراز مدت عوارض این بیماری پدیدار می شود.

ملی چین کمیسیون بهداشت (NHC) در آن دستورالعمل در COVID-19 بازماندگان گفت: برخی از بهبود بیماران نیاز به درمان برای قلب و ریه آسیب برای جنبش مشکلات از دست دادن عضلات و همچنین برای اختلالات روانی.

علاوه بر اطلاع رسانی سلامت کارگران در مورد پتانسیل درمان طولانی مدت نیاز بیماران مقامات طبقه بندی شده اند این شرایط به عنوان بیماری های مزمن اجازه می دهد ساکنان ادعا می کنند برای هزینه های درمانی تحت دولت-اجرای بیمه پزشکی طرح.

“به عنوان تعدادی از COVID-19 بیماران مرخص شده از بیمارستان را افزایش می دهد, توانبخشی نیاز را تبدیل به برجسته” هنگ کنگ مستقر در جنوب چین صبح پست گزارش Sunda به نقل از NHC دستورالعمل.

همانطور که از شنبه, 78,227 مردم در چین بهبود از این بیماری از آنجا که دولت شروع به اقدام از ژانویه 23 برای جلوگیری از عفونت است.

رمان coronavirus که ظهور در ووهان در ماه دسامبر سال گذشته به کشته شدن بیش از 312,000 نفر در سراسر جهان آلوده به بیش از 4.6 میلیون نفر دیگر.

همانطور که از شنبه تعداد coronavirus موارد بود در 82,947 در چین است. از کل موارد 86 بيمار تحت درمان.

ویروس کشنده ادعا کرده 4,634 زندگی در این کشور NHC گفت.

درک در حال رشد است اثرات رمان coronavirus در اندامهای بیماران حتی پس از آنها ظاهرا بهبود می یابند.

در حالی که بسیاری از بیماران به خصوص کسانی که با خفیف و متوسط علائم بهبود می یابند بدون عواقب طولانی مدت به سلامت آنها مطالعات نشان داد که کسانی که با علائم شدید می توانید عضو آسیب و نیاز به زمان بسیار طولانی برای بازسازی این گزارش گفت:.

این NHC گفت: برخی از COVID-19 بیماران همچنین ممکن است توسعه مشکلات قلبی مانند آنژین صدری و آریتمی – شرایط است که می تواند به طور مستقیم از ویروس و یا بوجود می آیند پس از یک بیمار بستری شده است برای مدت زمان طولانی.

این دستورالعمل همچنین لیست بالقوه مشکلات روحی و روانی ناشی از COVID-19 از جمله افسردگی, بی خوابی, اختلالات خوردن و تغییرات مختلف در عملکرد شناختی است. دیگر مشکلات شناسایی شده در دستورالعمل ها شامل عضلات و اندام-عملکرد دست دادن پست گزارش شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>