Covid-19: انگلیسی, قدرت نرم می شود £1.57 میلیارد بسته نجات

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

اجراهای شکسپیر و دیگر عناصر نمادین از قدرت نرم آمار coronavirus همه گیر شد لنت تاسیسات در روز دوشنبه زمانی که نخست وزیر بوریس جانسون اعلام کرد £1.57 میلیارد بسته نجات در سراسر بخش های مختلف.

هزاران نفر از سازمان ها از جمله هنرهای نمایشی و تئاتر, میراث, تاریخی, کاخ, موزه, گالری, زندگی می کنند, موسیقی و سینمای مستقل قادر خواهد بود برای دسترسی اضطراری کمک های مالی و وام های زیر رو به رشد تقاضا از نوازندگان برجسته.

آهنگساز برجسته اندرو لوید وبر گفت: “این خبر واقعا خوش آمدید در زمانی که بسیاری از سالن های تئاتر, ارکستر, مکانهای تفریحی و هنرهای دیگر سازمانها مانند یک آینده تاریک و دلگیر”.

“کاملا حیاتی است که بریتانیا فرهنگی بخش ترمیم شده و به سلامت به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و من مشتاقانه منتظر دیدن جزئیات بسته نجات و کار بیشتر با…دولت به تمام بریتانیا تئاتر – کوچک و بزرگ – باز کردن به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است” او اضافه شده است.

بسته است انتظار می رود برای کمک به میراث فرهنگی و سازمان های شناور باقی می ماند در حالی که درهای خود را بسته است. بیش از 350000 نفر در تفریح و اوقات فراغت بخش شده اند furloughed پس از همه گیر آغاز شد.

جانسون گفت: “از یاد و تئاتر موزیکال مسحور نمایشگاه در جهان ما-کلاس گالری به مباحث انجام شده در محلی زیرزمین سالن انگلستان فرهنگی صنعت است که قلب تپنده این کشور”.

“این پول کمک خواهد کرد که حفاظت از این بخش برای نسل های آینده تضمین گروه هنر و سالن در سراسر انگلستان می تواند شناور ماندن و حمایت از کارکنان خود را در حالی که درهای خود را بسته باقی می ماند و پرده ها پایین باقی می ماند”.

صدراعظم Rishi Sunak افزود که بریتانیا فرهنگی بخش استخدام بیش از 700 ، 000 نفر در توصیف آنها به عنوان “نیروی حیاتی از فرهنگ”.

جی Visvadeva از سما هنر یکی از قدیمی ترین سازمان های درگیر در هند و جنوب آسیا و هنر, موسیقی, استقبال از بسته. او لغو تمام حوادث برای سال 2020 با توجه به همه گیر و محدودیت در تعداد مخاطبان مجاز در اجرای برنامه.

“این یک بسته بزرگ. این کمک خواهد کرد که هزاران نفر از سازمان ها از طریق شورای هنر انگلستان از جمله کسانی که درگیر در فرهنگ است. به طور منظم بودجه به حالت تعلیق در آمد در مارس 23, اما در حال حاضر رزومه در تاریخ 22 ژوئیه”, او گفت:.

الکس ریش از رویال اپرا هاوس گفت: “این یک حیاتی گام بعدی در راه بهبود این صنعت کمک خواهد کرد و به حمایت و حفظ بریتانیا هنر پر جنب و جوش محیط زیست از طریق این بحران است. بسیار وجود دارد برای رسیدن به ماه های آینده و این بسته حمایت خواهد شد یک کاتالیزور برای باز کردن خلاقیت فوق العاده ای تعبیه شده در انگلستان مشهور جهان صنایع خلاق”.

تصمیم گیری در جوایز زیر بسته خواهد شد و بر اساس توصیه های کارشناس مستقل آمار و ارقام از این بخش مانند شورای هنر انگلستان, تاریخی, انگلستان, قرعه کشی ملی میراث صندوق و موسسه فیلم بریتانیا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>