Covid-19: بوریس جانسون در راه بازگشت به کار به صحبت می کنند به تهمت و ملکه

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

نخست وزیر بوریس جانسون است که به تدریج در تعامل با مقامات دولتی و کابینه خود را به عنوان او آماده برای زمان بازگشت از دوره نقاهت پس از COVID-19 بستری شدن در بیمارستان, خیابان داونینگ گفت: در روز سه شنبه.

55 ساله را نمی خواهد از سرگیری رسمی دولت وظایف نشده است اما قرار است به صحبت می کنند به رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بعد از آن در روز سه شنبه و برگزاری هفتگی خود مخاطبان با ملکه الیزابت دوم از طریق تلفن در اواخر این هفته.

“او شده است دریافت به روز رسانی از شماره 10 در coronavirus پاسخ و صحبت کرده است با وزیر امور خارجه [Dominic Raab] و اعضای ارشد تیم او” جانسون رسمی خیابان داونینگ سخنگوی گفت.

“دیروز (روز دوشنبه) او با ارسال پیام تسلیتی به جاستین ترودو بعد از این بسیار غم انگیز از دست دادن زندگی در تیراندازی در کانادا. بعد از امروز در اطراف در مورد 2pm (به وقت محلی) او خواهد بود صحبت کردن با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن” سخنگوی گفت.

اما آن تاکید شد که جانسون خواهد بود “ادامه بهبودی خود را در Chequers و نیست و به طور رسمی انجام می دهند دولت کار” با Raab در ادامه به اتهام به عنوان معاون خود را.

جانسون شده است recuperating در نخست وزیران کشور محل اقامت در Buckinghamshire از ترشحات خود را از سنت توماس ” بیمارستانی در لندن در هفته گذشته پس از او آزمایش مثبت برای coronavirus بود و منتقل می شود به بخش مراقبت های ویژه برای چند روز به عنوان وضعیت خود را بدتر شده است.

مرسوم است برای نخست وزیر بریتانیا به برگزاری هفتگی مخاطبان با پادشاه است که تبدیل به تلفن درگیری به عنوان coronavirus مستند به اجرا در آمد در ماه گذشته.

جانسون در حال حاضر خواهد شد از سرگیری تلفن مخاطبان با ملکه که تبدیل 94 در روز سه شنبه پس از سه هفته وقفه به دلیل بیماری خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>