آمریکایی ها آماده خود را برای “سخت ترین و غم انگیزترین” در هفته به عنوان coronavirus مرگ و میر انتظار می رود به اوج در برخی از نقاط کشور در حالی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حفظ او تا به حال دیده می شود “نور در انتهای تونل”, برگزاری امیدوارم که چرخش “در آینده نه چندان دور”.

ما مرگ و میر ناشی از coronavirus نزدیک 10 ، 000 با 9,653 توسط صبح روز یکشنبه با بیش از 4,150 در ایالت نیویورک و 3,048 در شهر نیویورک به تنهایی کانون ما شیوع. دولت ثبت نام یک قطره در یک روز و میر یکشنبه هر چند که باعث به اسیر یک “plateauing در داده”.

تعداد موارد تایید شده در ایالات متحده بود و در بیش از 330,000 حسابداری برای یک چهارم از جهانی همه گیر تعداد 1.2 میلیون. New York, New Jersey, میشیگان, لوئیزیانا در ادامه به سخت ترین ضربه متحده و نیویورک شهرستان, دیترویت, نیو اورلئان و میامی در میان بسیاری نهفته شهرستانها با سرمایه های ملی واشنگتن دی سی در حال اشاره به یک نگرانی رو به رشد.

“این است که رفتن به سخت ترین و غم انگیزترین هفته از اکثر آمریکایی ها زندگی کاملا رک و پوست کنده” ما جراح عمومی جروم M آدامز گفته فاکس نیوز روز یکشنبه و در ادامه به منظور جلب تشابه با کلید لحظات محوری در تاریخ ایالات متحده و زندگی می کند. “این است که رفتن به پرل هاربر لحظه ما 9/11 لحظه تنها آن را نمی توان ترجمه شده است. آن را به اتفاق می افتد در سراسر کشور است.”

مرگ و میر انتظار می رود به اوج این هفته در برخی از نقاط کشور, مقامات بهداشت عمومی باید گفت از عفونت قرارداد حدود دو هفته پیش قبل از این کشور شروع به بستن با افزایش اجتماعی-فاصله اقدامات و اقامت در خانه سفارشات در حال حاضر در نیروی در همه اما هشت متحده است.

مقامات آمریکایی پیشتر هشدار داده بود هفته گذشته و این امر می تواند سخت ترین ضربه و رئیس جمهور تهمت به دنبال آماده سازی آمریکایی ها برای این عنوان “سخت ترین هفته” با گریم هشدار “بسیاری از مرگ”. کارشناسان کاخ سفید coronavirus نیروی کار گفت: 100,000 به 240,000 آمریکا می تواند به مرگ در این بیماری حتی با اجتماعی-فاصله اقدامات در محل.

موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی یک نهاد مستقل اغلب ذکر شده توسط کاخ سفید coronavirus نیروی کار است گفت: پیش بینی اوج روز هنوز 10 روز دور مارس 16, زمانی که 3,130 مرگ و میر شده است پیش بینی شده در سراسر کشور. و ایالت نیویورک است که پیش بینی شده به اوج خود در روز شنبه (8 مارس) با پیش بینی مرگ و میر به 878 در آن روز.

اما رئیس جمهور به دنبال حمله به یک توجه داشته باشید از خوش بینی, به عنوان او در سراسر این بی سابقه بحران بهداشتی گفتن خبرنگاران در جلسه توجیهی روزانه از نیروی کار روز یکشنبه “ما دیدن نور در انتهای تونل. همه چیز اتفاق می افتد. ما در حال شروع به دیدن نور در انتهای تونل. و امیدوارم در آینده ای نه چندان دور خواهیم بود بسیار افتخار از کار ما تمام بود.” او دو برابر کردن آن با صبح روز بعد با یک پست توییتر در همه کلاه: “نور در انتهای تونل”.

پرسید اگر رئیس جمهور خوش بینی بود متناقض به افزایش مرگ بودن پیش بینی شده توسط کارشناسان Anthony Fauci این اپیدمیولوژی که پدید آمده است به عنوان قابل اعتماد ترین عضو از رئیس جمهور نیروی کار گفت: “من فکر نمی کنم آنها خیلی متفاوت است. من فکر می کنم همه ما می دانیم که ما باید برای رسیدن به یک نقطه خاص. و آن نقطه در حال رفتن به یک وحشتناک نقطه نظر مرگ است. اما آن را نیز یک نقطه که در آن همه چیز در حال رفتن به شروع به در حال تغییر است.”

او گفت: وجود دارد یک زمان تاخیر دو هفته ای در موارد و مرگ و میر و تاثیر کاهش تلاش در محل در حال حاضر دیده می شود در دو هفته. اما او هشدار داد: “چه شما در حال شنیدن در مورد پتانسیل نور در انتهای تونل را نمی دور شکل واقعیت است که فردا یا روز بعد در حال رفتن به نگاه واقعا بد است.”

دبورا Birx وظیفه نیروی هماهنگ کننده موافقت اما گفت که “اگر چه ما را ببینید افزایش تعداد موارد افرادی که از دست دادن زندگی خود به این بیماری ما نیز امیدوار به دیدن یک ثبات موارد در سراسر این مناطق مترو که در آن شیوع شروع چند هفته پیش”.

ایالات متحده شروع به نشان دادن اثرات اجتماعی-فاصله به عنوان اتفاق می افتد در ایتالیا است که آغاز شده بود به نوبه خود پس از هفته فزاینده موارد و مرگ او اضافه شده است.

ما فرمانده نیروی دریایی برت Crozier که درخواست برای کمک به او coronavirus متاثر از خدمه منجر به اخراج او خود را تست مثبت و در عین حال.

و یک ببر در شهر نیویورک باغ وحش دارای آزمایش مثبت برای coronavirus در ابتدا وزارت کشاورزی ایالات متحده در بیانیه ای گفت. حیوانات گرفتار عفونت از یک کارمند و این است که به نام اولین انسان-به-گربه انتقال مرگبار پاتوژن. این گروه در ادامه به احتیاط با مردم با کروناویروس برای جلوگیری از تماس با حیوانات خانگی و حیوانات دیگر.

.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im