COVID-19: آرسنال مجموعه تاریخ برای آموزش سرگیری

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

انگلیسی غول آرسنال برای اولین بار در لیگ برتر تیم را به مجموعه تاریخ برای از سرگیری بازیکنان آموزشی در پی بیماری همه گیر کوروناویروس. بیش از 2.9 میلیون نفر آلوده شده توسط ویروس در حالی که بیش از 2 لاخ مردم از دست داده اند و زندگی خود را در سراسر جهان. آرسنال که در حال حاضر قرار داده نهم در بخش بالا اعلام کرد آنها اجازه خواهد داد که بازیکن را به بازگشت به آموزش اما آنها باید به دنبال دولت اجتماعی فاصله پروتکل های.

“بازیکنان مجاز خواهد بود دسترسی به ما London Colney زمینه آموزش در هفته آینده” آرسنال ورزشکار به نقل از به نقل از Daily Mail.

“دسترسی محدود خواهد شد به دقت مدیریت و اجتماعی فاصله خواهد شد و در همه زمان ها است. بازیکنان را به تنهایی انجام دهد فردی خود را تمرین و بازگشت به خانه.”

تیم های دیگر می تواند به دنبال کت و شلوار به عنوان این اولین نشانه های روشنی از فوتبال به آرامی و به طور پیوسته از برگشت به آن در انگلستان است. در آلمان تیم در حال حاضر بازگشت به آموزش با بوندسلیگا و هدف قرار دادن 9 مه را به عنوان تاریخ ممکن برای از سرگیری مسابقات.

“اگر ما شروع به در 9 مه ما آماده هستند. آن است که اگر بعد از آن ما خواهد شد آماده دوباره” DFL اجرایی مسیحی Seifert پیشتر گفته.

“برای ما آنچه که تعیین کننده چیزی است که سیاستمداران تصمیم خواهد گرفت. آن است که برای ما تصمیم می گیرید که. بازی بدون تماشاگر هستند نه آنچه که ما می خواهیم-اما در آن لحظه تنها چیزی که به نظر می رسد امکان پذیر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>