Covid-19: مسلح ما معترضان وارد میشیگان کنگره تقاضا مستند پایان

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

تظاهرکنندگان از جمله برخی از حمل اسلحه وارد ساختمان کاپیتول در ایالت میشیگان در روز پنج شنبه و خواستار فرماندار دموکرات آسانسور سخت coronavirus مستند سفارشات به عنوان برخی از قانونگذاران گزارش ملبس به جلیقه های ضد گلوله.

ده ها تن از تظاهرکنندگان شلوغ لابی ساختمان در لنسینگ که در آن آنها خواستار اجازه داده می شود در داخل خانه و اتاق.

دولت پلیس با پوشیدن ماسک های مسدود شده از ورود آنها. هیچ یک از معترضان به نظر می رسد به پوشیدن ماسک.

“به طور مستقیم در بالا من مردان با تفنگ فریاد ما ایم” سناتور Dayna Polehanki همراه با یک عکس نشان دادن چهار مرد حداقل یکی از آنها به نظر می رسد به حمل سلاح است.

“برخی از همکاران من که خود جلیقه ضد گلوله پوشیدن آنها. من هرگز ما قدردانی Sergeants-در-آغوش بیش از امروز” او ادامه داد.

بیشتر معترضان دیده می شود می تواند خارج حمل علائم از جمله یک تصویر می کشد فرماندار گرچن Whitmer به عنوان آدولف هیتلر.

تظاهرات لقب پاتریوت آمریکایی تجمع سازماندهی شده بود توسط گروهی که خود را میشیگان آمریکا برای آزادی.

“ما با توافق یا رضایت به ما unalienable حقوق محدود بودن یا لغو به هر دلیلی از جمله COVID-19 همه گیر” این گروه گفت: در آن خصوصی Facebook صفحه که در آن بیش از 8,800 اعضای.

“ما باور داریم که هر آمریکایی و هر Michigander حق دارد به کار برای حمایت از خانواده های ما به سفر آزادانه به جمع آوری برای دین و برای مقاصد دیگر به جمع آوری در اعتراض دولت ما و مستقیم به خود ما مراقبت های پزشکی.”

اعتراض می آید یک روز پس از میشیگان دادگاه حکم داد که ماندن در خانه و احكام صادر شده توسط Whitmer در مارس 24 تجاوز در دستياران حقوق اساسی, با توجه به رسانه های محلی گزارش.

این دومین بار در این ماه است که معترضان خواستار Whitmer بلند مستند محدودیت در دولت که تاکنون بیش از 3500 نفر توسط coronavirus با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

در تاریخ 16 آوریل حدود 3000 معترضان برخی از آنها نیز مسلح فرود در لنسینگ برای عملیات “بن بست” باعث ترافیک گسترده در اطراف ساختمان سرمایه است.

یک روز بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به قرض دادن حمایت خود را به آنها و تظاهرات پراکنده در جاهای دیگر به tweeting “آزاد میشیگان!”

Whitmer که نام پدید آمده است به عنوان یک پتانسیل در حال اجرا همسر برای presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن شانه ای بالا انداخت کسانی که اعتراض کردن گفتن سی ان ان آن را “OK شود.”

“من آن را گفته ام و من دوباره آن را می گویند — میشیگان است که یک مکان فوق العاده ای برای زندگی به دلیل افرادی که تماس آن خانه است. وجود دارد میلیون ها نفر از Michiganders انجام بخشی خود را به سرعت گسترش #COVID19 هر روز. ما در حال رفتن را از طریق این هم” او توییتی بعد پنج شنبه بدون اظهار نظر به طور مستقیم در تظاهرات.

با وجود این تظاهرات Whitmer را از دست داده و این ویروس با بحران مواجه شده است با به طور کلی پاسخ مطلوب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>