Covid-19 آزمایش آنتی ژن برای هر بیمار در چهار بيمارستان در Odisha

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

این Naveen Patnaik-led Odisha دولت تصمیم گرفته است برای انجام سریع آزمایش آنتی ژن (موش) برای تمام بیماری کروناویروس (Covid-19) بیماران و کارکنان بهداشت و درمان در چهار بيمارستان در کاتک شهرستان پس از آنها گزارش 135 ویروسی شیوع موارد در هفته گذشته.

Pradipta کومار Mohapatra اضافی دبیر کل (ACS), وزارت بهداشت و درمان گفت: موش صحرایی خواهد بود انجام شده در زیر بیمارستان در کاتک شهرستان — SCB پزشکی دانشکده و بیمارستان Acharya هریهر منطقه ای سرطان مرکز Sishu بهون و بیمارستان شهرستان است.

داده ها نشان داد که این چهار بیمارستان ها گزارش کرده اند 135 Covid-19 موارد مثبت در هفته گذشته از جمله Acharya هریهر منطقه ای در مرکز سرطان (111) و SCB پزشکی دانشکده و بیمارستان (22).

روز دوشنبه یک سرپرست در کاتک را Choudwar دایره زندان نیز مورد آزمایش قرار Covid-19 مثبت پس از او گزارش آمد در تماس با یک زندانی که تحت درمان در Acharya هریهر منطقه ای در مرکز سرطان.

ACS گفت: تمام بیماران تحت درمان در این بیمارستان را تحت موش همراه با کسانی که به دنبال تازه پذیرش.

او گفت که بیماران شده اند خواست برای بازدید از این بیمارستان’ سرپایی بخش (OPDs) تا روز چهارشنبه (8 ژوئیه) مگر اینکه اورژانس وجود دارد.

این کاتک Municipal Corporation (CMC) مقامات اجرا مستند محدودیت های باستانی و پرجمعیت شهرستان تا روز چهارشنبه و خواهد قرنطینه افرادی که در بر داشت به بازدید از محله های فقیرنشین آن از Covid-19 کانون مناطق مانند خوردا و Ganjam.

کاتک منطقه گزارش شده 813 Covid-19 موارد مثبت به تاریخ از جمله 190 تحت CMC را در حوزه قضایی است.

موش می تواند به سرعت تشخیص SARS-CoV-2 و این روش نیز ارزان نسبت به معمولی رونویسی معکوس-واکنش زنجيرهای پلیمراز (RT-PCR) آزمون.

در مورد موش مخاط جمع آوری شده است از پشت یک فرد گلو و یا بینی با استفاده از یک سواب که آغشته به مایع به انتشار ویروس. بعد مایع اعمال می شود به سطح یک تست اسلاید پوشش داده شده با آنتی بادی است.

دوم مخلوطی از آنتی بادی است که از نظر شیمیایی اصلاح شده با یک رنگ است و پس از آن اعمال می شود به اسلاید.

این آنتی بادی قابل مشاهده هستند به هر دو چشم و نور فلورسنت. اگر سواب نمونه شامل SARS-CoV-2 رنگ قابل مشاهده تبدیل خواهد شد کرسی از عفونت های ویروسی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>