Covid-19 آنتی بادی محو به سرعت در حال افزایش خطر از دست ایمنی

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

دوره نقاهت بعد از Covid-19 ممکن است پیشنهاد بسیار حفاظت از عفونت های آینده برای کسانی که با تنها یک مورد ملایم با توجه به یک گزارش نشان می دهد که احتیاط در مورد به اصطلاح گله ایمنی و همچنین واکسن دوام.

مکاتبات جدید مجله پزشکی انگلستان مشخص شده یک تحلیل از آنتی بادی های گرفته شده از خون از 34 بيمار مبتلا به بهبود پس از درد و رنج عمدتا علائم خفیف که نمی نیاز به مراقبت های ویژه. فقط دو نیاز به اکسیژن اضافی و دریافت HIV دارو و هیچ یک در یک هواکش یا گرفتن Gilead Sciences, Inc.’s remdesivir.

اولین تجزیه و تحلیل انجام شده بر روی آنتی بادی های گرفته شده به طور متوسط 37 روز پس از شروع علائم با یک دوم پس از حدود 86 روز یا کمتر از سه ماه. محققان دریافتند که سطح آنتی بادی کاهش یافت و به سرعت با نیمه عمر حدود 73 روز بین دو قاب زمان. از دست دادن آنتی بادی رخ داده است با سرعت بیشتری در مقایسه با سارس زودتر نوع عفونت کروناویروس.

این پاسخ آنتی بادی است که از نزدیک مورد مطالعه توسط دانشمندان در سراسر جهان برای نشانه ای از چگونه ماندگاری طولانی-ایمنی ممکن است. در حالی که کمی وجود دارد و شواهد نشان می دهد reinfections طور گسترده رخ داده و کارشناسان بهداشت و درمان هنوز به پین کردن جزئیات. آخرین یافته های افزایش نگرانی که حفاظت از عفونت مجدد ممکن است در کسانی که با علائم خفیف که حساب برای اکثر موارد.

مطالعات بیشتر مورد نیاز خواهد بود “برای تعریف یک کمی حفاظت آستانه و میزان کاهش از آنتی بادی های ضد ویروسی فراتر از 90 روز” با توجه به محققان به رهبری F. Javier Ibarrondo از دیوید گفن دانشکده پزشکی در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس است. این گزارش کوتاه در قالب مکاتبات منتشر شده در مجله.

در حالی که نقش محافظتی آنتی بادی در برابر عفونت نیست به طور کامل درک آنها به طور کلی به عنوان یک نمایندگی خوب از برخی از حفاظت در برابر عفونت به طور کلی با توجه به گزارش.

یک مطالعه اخیر از کینگز کالج لندن نشان داد که سطح آنتی بادی ممکن است قطره به درجه ای است که باعث می شود آنها را غیر قابل کشف به عنوان به زودی به عنوان سه ماه پس از عفونت است. اما بدن نیز مانت اشکال دیگر پاسخ ایمنی از جمله از به اصطلاح سلول های T که به نظر می رسد نقش مهمی در حفاظت در مقابل عفونت مجدد با Covid-19.

در سوئد و ملت اقتدار بهداشت گفت: افرادی که این ویروس به احتمال زیاد سیستم ایمنی بدن برای حداقل شش ماه پس از آلوده شدن آیا آنها به توسعه آنتی بادی یا نه. در راهنمایی های جدید سوئدی آژانس بهداشت عمومی گفت: این شرکت در نظر گرفته امن برای افرادی که ام آلوده شده است برای آمدن به تماس با مردم در گروههای در معرض خطر.

برای مقالات بیشتر بود لطفا با ما در bloomberg.com

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>