COVID-19: آژاکس را رد Eredivise عنوان به عنوان در لیگ فصل به پایان می آید

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

AFC Ajax شده است را تکذیب کرد اردویسه (هلند داخلی رقابت) عنوان با وجود نهایی رده بندی بودن به رسمیت شناخته شده به عنوان نهایی.

این اردویسه روز جمعه تصمیم به پایان لیگ این فصل پس از اعلام از هلند نخست وزیر Mark Rutte که تمام مسابقات در این کشور ممنوع تا سپتامبر این سال با توجه به coronavirus همه گیر Goal.com گزارش شده است.

تصمیم نهایی جدول ساخته شده بود پس از یوفا خواسته هلندی فدراسیون برای حفظ فعلی جدول رده بندی.

آژاکس بود در بالای جدول در جدول رده بندی لیگ, اما طرف است نه اعطا شده است عنوان.

آژاکس در حال حاضر سر راست به آخرین دور از صلاحیت لیگ قهرمانان با وجود اینکه وارد در نقاط AZ آلکمار که وارد دور دوم مسابقات مقدماتی.

هلندی, فدراسیون فوتبال نیز تصمیم گرفتند به ارتقاء یا تنزل هر تیم بر اساس این فصل نتایج.

این KNVB (هلند, فدراسیون فوتبال) تصمیم گرفتند برای رفتن برای یک باشگاه رای و تصمیم بر آن شد که هیچ گزینه ای برای افزایش این لیگ با 20 تیم.

به عنوان یک نتیجه از این تصمیم ADO Den Haag و RKC والویجک باقی خواهد ماند در اردویسه (هلند داخلی رقابت های فوتبال) در فصل آینده در حالی که Cambuur, و De Graafschap باقی خواهد ماند و در بخش دوم با وجود اینکه در دوره های آموزشی برای ارتقاء به Eredivisie.

با توجه به این بیماری همه گیر کوروناویروس تمام ورزشی اکشن در سراسر جهان را به توقف آمده است.

تمام فوتبال لیگ مانند لیگ برتر, لالیگا, بوندسلیگا شده است به طور نامحدود به حالت تعلیق.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>