Covid-19: پس از ‘پیشرفت های بزرگ’ ورزشگاه نقش دریافت سیگنال سبز به دوباره باز کردن در انگلستان

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

بوریس جانسون دولت در روز پنج شنبه کاسته مستند محدودیت های بیشتر پس از آنچه آن را به نام “پیشرفت بزرگ” در برخورد با کروناویروس همه گیر و اجازه زندگی می کنند, موسیقی, هنر و تئاتر را نشان می دهد در فضای باز علاوه بر اجازه ورزشگاه و استخر برای دوباره باز کردن.

به عنوان روز پنج شنبه در انگلستان ثبت شده بود 44.602 مرگ و میر و 287,004 موارد مثبت اما روزانه و هفتگی افزایش عفونت های جدید و مرگ و میر شده است رو به کاهش اجازه می دهد برای به تدریج بیشتر بخش های اقتصادی و عرصه های زندگی را دوباره باز از اواخر این ماه.

حاکی از این است که انگلستان در حال حاضر یک “گام نزدیک تر” به نرمال وزیر فرهنگ الیور Dowden گفت:

“بازگشایی ورزشگاه اخبار است میلیون ها نفر در سراسر کشور شده اند در انتظار برای بسیاری از مردم از جان گذشته برای پرش بر روی یک چرخش دوچرخه و یا شیرجه رفتن به استخر”.

“ما راهنمایی جامع را تضمین ورزشگاه و استخر و اوقات فراغت مراکز حمایت آنها نیاز به بازگشایی با خیال راحت برای مشتریان و کارکنان. کمک به افراد در بازگشت به ورزشگاه با خیال راحت نیز کمک خواهد کرد که ملت دریافت بازی-مناسب برای شکست این ویروس”.

مقامات گفته مردم هنوز هم نیاز به احتیاط باقی می ماند و به دنبال راهنمایی در مورد اجتماعی فاصله پوشیدن چهره و پوشش و محدود کردن تعامل با افراد خارج از خانواده و دوستان و محافل.

اوقات فراغت و مراکز سرپوشیده ورزشگاه همراه با استخر شنا و دیگر ورزش های داخل سالن و امکانات بسته شده اند و در انگلستان از ماه مارس 21. سازمانهای مختلف باید لابی دولت اجازه می دهد تا آنها را به دوباره باز کردن در روزهای اخیر.

Dowden گفت: “بازگشایی ورزشگاه اخبار است میلیون ها نفر در سراسر کشور شده اند در انتظار برای بسیاری از مردم از جان گذشته برای پرش بر روی یک چرخش دوچرخه و یا شیرجه رفتن به استخر. ما راهنمایی جامع را تضمین ورزشگاه و استخر و اوقات فراغت مراکز حمایت آنها نیاز به بازگشایی با خیال راحت برای مشتریان خود و کارکنان”.

“کمک به مردم بازگشت به ورزشگاه با خیال راحت نیز کمک خواهد کرد که ملت دریافت بازی-مناسب برای شکست این ویروس,” او اضافه شده است.

لستر در شرق میدلندز همچنان تحت مستند بر خلاف بقیه از انگلستان که در آن بارها و رستوران ها و گالری ها در میان کسانی که مجاز به دوباره باز کردن. تست در این شهرستان با جمعیت زیادی از مبدا هند نشان داده است سقوط تعدادی از عفونت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>